Šta je novo?

Privatni prevoznici

Upisao sam ja za C, nisam hteo direktno za D, rekli su mi da mogu sa probnom B da polazem D, medjutim ono sto niko ne spominje, to je problem prilikom podnosenja zahteva za polaganje CPC sertifikata, zakomplikovali su nesto oko zakonske osnove mnogo, takodje se placa 160.000 i ide se 20 USxxNIH DANA po 8 sati!! Slepcine na kub.
Pa nemaš ništa manje casova za cpc i kada ideš sa C, na D, pa onda na Cpc, čak imas i 40 casova više ako hoćeš sertifikat i za C i za D.
 
Да ли је Арива напустила јавни превоз? Такође Мобилитас Кошава Лекон и остали што су требали да напусте?
Verujem da si mislio na g**navu, posto su arriva I mobilitas jedno te isto.

Osim Lekona niko jos nije izasao iz gradskog.
 
U ugovorima bi trebalo da piše koliko košta obuka. Ako raskidate ranije ugovor platite razliku i idete. Ne čekate 2 ili 4 godine. Ne ide se u zatvor, a Zakonski mogu samo da traža da nadoknadite cenu CPC-a. Raspitajte se kod nekog pravnika.
 
Verujem da si mislio na g**navu, posto su arriva I mobilitas jedno te isto.

Osim Lekona niko jos nije izasao iz gradskog.
Да јесам. Које линије тренутно покрива гсп сем 20 и 48 од линија које су држали поменути приватници?
 
68 su uzeli od dotičnog prevoznika, mislim da na 33 imaju neke polaske možda ali nisam siguran, i te dve linije koje si naveo i to je to.
 
Odličan Otokar na 49, samo malo škirpe vrata, ali podnošljivo.

Inače, 49 su kasapili, ko hoće na Banovo borže je sa 50.
Trebali su da je daju kao pojačanje 50ci bolje.

20240926_195125.jpg
 
Poslednja izmena:
Upisao sam ja za C, nisam hteo direktno za D, rekli su mi da mogu sa probnom B da polazem D, medjutim ono sto niko ne spominje, to je problem prilikom podnosenja zahteva za polaganje CPC sertifikata, zakomplikovali su nesto oko zakonske osnove mnogo, takodje se placa 160.000 i ide se 20 USxxNIH DANA po 8 sati!! Slepcine na kub.
Da li je proverena informacija da mogu sa probnom na D? Imam 19 godina.
 
Људи моји, могао сам 81Л да возим до пензије али ми га украде Стрела..... шта ти је живот... Возио жену на посао, другаре од деце до школе, комшије до кладионице..... шта сада да радим? Стрела направила гараже на ободима Београда и шта да радимо ми из центра? Сву срећу желим колегама којима су Стрелине гараже ближе кући али мене лично упропастише скроз. Честитам колегама који од понедељка возе уместо мене, частим их јутарњом кафом :) а ја одо да возим 1354Е
 

Prilozi

  • IMG_20240608_062729~2.jpg
    IMG_20240608_062729~2.jpg
    114,9 KB · Pregleda: 65
Људи моји, могао сам 81Л да возим до пензије али ми га украде Стрела..... шта ти је живот... Возио жену на посао, другаре од деце до школе, комшије до кладионице..... шта сада да радим? Стрела направила гараже на ободима Београда и шта да радимо ми из центра? Сву срећу желим колегама којима су Стрелине гараже ближе кући али мене лично упропастише скроз. Честитам колегама који од понедељка возе уместо мене, частим их јутарњом кафом :) а ја одо да возим 1354Е
Jel možeš da mi se opises nekako, dugo sam 81L koristio i dosta vozača pratio kako voze itd.. Bilo bi mi drago da saznam ko si.
 
Vrh