Šta je novo?

Privatni prevoznici

Да ли се некад дешава да приватник ускочи на линију коју држи гсп? Ја сам пар пута примећивао по једно возило приватника на линијама које држи гсп. Али јако ретко се то дешавало видео сам свега пар пута тако нешто углавном када су неке гужве па дуго чекамо аутобус па ме занима нешто више на ту тему
 
Poslednja izmena:
Kakvo je stanje sa benificiranim radnim stazom kod privatnika?
Već su ti ljudi i odgovorili, a ja mogu samo da ti kažem da GSP plaća beneficiju dva meseca po godini radnog staža. Za privatnike stvarno ne bih znao. Niš ekspres je bio državni, sad ne znam dal AD ili šta već, al kod njih je verovatno opstala beneficija od pre. Lasta ne plaća beneficiju, bar koliko ja znam.
 
Već su ti ljudi i odgovorili, a ja mogu samo da ti kažem da GSP plaća beneficiju dva meseca po godini radnog staža. Za privatnike stvarno ne bih znao. Niš ekspres je bio državni, sad ne znam dal AD ili šta već, al kod njih je verovatno opstala beneficija od pre. Lasta ne plaća beneficiju, bar koliko ja znam.
Hvala na objasnjenu
 
Screenshot_20240930_173040.jpg

707 (Strela) i linija 15 (GSP)
 
То значи да Стрела од сутра вози на 109 и 110 само до последњег стајалишта на територији Града Београда?
 
Има ли неко инфо за линију 33 ко ће возити на њој од сутра?
 
То значи да Стрела од сутра вози на 109 и 110 само до последњег стајалишта на територији Града Београда?
na 109 ide Strela skroz do Cente.
A ovo za Opovo jel to 110 uzima Pantransport ili?Posto mi za nju nije jasno.Po toj trasi kako su naveli kao linija 110 je
 
Kako su usrećili opovo sa pantransport-om, beše oni su najskuplji, ali obećanje busevi na 45 minuta? Kako će žena koja radi za 42 hiljade, ali i okretanje 110 na sred puta.
 
Kako su usrećili opovo sa pantransport-om, beše oni su najskuplji, ali obećanje busevi na 45 minuta? Kako će žena koja radi za 42 hiljade, ali i okretanje 110 na sred puta.
Polasci iz Opova:
4:35
5:50
7:00
11.10
12:30
15:10
20:30

Polasci iz Padinske Skele:
5:10
6:20
7:30
11:40
13:00
16:00
21:00
22:30

Meni ovo ne liči na 45 minuta.
 
Opovu je bilo mnogo toga obećano, bili su prilozi o protestu kada se skratila 110. Ali šta je, tu je. Shvatili su da su deo van beograda, ali onda šta je sa čentom i okretanjem 110 usred ničega, koliko sam video to je neka raskrsnica, ako ne grešim.
 
Vrh