Šta je novo?

Privatni prevoznici

I ja sam negde pisao u grupi Gradske linije ili Prigradske linije za liniju 57 i 90.
A imam i predlog da 57 obuhvata samo BB.Dok bi isto tako u suprotnom smeru bila linija 57A.Kao sto postoji sad linije 87 i 87A,ako znate na sta mislim.Sto znaci da bi 57 skretala iz Zarkovacke u Djordja Ognjenovica gde bi tu u cosku bila stanica i onda na BB
Ne moze da obuhvata samo BB jer ide delom kroz Ratka Mitrovica i Djordja Ognjanovica u Zarkovu. Glupo je uvoditi ta slova jer zbunjuju ljude pa pogrese autobus. Broj 90 je slobodan i uz 89 bi sao 40 posto trase, sto je sasvim ok da bude ta numeracija.
 
Screenshot_20240823_110210.jpg

Mnogo toga samo u Srbiji ima, evo primera.
 
Provozah se sada Prestovim IK-103 posle ko zna koliko vremena od Vukovog do Trga, kakva makina, prijatno se iznenadio, naravno dosta toga ide i na konto Prestovog održavanja, ali bus kao praćka. Greota da se baci na otpad.
Konceptualno, totalno prevaziđen za potrebe 26ce, ali vuče ko lud, čak je i klima prijatna. Ljudi iz Ikarbusa su doveli 103jku na stvarno odličan nivo.

A ispred Dumecov (G)Maz isto na 26, sustigao ga IK, diše mu za vratom, poješće ga, a on jadan jedva ide, juri ga IK ko mačka miša! 😂
 
Top su bili i oni 2011 koji su nažalost rashodovani nakon kraja 2021. Sve u svemu, polako se opraštamo od Ik 103 i generalno srednjepodnih vozila u Beogradu. Sledeća nedelja je ujedno i poslednja za Mercedes Conecto 2005.
 
Vrh