Šta je novo?

Privatni prevoznici

Стрела је била одличан превозник док је радила само 860 и 860 абецеду.Откако су преузели потез 600 почели су да тону мало по мало ткд ће то бити још више.
 
Tako je kada sa 60 vozila predješ na 400, u roku od godinu dana.
Нису отимали од ГСП-а линије,тачно се знало они раде само 860 и 860 абецеду и тјт,није било јефтине радне снаге из Шри Ланке.Ово сада нема возила на апликацији,возачи бахати иако ја нисам искусио бахатост возача,али доста људи јесте.Увели им 3 нове линије 584,600 и 607,још и продужили 606 зато што је то Стрела,зашто 606 није била продужена кад је ГСП радио него сада?Све у свему постају све гори.
 
зашто 606 није била продужена кад је ГСП радио него сада?
Zato što su svojevremeno građani Dobanovaca tražili da se linija 611 produži tako da prolazi kroz celo naselje i da pokriva novu trasu koju danas pokriva linija 606, ali tadašnji predsednik MZ Dobanovci, preko koga je išao predlog, nije dao, jer su radnje njegovih prijatelja koje su bile na mestu ukrštanja 611 i 603, imale veliki promet. A on bi bio narušen kada bi se produžila 611, jer onda građani ne bi imali potrebe da silaze na mestu gde je ukrštanje 611 i 603, već bi direktno sa 611 išli do svojih domova. Bilo je predloga da linija 606 bude produžena predloženom trasom linije 611, pa da se linija 603 postavi da saobraća na trasi Surčin - Dobanovci - Batajnica, ali sve su građani odbili i na kraju ništa nije urađeno, jer nisu odustajali od prvobitnog zahteva za 611. Ovo su sve informacije iz prve ruke, jer sam pomagao Dobanovčanima u izradi mape i kreiranju predloga za 611, na njihovu molbu.
Увели им 3 нове линије 584,600 и 607
610E + pretvaranje linije 602 u minibus i njeno pojačanje jednim vozilom. Mislim da su pojačavane i 604, 605 i 611.
 
610Е нисам рачунао у новоуведене јер су 610 лепо осакатили због 610Е, тако да 584,600 и 607 су новоуведене без икаквих последица на другим линијама.
 
Prvi polasci se ne realizuju jer je okretnica 40km dalje od samih okretnica.
Znali su to kad su podnosili ponudu na tender, nije se okretnica magično udaljila nakon potpisivanja ugovora. Kojeg đavola su pristali na posao, ako im ne odgovara pozicija okretnice u odnosu na garažu.

Jedva čekam sutra kad Niš Ekspres krene da šalje vozila iz Niša, pa će polazak prvi da bude u 12:00, pa ako još zafali goriva, prva smena će da počinje u 14:00 ljudima.

Uzgred, sad sam apsolutno ubeđen da se opasno mulja sa kilometražama i da je to razlog što nema opreme po Strelinim vozilima, bog te pita šta oni prijavljuju. Kako je krenulo, ne bi me čudilo da krenu iz Batajnice za Beograd preko Novog Sada, a da usput svrate i do Pazove da natoče jeftinijeg goriva kod kuma na pumpi.
 
Kakva crna garaža, to je plac/ledina gde su busevi samo parkiraju.
Screenshot_20240716_002556_Maps.jpg

Nekad je parkiralište za njihove buseve bilo kod Starog Savskog mosta.


Ako stvarno uđu u gradski prevoz moraće neko da ih udomi ili da sagrade nešto privremeno.
Inače teške džukeletine od prevoznika veće možda i od Strele, smešna firma.
 
Potrebno je prijavljivati ih za točenje goriva tokom obavljanja polaska.​
Čitaju ovi što se pitaju ovaj forum, pitanje je da li oće da pomognu građanima (normalan čovek bi rekao što ne bi )
Kad sam slušao konferenciji jednog čoveka koji se pita u gradu prepoznao sam da je lepo ispratio jednu temu na forumu tako da se nadamo da će ovo rešiti. Ovo je teški bezobrazluk i nepoštovanje ljudi
 
Čitaju ovi što se pitaju ovaj forum, pitanje je da li oće da pomognu građanima (normalan čovek bi rekao što ne bi )

е ако читају, имам нешто да им поручим: ви сте колекција ретарда која нема благе везе о реалним потребама грађана
 
Uzgred, sad sam apsolutno ubeđen da se opasno mulja sa kilometražama i da je to razlog što nema opreme po Strelinim vozilima, bog te pita šta oni prijavljuju. Kako je krenulo, ne bi me čudilo da krenu iz Batajnice za Beograd preko Novog Sada, a da usput svrate i do Pazove da natoče jeftinijeg goriva kod kuma na pumpi.
Sad ce ladno moci da naplacuju prevoz na stranackim mitinzima hahahahahah, nece vise biti naterani pod pretnjom inspekcije ko ostali prevoznici :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Znali su to kad su podnosili ponudu na tender, nije se okretnica magično udaljila nakon potpisivanja ugovora. Kojeg đavola su pristali na posao, ako im ne odgovara pozicija okretnice u odnosu na garažu.​
Lepe pare su to, nije za bacanje. A zamisli tek kako će da bude veselo kada bude trebao iz Padinske skele, Opova i Čente da realizuje prvi polazak.​
 
Danas videh u Omladinskih brigada autobus na liniji 711 na kome piše "Ugrinovci /izlaz/". Da li se zna kako se autobusi okreću, obzirom da su to u pitanju još jedna do dve stanice dalje od postojeće okretnice? Inače, na sajtu SJP stoji da linija nije uopšte produžena, iako je u tenderskoj dokumentacijiu naznačeno da se ona produžava.​
 
Sinoć čekah nešto na nbg kod kružnog toka, sve 73-ojke koje su prošle, bilo ih je mislim 5, su bile solo. I to su uspešno degradirali.
 
Kakva crna garaža, to je plac/ledina gde su busevi samo parkiraju.
Pogledajte prilog 205082
Nekad je parkiralište za njihove buseve bilo kod Starog Savskog mosta.


Ako stvarno uđu u gradski prevoz moraće neko da ih udomi ili da sagrade nešto privremeno.
Inače teške džukeletine od prevoznika veće možda i od Strele, smešna firma.
Da te obradujem,potvrdise mi sa te ledine da ce I oni uci u taj biznis od 1.9.
 
Линија 607 са Брда ка аеродрому у 22:30, бензинска станица Гаспром, Змај.

20240717_225929.jpg
20240717_225932.jpg
20240717_225938.jpg

Тешко ушао, а још теже изашао са пумпе. Задржао се десетак минута.
Пријављено на апликацији Београд Плус па ћемо видети има ли икакве реакције.
 
Vrh