Šta je novo?

Privatni prevoznici

Може он да износи шта хоће. То не мења чињеницу да док не видим не верујем.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Dakle, koliko sam razumeo, od ponedeljka C&LC sklanja svoje MAZeve sa 511 i umesto njih dolaze akie i zglobni BMC-jevi. MAZevi ostalih prevoznika ostaju da saobraćaju na 511, a GSP zapravo neće preuzeti nijedan polazak. Ispravite me ako grešim.

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
И ако буде мора бити привремено док Цврчак не набави неки прототип/сајамски/половњак са огласа.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
@Indjic @Vinča307
A i kroz 5 godina bi morao da ide u staro gvožđe. :D
Za Cvrčka dovoljno 5 godina, njemu je cilj da odradi ovaj tender i posle će verovatno da se baci u kamione. Ko ne zna, radi na potezu 500 po tužbi koju je dobio protiv grada (Dogovorili se da ih tuzi) i uzima 80 miliona dinara na mesečnom nivou. Ovaj Man kog je uzeo je mislim negde 2019/20 godište i sigurno ga je platio bar jedno 250k evra, ako je i 300k jer uopšte nije radio i imao je samo 8000km.
 
Na aplikaciji sam uhvatio 14 zglobova na 511, ne znam koliko ukupno ima vozila na liniji
 
da li je situacija stvarno ko što pričaju, ili će to tek oko prvog aprila?
 
Deluje da je ista, fali par buseva poput 45109 i 45307, možda ima nekih solo ali ako su novi onda ih verovatno nema na aplikaciji.
 
P45124
IMG_7305.png
 

Prilozi

  • IMG_7304.jpeg
    IMG_7304.jpeg
    135,4 KB · Pregleda: 102
Taman se uklapa, bilo je 14 zglobova na aplikaciji i 6 solo. Videćemo da li će i Scaniu baciti na 511 kad stigne, ma da u to sumnjam.
 

Bože me oprosti, ne samo da nas vozi u olupinama, nego sada krši i ugovorenu obavezu sa gradom.
Zar je ovaj Cvrčko toliko moćan da mu ne može niko ništa?

Vozio se juče u zglobnom BMC-u, mogu samo reći da je MAZ-215 dobio sjajnog naslednika, već je počeo da se raskantava.
 
Vrh