Šta je novo?

Privatni prevoznici

Nije,meni radi.
IMG_7239.png
 
Proveren je i pušten nazad u saobraćaj, evo ga na aplikaciji normalno radi. Ne smeju C&LC-ove da zaustave jer moraju da ga isključe iz saobraćaja, kao što su P45110
 
Што се мене тиче нек проверавају сваки дан сва возила укључујући Цврчак и нек искључују. Отправник нек повуче по једно возило са најближих линија да се покрије недостатак за тај дан и нек улете резерве до окончања техничког и то је то.
 
Nista drugo nisam ni ocekivao,lepo sam ja rekao mazanje ociju za proteste,da bude da su se ipak ,,Oglasili”
 
Ako i njihov Maz ne može da prođe tehnicki, šta onda reći za C&LC. Po meni bi trebalo već sad da uleti Strela jer je ona deo konzorcijuma, barem privremeno dok ostali privatnici ne obezbede vozila
 
Akije... Al ajde bolje nego maz 215
d040bc238b96557128137ba295426bd6.jpg


Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Cvrčak krši ugovor ako onih 15 naručenih Akia baci na 511, ima tačan broj koliko zglobova mora biti na liniji
 
Nisu gluposti, istina je. CLC pušta nove Akie od ponedeljka na 511, ali ne znam da li se sklanjaju svi MAZ-ovi.

Edit: slika gore navodnog rasporeda je izmišljotina.
 
Без увреде икоме, али имам утисак да овакве инстаграм профиле воде клинци што висе по окретницама и причају са возачима, па их не бих узимао здраво за готово.
 
Vrh