Šta je novo?

Privatni prevoznici

IMG_7540.png
jel moguće da stiže novi maz?
 
Nije nov, vide se ogrebotine, samo ne znam šta je pisac želeo da kaže..
 
Koliko vidim čovek se samo pohvalio kako je uslikao one napuštene Cvrčkove buseve što su nekada bili u njivi, a sada na placu u Borči..
 
Скоро сам видео део њихових старих аутобуса и пар зглобних на неком плацу дуж Зрењанинца, а нажалост и онај распад у Земуну код њиве.
 
@Beton
Radi MAZ i 203 i 215 uporedo sa 303, bar koliko ja znam. Neverovatno da MAZ napravi bus koji izgleda baš ozbiljno, mislim na ovu gore 303-jku. Samo da nije ovog prokletog rata, videli mi taj bus u Beogradu i verujem da se ne bi razočarali.
 
Znam ja to, nego mislim i na onaj deo da rat jako utiče na proizvodnju. Taj MAZ više nije onaj MAZ od pre rata, jer malo šta može da koristi od delova sa Zapada.
 
Од пре ове фазе рата су санкције, ваљда због ЕУ санкција због Лукашенковог гушења демонстрација 2013.
 
Mašala, danas su se pokvarila ili zapalila čak 4 vozila na liniji 511. To su sve Maz 215 busevi u pitanju. Situacija je zaista alarmantna... Moraju na otpad ti mazevi, pod hitno nova vozila...

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Znači Strela je već spremila 120 Conecta za poteze 100, 400 i 700. Ta 3 poteza trenutno imaju ukupno angažovanih 126 vozila.
Pogledajte prilog 192190
Биће ту и Конекто зглобова сигурно.Можда се уведе још нека линија на њиховим потезима када преузму потезе,ко зна.
 
Vrh