Šta je novo?

Prigradske linije javnog saobraćaja – predlozi i rešenja

Dorcolski44":27lww84k je napisao(la):
Izgledao je užasno taj gbr 21(gde je onaj smajli koji povraća)

Misliš na ovaj?
gspbljuc.gif
 
Nemam pojma, ovo je smajli sa nekog drugog foruma, ili je neko napravio, ja ga imam u kompu, odavno.
 
EUKALIPTUS":garn4o65 je napisao(la):
Nemam pojma, ovo je smajli sa nekog drugog foruma, ili je neko napravio, ja ga imam u kompu, odavno.

Pa sigurno se nije sam napravio :)
 
Kako sam nezvanično čuo , planira se produženje linije do bloka 70A , na zahtev zaposlenih u fabrikama u Dobanovcima. Linija bi išla sledećom trasom: Surčinska , Vojvođanska , Gandijeva.
 
Koje linije zar mi imamo fabrilke koje nesto proizvode
 
direktor":fe6gbnqz je napisao(la):
Koje linije zar mi imamo fabrilke koje nesto proizvode

Linija 603. Ima prehrambena industrija. Znam za navip i Centroprom (Nestle).
 
Сећам се овог са 26.Баш ми је било мило када сам га видео на 26,али и приграђани заслужују нешто боље... 8)
 
Počevši od 07.10.2014 uvodi se nova linija u okviru užeg gradskog prevoza tj. ITS1 sistema. Radi se o liniji 105L ‚‚Borča 3 - Ovča /železnička stanica/", koja će saobraćati na relaciji ‚‚Borča 3 – Bele Bаrtokа - Brаtstvа i jedinstvа – Vаljevskog odredа – Ivаnа Milutinovićа – Put zа Ovču – Mihаjа Emineskuа – Lole Ribаrа – Put zа železničku stаnicu Ovčа – Ovča /železnička stanica/"

105l-trasa.jpg


izvor: https://busplus.rs/redvoznje.php
 
#161 Zoki 23-10-2014 21:24
Zasto ne bi stavili laste da okrecu na Ustanickoj, a autobuse sa poteza 300 produziti, neke do Sumica, neke do Cvetka. Ljudi, mi nemamo ni direktnu vezu sa busom koji ide do centra grada (31), vec 1 km daleko od okretnice!
Izuzimajuci produzenje do Cvetka, koliko je realna i logicna ta "zamena" terminusa?
 
Mislim da zamena nije izvodljiva , zbog broja linija koje se okreću na Šumicama.
 
303 изгубљена два, а 302 један дан. Ред вожње ни близу испоштован
bda244af527a8fd3c4cd2781286c2e8e.jpg

када сам ово сликао, ка гроцкој су исто ишле две 302 заједно..
 
Vrh