Šta je novo?

Prigradske linije javnog saobraćaja – predlozi i rešenja

krucijalno je da naprave ne jednu, već dve nove linije za strelu i to baš pred izbore! zašto se nisu za**bali da ova linija ode u GSP ili negde drugde nego baš u strelu? rekao bih još neke stvari, ali bih onda dobio razne lažne etikete, a to mi ne treba... mada ih možda i sad svakako dobijem....
i ja se džabe nerviram kad, ako se malo bolje zamislim, svi ispadaju isti. nikom nije stalo do benefita građana...pa GSP je prvi krenuo s tom praksom preko nameštenih tendera.... i došao je dokle je došao...desiće se isto i sa ovim preduzećem za desetak godina...pa će se ugasiti staro, napraviti novo i tako ukrug...

ali najlakše je oguglati na sve i "plivati"....
meni je žao što sam ovako negativan i pesimističan, ali šta više očekivati...
 
Ma onda nek vozi Zemun hahahahahaha, ne interesuje me ko je nabavio vozila i kako ako imam kvalitetan i ljudski prevoz. Šta meni znaci što će gsp da ubira profit na odredjenom potezu ako će na isti da šalje krseve raspale, a ti sefovi u Gspu će lepo da voze skupocena vozila, jedan od njih je skoro kupio novi volvo xc90
A jel ima nesto sto se zove savest, postenje? Pa ti kada bilo sta kupis i koristis svejedno tinje da li to drzi narko diler, ili posteni komsija? Taj isti GSP kao i Lasta se namerno unistavaju kako bi ta strela vaskrsla iz stecaja uzimala njihove linije. Unistavamo nesto sto je nase da bi cvetao tajkun i to te ne interesuje. Taj isti Zemun bi imao buseve kao strela da ima iste uslove poslovanja kao Strela, a strela ne bi ni postojala tri meseca da dobija finansije Zemunskog pogona. Sad nam je svejedno sto sa djavolom tikve sadimo?
 
iz moje glave u tvoja usta...samo što ja imam dobar razlog zašto to ne iskucam... ali dobro je znati da ne mislim jedini tako...
 
Нажалост,Ласта све више срља у пропаст.Колико примећујем,Обреновчани немају никакве примедбе на 860 и 860Е,за разлику од Ласте и 493,на коју жаргонски речено бацају дрвље и камење,а боме Авала је постала и нередовни на линијама ка Лазаревцу,пре ће ти наићи Ластра него Ласта.Нажалост,сви знамо да је све то политички циљано да се великим гигантима попут Ласте и ГСП-а све одузме,само што то баш и не иде лако.
 
Naravno, a mislis da lasti placaju vozanje sendvicara? Direktor laste je stranacki covek i necini nista da je spasava, cak naprotiv. Mislis da nekupovina vozila, prepustanje linija, ukidanje mnogih medjugradskih linija i polazaka odgovara lasti, radnicima ili tajkunima? To je kao mec u ringu gde ti prvo vezem jednu ruku i nogu i onda kazem kako ovaj drugi dobro udara i krece se, a ovaj prvi ne valja nista.
 
Naravno, a mislis da lasti placaju vozanje sendvicara? Direktor laste je stranacki covek i necini nista da je spasava, cak naprotiv. Mislis da nekupovina vozila, prepustanje linija, ukidanje mnogih medjugradskih linija i polazaka odgovara lasti, radnicima ili tajkunima? To je kao mec u ringu gde ti prvo vezem jednu ruku i nogu i onda kazem kako ovaj drugi dobro udara i krece se, a ovaj prvi ne valja nista.
Како год окренеш,путници највише испаштају.
 
krucijalno je da naprave ne jednu, već dve nove linije za strelu i to baš pred izbore! zašto se nisu za**bali da ova linija ode u GSP ili negde drugde nego baš u strelu? rekao bih još neke stvari, ali bih onda dobio razne lažne etikete, a to mi ne treba... mada ih možda i sad svakako dobijem....
A kao Strela do sad nije uvodila nove linije? Kako su počeli da "gospodare" Obrenovcem svaki mogući i nemogući zaseok su povezali prevozom. Za neka mesta sam zapanjen gde su uspeli da uvedu linije. Naravno, DJP se tu mnogo pita takođe, ali njihovo uspostavljanje linija nema baš uvek veze sa izborima.
 
ne kažem da nisu uvodili, ali uvesti im dve u roku od dve nedelje, pred izbore, baš na njihovom potezu? još jednom pitam, što se nisu zeznuli da daju GSPu(koji ima hrpu slobodnih bmcova sada-svakako i strela šalje solaće) (ili nekom drugom privatniku-mada to kontam da je teže izvodljivo) i da se zove lupam 80 ili 63?

oprosti mi, ali meni to naprasno uvođenje linija deluje malko izrežirano.
 
Za liniju koja je na kraju ponela oznaku 600, daleko pre dolaska Strele je bilo traženo od strane građana da se uvede. U manjem obimu se spominjala i potreba veze Zemuna sa Aerodromom.​
 
Хм, ту би могла онда линија Кеј ослобођења-железничка станица Земун-аеродром. Опет, због троцифрене нумерације о овим линијама причано као о приградским и ако технички то нису.
 
ne kažem da nisu uvodili, ali uvesti im dve u roku od dve nedelje, pred izbore, baš na njihovom potezu? još jednom pitam, što se nisu zeznuli da daju GSPu(koji ima hrpu slobodnih bmcova sada-svakako i strela šalje solaće) (ili nekom drugom privatniku-mada to kontam da je teže izvodljivo) i da se zove lupam 80 ili 63?

oprosti mi, ali meni to naprasno uvođenje linija deluje malko izrežirano.
Ako ide linija za opštinu Surčin, logično je valjda da treba da bude prigradska iliti trocifrena.
Sa čime GSP da održava novu liniju kad su tim viškom koji im je ostao pokrili brojne polaske koje nisu realizovali, a pritom sve više vozila povlače sa ulica. Japanaca za manje od mesec dana više neće biti na ulicama. Sve to treba pokriti s nečim. Solarisi bi za godinu dana trebali da voze svoje zadnje kilometre, a uopšte nije poznato kada novih 300 autobusa stiže, niti ih bilo ko željno čeka jer se već zna da su u pitanju BMC kante. I sa onim što im ostane, oni nemaju ljude koji bi vozili te autobuse.
Svakako da izbori uvek imaju uticaj na promene, ali je činjenica da sve što ubuduće bude išlo ka Surčinu će biti potez 600 i prevoznik će biti Strela.
 
ГСП је у баш лошем стању,кад видим бмц зглоб на 16 или 27,43 не буде ми добро.Ај на 23 и 65 сам навикао јер већину полазака раде бмц зглобови.Солариси су мајка за градски превоз у Београду.Што се тиче Стреле,нормално је сада да свака линија или нова линија која иде до неког дела на територији сурчинске општине да ће возити Стрела,јер је то и званично од 1.11. постао њихов део.
 
Za liniju koja je na kraju ponela oznaku 600, daleko pre dolaska Strele je bilo traženo od strane građana da se uvede. U manjem obimu se spominjala i potreba veze Zemuna sa Aerodromom.​

Tačno, crtali smo u temi o Prokopu različite trase i maštali.

Iskreno, nije meni problem što se uvodi to sa Strelom koliko je problem što nikada ne bi uveli da im nije u interesu.
I što bi nas vrtili kako je to nesiplatljivo bla bla, bio bi se sigurno pojavio i Tica evropski lider u uništavanju gradskih saobraćajnih preduzeća i onako sa osmehom u licu rekao kako linija ka aerodromu već postoji i da je to sasvim dovoljno sa presedanjem.
 
Што се тиче стања у ласти довољно говори чињеница да су вратили у рад старе сорове јер других возила немају. Често нереализују поласке на локалним линијама
 
Ako ide linija za opštinu Surčin, logično je valjda da treba da bude prigradska iliti trocifrena.

samo jedno pitanje, kako onda linija koja ide na isti taj aerodrom nosi broj 72 i nosi gradski status? takođe 72 i 607 na istu okretnicu idu, što znači i na istu opštinu, pa šta ih onda razlikuje? i što je prigradska linija ako Banovo brdo nije periferija?
 
Poslednja izmena:
Što su linije 32, 35, 33, 38, 47, 56, 59, 73, 85, 91, 92, 94, 95, 96 gradske linije ako su lokacije do kojih voze prigradske?
 
ГСП је у баш лошем стању,кад видим бмц зглоб на 16 или 27,43 не буде ми добро.Ај на 23 и 65 сам навикао јер већину полазака раде бмц зглобови.Солариси су мајка за градски превоз у Београду.Што се тиче Стреле,нормално је сада да свака линија или нова линија која иде до неког дела на територији сурчинске општине да ће возити Стрела,јер је то и званично од 1.11. постао њихов део.
bolje i novi bmc zglob neko higer
 
celu pretprošlu nedelju radio šihtu dok nije prošle preuzeo ni manje ni više nego 503, koji je označio prvo pojavljivanje solo N serije na 65 u baš dugo vremena(10ak god)
 
Уведене су линије 600 и 607,ајмо даље,шта ли ће следеће бити уведено да ради Стрела?
 
ostali su 608 i 609 slobodni, tako da ne brini, biće još nešto do 17...
 
Ništa, imam izbornu želju. (ruku na srce moje biračko mesto je na 300 km od Beograda)

608 Kumodraž - Prokop - Aerodrom na 15 minuta preko Stepe.
Tа линија би била изводљива и то баш спусти се преко Степе до Аутокоманде и на аутопут тера после.
 
Петлово брдо - Аеродром преко Ибарске и Обилазнице на 15 минута што је изводљиво али не и профитабилно.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Vrh