Šta je novo?

Pitanja i odgovori u vezi sa gradom

Zdravo drugari,
Ima li neko digitalnu mapu Beograda ali ne iz komada i sa savim blokovima izvučenim u polilinije.
Tačnije, samo mi treba prikaz blokovske strukture na nivou celog grada.
Ja bi da nešto napravim...
Ako niko nema Beograd, zadovoljiću se i Njujorkom, Parizom,...
 
Dragane, jesi li ti major ili majstor?
:D
Hvala ti, uštedeo si mi pet dana za kompjuterom.

Bio bi mi idealno da dođem do dwg mape, ali snaći ću se i sa jpegom.

mah,mah
 
Posto sam procitao u novinama da u martu pocinje prodaja stanova u Univerzitetskom naselju po pristupacnim cenama
kako obicni smrtnici mogu da dodju do informacije kad i gde mogu da pogledaju i eventualno da kupe ponudjene stanove
 
goksi":1eh2kv0q je napisao(la):
Posto sam procitao u novinama da u martu pocinje prodaja stanova u Univerzitetskom naselju po pristupacnim cenama
kako obicni smrtnici mogu da dodju do informacije kad i gde mogu da pogledaju i eventualno da kupe ponudjene stanove
To smo ponovili više puta na ovom forumu, ali pošto si nov oprošteno ti je :) to će se isto sve od marta znati pošto delta planira sve informacije odjednom da pusti a ne deo po deo, i na ovom sajtu će biti mali specijal o tome kada krene prodaja stanova na koji način mogu da se uzmu.

Pročitaj i ovu vest da bude jasnije:
http://www.beobuild.net/news.php/230.html

Dobrodošao! :vops:
 
Stanove će da prodaje investitor "Blok 67 Associates" :

Delta 50% + 50% austrijanci sa Hipo bankom.
 
Da li neko prati situaciju sa žutim kranom kod beton hale?
Sve nešto pričaju da će ga rušiti, pa da neće, da će ga proklamovati u spomenik, pa onda ništa od toga...
Ja bih jako želela da ga ostave tu gde jeste.
 
Otvorena je nova tema u Relax sekciji o dizajnu i temi koja je ovde zapoceta. Vracamo se redovnim temama u ovoj sekciji a komentare u vezi logotipa RKB-a mozete ostaviti u Relax
 
Mislis ova fotka ;)

savadv8.jpg


foto: eurovision.tv
 
Postovani prijatelji, da li neko zna gde je izasao taj famozni tender za dodelu zemljista za izgradnju teniskog centra u naselju Dr Ivana Ribara ciji ce rezultati biti objavljeni do 10. marta?
Samo postoje informacije da je objavljen ali ne i GDE?
Dobila sam info sa jucerasnje e-kapije.
 
Da li ima neko informacije o spajanju Mirijevskog bulevara na Karaburmi sa Mirijevom, čime bi se rasteretio Partizanski Put? Pričalo se da će i proširivati Partizanski Put, da li postoje neke novosti oko toga?
 
Da li neko zna hoće li se i kada sredjivati potez od Delta sitija do Save. Tu ima svega osim ičeg lepog.... zapuštene bašte, močvarice, barake, ciganmale...
 
margareta":hwq0vdi4 je napisao(la):
Da li neko zna hoće li se i kada sredjivati potez od Delta sitija do Save. Tu ima svega osim ičeg lepog.... zapuštene bašte, močvarice, barake, ciganmale...
Dobrodošla!

Nažalost to ne znamo, jedino što može da kaže o nekoj budućnosti tog kraja je GUP, ali trenutno se ne radi ništa aktivno i posebno u tom pojasu.. :(

Pogledaj ovu sliku za više detalja:
http://www.urbel.com/cms_images/gup_2_2.gif
 
margareta, pa nemoj odmah da padaš u depresiju. :) ... radi te lokacije.

Evo, ja ti obećavam da će se sigurno graditi preko puta DC i Belville

zato što su te lokacije pored J.Gagarina već prodate od strane Direkcije.
 
Vrh