Šta je novo?

Pešačke zone

Ozbiljna društva razvlače prave stvari, ovde prazna "obećanja"! :D

noodle master.jpg

Noodle master Willy Lu. Beijing Brothers Dallas TX
 
Обнова улица, Сремска
Да се добро одржава, да су рекламе одговарајуће, и да се лепо украси (биљкама, жардињерама или корпицама с цвећем), и тај тржни центар би добро изгледао.

Још и да се очисти и да се лепо осветли:













У Чика Љубиној још има неравних и климавих плоча:


 
Koji si ti rasipnik. Osvetljavao bi tržni centar na ovu krizu. Zbog takvih kao ti ima da nam se načisto uruši elektro sistem. :D
 
Krenuli su sa popločavanjem Sremske. Uopšte mi se ne sviđaju ploče, jer pored sivog granita, stavljaju neki rozikasti kamen, iz kojeg vrišti estetika 90-ih. Gde nađoše taj kamen da stave tu, kad ni u Maršala Birjuzova ni u Knezu nema sličnog kamena.
 
Ово фино изгледа. Штета што се неће позабавити грозним зидом тунела десно.
 
@Igor
Tek iz posebnog ugla fotografisanja se vidi ta "roze" kocka, koja je u stvari kombinacija roze i sive, a po pisanju na forumu, sam mislio da su roze 100%, poput behaton kocki.
 
Ja napomenuh da je rozikasti kamen, ne potpuno roze, već rozikasto, sa ciljem da naglasim da vuče na roze boju, nije strašno, al me čudi otkud on u projektu, pošto ga u okruženju nema.
 
Обнова Сремске

Мислим да иза розикастих плоча по средини стоји идеја да се визуелно одвоји Сремска (и њен ток из/ка Зеленом венцу) од Маршала Бирјузова, које се, иначе, неприметно надовезују једна на другу.

























 
Vrh