Šta je novo?

Održavanje vozila

Evo kakvi su lastini autobusi GB5375


 
Prije slikanja su se vjerovatno navijaci provoyali u istom :bash: :bash: ali to naravno nije opravdanje
 
I mene su dosta razocarali ocekivao sam da ce biti najbolji ono ispade da su najgori ispade da je kosava bolja od laste kosava nema unistene plafone :mad:
 
Људи, ово је само један Ластин аутобус. Иначе, први пут видим неки Ластин у оваквом стању. Треба пријавити менаџменту Ласте, ко је фоткао нек им пошаље жалбу.
 
problem je sto su skoro sva stara vozila IK-206-ice u ocajnom stanju ni 5113 nije nista bolji jedina vozila koja valjaju za sada su oni autobusi sa klimom
 
до сада све Ласте које сам видео су у одличном стању. први пут видим овакву
 
Ovo je mozda i najgori autobus ali po meni nije ni normalno to sto huligani lome sipke na starim autobusima IK-206 na GB5113 su slomili cak tri sipke pozadi ali opet nije ovoliko unistenNeznam meni to sve nekako bezveze da huligani vladaju Beogradom :o :shok: uzas :rant: :bash:
 
Verujem da će Lasta, za razliku od GSP-a, popraviti to. U GSP kažu da nemaju para, zalepe nalepnice na plafon, i on se ne raspada dalje
 
Komentar sa Blic sajta, vredi ga preneti:
Slazem se da je recenica "Bezbednost je apsolutni prioritet i sva vozila GSP Beograd koja svakodnevno prevoze Beograđane bezbedna su i tehnički ispravna," najobicnija laz. Svedok sam, da sam kao vozac GSP-a u pogonu Zemun, kao pocetnik, redovno dobijao neispravne autobuse koji su popravljani samo izdavanjem praznog putnog naloga bez prijave kvara. A zbog toga sto sam ukazivao na to, nije mi produzen ugovor na odredjeno vreme. A o navedenim "sitnicima" kao sto je ispustanje izduvnih gasova u putnicki prostor necu ni da govorim. Zemunski autobusi prednjace u tome. Na primer, onaj 390, koji se palio i potpuno izgoreo na liniji 604. Zasto niko ne kaze koliko dana su vozaci prijavljivalo kvar da strasno dimi?? Nece me cuditi da unutrasnja kontrola utvrdi da je razlog pozara bila visoka temperatura vazduha.
 
Ovakvim prevoznicima ne samo da treba oduzeti dozvolu, nego im kaznu naplatiti:

"Choksi"":3n5rjzk7 je napisao(la):
Juče se sa maza (žutog) otkačio točak kod sajma (mislim da sam dobro čuo)i udario u neki kontejner ( na svu sreću)...
Na IX (zadnja oznaka tablice) curi neko ulje iznad zadnjih vrata i putnici svaki dan izlaze uprljani.
Lui nema vodu u garaži nego vozači redovno toče vodu po terminusima i kasne na polaske....
http://www.gspbeograd.net/viewtopic.php?f=26&t=84&start=50
 
GB 149 Linija 39

img0219.jpg

img0220.jpg

img0222.jpg

img0223.jpg

img0225.jpg

img0226.jpg

img0228.jpg

img0227.jpg

img0229.jpg

img0232.jpg

img0233.jpg

img0235.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=04EqaWVx2s0&hd=1
 
!!!!!! Овако уништен Конекто још нисам видео !!!!
Треба улетети у тај Космај и тући редом.
 
Pa ciscen nije mozda cak i vise od godinu dana. Koristim ga gotovo svaki dan i gledam ga kako propada vec duzi niz meseci, i sve se nadam da ce neko uci u njega sa krpom, ali izgleda nema vajde.
 
Више пута ми је дошло да уштекам у торбу један мер глас и крпу, и да орибам барем оно за шта се држим или седим.

Можда би требало направити неку акцију рибања једног возила, али по дужној линији, да се види разлика у одржавању и НЕодржавању. Наравно, навући барем неке медије. Да се стане на крај овом безобразлуку.

Има ли добровољаца? :D
 
Зими ћемо морати и споља. :cool:
 
stf":21muhcb8 je napisao(la):
Више пута ми је дошло да уштекам у торбу један мер глас и крпу, и да орибам барем оно за шта се држим или седим.

Можда би требало направити неку акцију рибања једног возила, али по дужној линији, да се види разлика у одржавању и НЕодржавању. Наравно, навући барем неке медије. Да се стане на крај овом безобразлуку.

Има ли добровољаца? :D

Ако ћеш ти да купиш мер глас рачунај на мене. Прво ћемо 303, а онда прелазимо на 302 пошто смо комшије, може? :D
 
stf":1gja968f je napisao(la):
Више пута ми је дошло да уштекам у торбу један мер глас и крпу, и да орибам барем оно за шта се држим или седим.

Можда би требало направити неку акцију рибања једног возила, али по дужној линији, да се види разлика у одржавању и НЕодржавању. Наравно, навући барем неке медије. Да се стане на крај овом безобразлуку.

Има ли добровољаца? :D


I meni je nešto slično palo na pamet, pridružujem se akciji. :)
 
Cek,vi cete da radite posao za koji placaju GSP-u ili tim privatnicima na odrzavanu???

Ja bi im za inat isarao neki vec isarani autobus,ali na mestu na kome ne mogu da ignorisu pa bi to izazvalo obrnutu reakciju,da se iscimaju i ociste autobus/
 
Vukčko oni autobuse i "čiste". Imao sam slučaj sa GB 999 na liniji 65. U zvaničnoj dokumentaciji stoji da je za 5 dana autobus detaljno opran čak 4 puta, ali to je samo na papiru. U stvarnosti niko nije ni ušao u to vozilo. Srećom, intervencijom Nikolete sa GSP foruma svih četvorica referenata koji su potpisali da je vozilo opravno dobili su istog trenutka -10% od plate, a vozilo je posle toga zaista detaljno oprano.
Pritom, kako GSP ima problem sa raskidanjem ugovora sa firmom koja je angažovana da čisti vozila, ista se, što će ti i oni otvoreno reći, skoro uopšte ne čiste.

Ukoliko bi STF-ova akcija zaista bila sprovedena pod budnim okom medija, digla bi se svest ljudi o ovom problemu, a ni GSP više ne bi mogao da sedi skrštenih ruku.
 
Па да се зове Студио Б, Авала и по неки штампани медиј и ето пропраћене акције од стране медија.
 
Nisu zainteresovani štampani mediji mnogo da pišu protiv GSP-a, niti gradske vlasti. A Studio B, samo ću da se nasmejem :D
A ideja o čišćenju vozila od strane građana mi se ne dopada, zna se ko bi trebalo da čisti autobuse
 
Vrh