Šta je novo?

Održavanje vozila

Извините, ја ћу ГСП :D Мало словачке смирености треба тамо, да се лепо рационално разчисте мућке :)
 
Ja nudim perfektno održavanje čistoće vozila.

Hvala lepo, molim lepo
 
Ма јок. Да нађемо стари ИК-4 и да га офарбамо у водоравне жуто-наранџасто-црвене линије.
 
A sto nam ne daju da budemo prvi privatni prevoznik sa trolama recimo? :)
 
I ugradimo strujomer u njega,moracemo da placamo struju! :lol:
 
Moze,ko zna sa magnetima da bazdari strujomer nek se javi preko private message

Sifra INZENJER
 
Јесте, са све тикетингом и мониторингом + наравно, одржавањем на високом нивоу + online access беобилд форум :)
 
Slikano u sredu.

Nema klime, i prozor ne može da se otvori
img084m.jpg


Moj omiljeni način blokiranja vrata
img086p.jpg


Pitanje je ko će prvi da se unakazi
img088f.jpg


Otvoren zadnji poklopac, viri kleme i žice. Nije baš dobra slika, neprijatno mi je bilo da teram nekog momka sa stolice da bi ja bolje slikao
img089h.jpg


Gumena traka, nepoznata funkcija
img090q.jpg


U pitanju je ovaj autobus
img091zl.jpg
 
Prevoznik LUI Travel, MAZ 103, god proizvodnje 2004. Mislim da je ona guma na vratima OK, jer bi trebalo da se nategne kada se zatvore vrata da popuni procep.
 
Danas se vozim sedamnaesticom po onom pljusku, i u nekoj krivini me zapljusne po nogama voda. Zapravo točak je ubacio vodu kroz rub duz ivice izmedju poda i izdignutog dela gde je točak. Odmah sam se setio onog blata na krovu koje sam vidjao u starijim ikarbusima, a koji dolazi iz rupe kod tocka, koja je služila da se sprovede neka cev do grejača
 
Vucko nazalost nije kroy prozor se vidi model busa koji nije postojao 1993 :bash:
 
и они ОВО пуштају у саобраћај? треба им одмах писати пријаву
 
Vrh