Šta je novo?

Održavanje vozila

Одлично, имамо и техничу подршку. Хвала Моравац. :kk:

Него, где "напасти"? Вероватно на окретници, да не сметамо народу. И да нађемо неког добронамерног возача,да не испадне нека свађа са њим.
 
Prijateljski predlog,zavrsnicu,to jest vreme i mesto akcije sredite preko uzivo ili privatnih poruka.Ne zbog foruma,nego da vas neko ne otkuca,ne bih da budem paranoican,ali nikad dosta pazljivosti.

I,srecno u akciji,obavezno da nadjete makar jedan medij,mislim da bi c.s.i znao na koga mislim,radio je sa njime neke snimke skoro ;)
 
Ево мало сличица о стању аутобуса са других форума :)
images

76139177533665607075100.jpg

68844166041670089608100.jpg

239-1.jpg

Kola1978273iokretnice001-1.jpg
:shok:
И ево једне слике за Феликс-а. Ово је она 306-ица која је изгорела на Калуђерици.
17232918107940193679710.jpg

А овако би сви требали да изгледају :D
34pnbk6.jpg
 
Somi303":dohuzn3h je napisao(la):
Ево мало сличица о стању аутобуса са других форума :)
76139177533665607075100.jpg
Secam se ovoga, to je gbr 90 na 305ici, sredili su tu rupcagu. :o
 
Пази ти да те неко не нападне из ГСП-а, ова твоја листа им је трн у оку. ;) :D
 
Јеси ли убацио Конекто са линије 50 који је горео пролетос? То је прошло готово у потпуном медијском мраку.
 
Јел зна неко за неки пожар који није био у вестима? На неком форуму сам прочитао да је у Сремчици изгорело пар зглобова до "коске" , а тога није било у вестима :|
 
Pa da , onda bi morali da menjaju ime, umesto GSP, da se zovu GPP (gradsko piromansko preduzeće) :laugh: :lool:

Sa Felxove liste ,,izgorelih autobusa,, :dil:
2008 g 2 kom
2009 g 3 kom
2010 g 6 kom
U ne završenoj do sada 2011 g 8 kom. :bash:
 
Пошто ми је обрисан пост ја ћу опет :D
2012 ћемо имати само троле и трамове, ако не падне контактна мрежа и све изгори :lol: :lol:
 
U B3 prikolici, čini mi se 1340, neka tapacirana sedišta zamenjena drvenim, onakvim kao u starim Ikarbusima :shok: :shok: :shok:
 
Дефинитивно су средњошколци зона сумрака културе и критична маса.
Тек је други септембар а нови ИКар на линији 302 је унакажен. Врата избијена, семенке на све стране, конзерве, флаше, одвљена шипка.
Наравно, иако клима ради, сви прозори отворени.....

Не знам како је у другим деловима града, али Калуђеричани нас унаказише...
 
Sam početak školske godine je napravio kolaps u celom gradu. Gužve u prevozu su veće 30x.
 
vucko":jyoqs4pt je napisao(la):
Jadan CAF-ko,sta ce li njemu da urade :(
Ништа. Има камере. Средљишколци су и велике кукавице, то је довољно да Кафко остане чист.
 
stf":ejwl73kl je napisao(la):
Дефинитивно су средњошколци зона сумрака културе и критична маса.
Тек је други септембар а нови ИКар на линији 302 је унакажен. Врата избијена, семенке на све стране, конзерве, флаше, одвљена шипка.
Наравно, иако клима ради, сви прозори отворени.....

Не знам како је у другим деловима града, али Калуђеричани нас унаказише...

На једном Престовом Икару је поломљена хоризонтална шипка на средини аутобуса, а на пластици која покрива мотор позади нацртан кукасти крст! :mad:
 
:lol: I tasmajdan ima 101 kameru i zilion cuvara pa su oni huligani isarali spomenik i zardinjeru.

Javila mi jedna pticica koja se vozila juce u CAF-u da su malo poceli da cepaju sedista i da izmestaju/grebu slova na natpisima unutar vozila...
 
Zar neko može biti optimista po pitanju očuvanja enterijera bilo kog vozila gradskog prevoza?
Juče je gomila cigančića u CAF-u izvlačila one pojaseve za vezivanje invalidskih kolica, istezali su ih i vezivali, lupali su onim sedištima koja se preklapaju, besomučno pritiskali tastere na vratima... Još kad stupe u akciju razni Bg huligani, destruktivci, neiživljeni srednjoškolci, grafiteri & ostatak ekipe... :rolleyes:
 
Felix55":30ldymyp je napisao(la):
Zar neko može biti optimista po pitanju očuvanja enterijera bilo kog vozila gradskog prevoza?
Juče je gomila cigančića u CAF-u izvlačila one pojaseve za vezivanje invalidskih kolica, istezali su ih i vezivali, lupali su onim sedištima koja se preklapaju, besomučno pritiskali tastere na vratima... Još kad stupe u akciju razni Bg huligani, destruktivci, neiživljeni srednjoškolci, grafiteri & ostatak ekipe... :rolleyes:
Ја бих те циганчиће натерао да полижу КАФ-а и да га пољубе у точкове, .....mod edit! Тад би сви видели шта им следи и неби ни ушли у неко возило ГСП-а него би ишли пешке! :cool:
 
Ozbiljno mislim da su trebali u CAF-ka da stave kontrolora asistenta kao sto je u 22ci,najvise zbog ocuvanja vozila.
 
У свако ново возило треба да се стави по једна "горила" која ће смети да бије те цигане и хулигане!
Требао би ГСП да се озбиљно позабави тим проблемом! :rolleyes:
 
Te cigane stvarno treba proterati iz gradskog prevoza (iz romvila i ostalih takvih naselja). Isto jedan dan ulaze u CAF bacaju se na prazno sedište, skaču po njemu, maste prozore masnim rukama, kosom, .... Treba uvesti neko obezbedjenje koje će pratiti sve to.
 
Vrh