Šta je novo?

Održavanje vozila

Beks sto kad ovako voda ide slobodnim padom neka gsp zaduzi merderine kao na ustanickoj za sipanje vode :?:
302 kanta na djelu danas se pokvario na stajalistu put za zaklopacu .Vozac nije se udostoio da kaze putnicima da nemoze dalje a kad su ga upitali poceo da vice psuje preti st*** neotesana .Umjesto da je usto i reko izvinjavam se autobus se pokvario molim vas napustite vozilo recimo slike kante
dsc04501.jpg

dsc04502.jpg

dsc04503.jpg

dsc04504.jpg

dsc04505.jpg
 
marrecar":2m4yrrip je napisao(la):
I eto ti #215 posle na 307, video sam ga na polasku u 18:30.
Pre toga je vidjen na stajalištu "Vikendice" u smeru ka Ustaničkoj takođe pokvaren, takođe na liniji 302.. Valjda su zaključili da nije u stanju da izgura tako dugu liniju pa su ga prekomandovali na 307..
 
dsc04501.jpg

dsc04502.jpg

dsc04503.jpg

dsc04504.jpg

dsc04505.jpg
[/quote]
e da njegovu kilometrazu ima neki drugi bus nasta bi licio :) samo zamisljam mecku sa tolikom kilometrazom i gsp servisom i odma dusa pocne da me boli za te pare sa kojima bi platili istu :violina:
 
AuTOBUS JE 2008 godiste a treba da sljaka najmanje jos toliko
 
znam da je mlad al znam i da se u gspu ne gase busevi rade ko da su crnci bez pauze i bez popravki :) a pritom je ovo bus koji ide po obodima gde svi znamo kakvi su putevi kad se sve sabere dobar je :)
 
stf":36lmidkc je napisao(la):
marrecar":36lmidkc je napisao(la):
I eto ti #215 posle na 307, video sam ga na polasku u 18:30.
Pre toga je vidjen na stajalištu "Vikendice" u smeru ka Ustaničkoj takođe pokvaren, takođe na liniji 302.. Valjda su zaključili da nije u stanju da izgura tako dugu liniju pa su ga prekomandovali na 307..
Zakljucuju lose :laugh: I pre neki da se kvario na liniji 30, koja je znatno kraca od 307.
 
becks samo napred najbolji je lični primer kako treba da se održava vozilo.
 
Hvala, nastavljamo već danas, treba promeniti sijalicu levog pozicionog svetla, pošto neće oni plaćeni za tako nešto. Takođe, moljaka se da poprave reklamu, koja je dotrajala, a verovatno će na farbanje, jer je lepak povukao i boju na nekim delovima?!
 
Neka se ovi iz GSP-a ugledaju na naseg drugara i brata Becksa :)
 
dsc04672.jpg

ruko drzaci iz izgorjelog autobusa mogli su da ih ofarbaju mamlazi ima da ih ofarbam i da iskljucim bus sa linije
dsc04676.jpg
 
GB409 sedista se crne koko su prljava :evil:
1.jpg

potpisao se neko :bash:
4.jpg

i ovde
2.jpg

3.jpg
 
Moram primetiti jer mnogo bode oči. Treća fotografija "generalno opranog vozila" pokazuje da je u suštini to bilo "delimično generalno pranje vozila".

Uklonjen je grafit, ali je očito oprana samo ta ploča. Prva susedna je crna jednako kao i pre pranja.
 
И са стакла поред врата је скинут само графит, остатак је прљав и мастан..
 
Ako uzmemo da su oni plaćeni da čiste to sa slike, onda to itekako mora da bude bolje, plus gospoda imaju sva neophodna sredstva!
 
Vrh