Šta je novo?

Održavanje vozila

U P0824 se osecaju izduvni gasovi unutra je nepodnosljivo kod srednjih vrata jedno krilo ne radi Ma uzas :evil:
odrzavanje Lui travela je nula :bash:
 
Evo da pohvalimo GSP, nakon 2 meseca moljakanja očišćen nam je 448, nema grafita više, do petka će nalepnice i ostalo biti uklonjeno, slike ne mogu da postavim biće za neki dan kad dobijem net.
Isplatilo se, 2 puta je kolega zvao, jednom ja i urađeno je, sada opet imamo stari sjaj. Takav će i ostati :)
 
Vjerovatno je vozac svetog bezgrsnog gsp ,covjek ima viska slobodnog vremena
 
Da, on je vozač?!
Direktore ti imaš možda neki problem? Čovek ceni i poštuje svoje radno mesto, jel sad problem kada neko brine za vozilo?
E da važno pitanje, ko je odgovoran za bus plus aparat koji je oštetio staklo?
 
Kako bus plus aprat moze da osteti staklo ,treba da plati kompanija koja je nestrucno postavila aparat,Naravno da podrzavam cuvanje i odrzavanje vozila
 
Tako što je pukao nosač na šipci, okreće se aparat u krug, udario je po staklu i delić je otpao, a ima pukotina od udarca. Verovatno ćemo skinuti isto pre nego što nekog zaspe to staklo.
 
Bravo Becks ostali vozaci treba da se ugledaju na kolegu vozaca jer bolje i moljakati nego trpeti da ti je vozilo prljavo i izvrljano
 
Prali autobuse ali sa strokavim krpama evo priloga
dsc03542.jpg

dsc03543.jpg

bio je jedan solaris na 27 nisam uspio uslikati
 
Jako tesko je uzeti krpu i obrisati staklo kako valja to je za njih izgleda citava filozofija :evil: :notok: :notok: :bash:
 
becks89":26gwgfbx je napisao(la):
Evo da pohvalimo GSP, nakon 2 meseca moljakanja očišćen nam je 448, nema grafita više, do petka će nalepnice i ostalo biti uklonjeno, slike ne mogu da postavim biće za neki dan kad dobijem net.
Isplatilo se, 2 puta je kolega zvao, jednom ja i urađeno je, sada opet imamo stari sjaj. Takav će i ostati :)

Da li ste koristili ono hemijsko sredstvo?
Ako može fotografija, zahvalan unapred :kk:
 
Nismo to mi. Juče smo koristili vaše sredstvo pošto smo prvi put imali veći grafit i to na kutiji motora, imam slike nakačiću za neki dan.
Juče uklonjeno 4 grafita, 6 nalepnica, 2 ostatka od nalepnica, opet je 448 čist!
Jedini je problem bio što na motornom delu nije odmah delovalo sredstvo, pa sam morao da pišem obaveštenje da se ne naslanjaju :D Sve je prošlo u najboljem redu, verovatno bi to bilo i mnogo preciznije i pedantnije urađeno da nije bilo onolikog haosa u gradu, pa smo jedva za 8h uradili 2 kruga od 3, čak ni ta dva nismo kompletno, do 19h kolega nije ni ustao iz sedišta, skoro 6 sati bez pauze :/
U ponedeljak ćemo završiti posao :)
 
Primetio sam da su Solarisi jedva cisceni, pozadi prasine koliko hoces na prozoru, spolja, a i iznutra. Barem one koje sam video na 31 i 17 i 18.
 
Да, полако се утапају у већ познате слојеве. До краја зиме нећеш моћи да се закунеш који је бус нов!
 
Videvši par komada, rekao bih da se čiste 'nožno'. Ne vredi, st*** neradnička, plata malčice manja od vozačeve, a jedini posao im je izgleda češanje jaja i ispijanje kafa...
 
opran nogama a ne rukama :bash: :bash: :evil:
 
Pa ja da sam hteo ne bih mogao ovako lose da operem autobus. Za ovo neko treba da odgovara, i to pod hitno!
 
Juče ujutru jedan nervozni putnik je bukvalno iščupao jedno krilo četvrtih vrata na gbr.448, jutros sve namešteno i vraćeno u normalu, takođe nakon kukanja sređena i elektronika i ono što raduje da se vremenski rok od prijave do realizacije iz slučaja u slučaj skraćuje.
Ima i loših strana, na prva vrata ugrađen novi validator, značajno drugačiji od prošlog, koji se ne može utišati, čak su se i putnici žalili na njega. Nažalost, do daljnjeg svi će trpeti neartikulisane krike iz plastične kutije.
 
b_tuta":pri1knms je napisao(la):
Pa ja da sam hteo ne bih mogao ovako lose da operem autobus. Za ovo neko treba da odgovara, i to pod hitno!

Odgovarace Glisa Glisic iz Rume sto ima kitu od gume.
 
Na Solarisima mrlje od nafte oko otvora rezervoara površine manje garsonjere,da sipaju na levak od flaše od 2 litra manje bi prosipali :p
 
Vrh