Šta je novo?

Održavanje vozila

stf":dyj1x5mq je napisao(la):
Тима за откривање идентитета? Шта је ГСП, КГБ? Како би ми тај тим летео са посла са доживотном забраном запослења у државној служби.
..
Какви одвратни слинави самоуправни полусвет. Св моментални ОТКАЗ!!!
Ovo da ide kao kajron na dnevniku
 
Drica":1oiif2ew je napisao(la):
1186052_10202045167437421_392550551_n.jpg

Danas na liniji 3A,218N u ekstremnom hladjenju motora! :mrgreen: :shock: :shock: :?: :?:
http://www.autobusi.net/forum/viewtopic.php?f=4&t=1536&start=1965#p418806
Докле бре овако? :lol:
 
E da smo u normalnoj zemlji, ovo im ne bi palo na pamet jer bi bilo koji prolaznik uz sliku mogao da tuzi firmu za mogucnost povrede. Primera radi padne i upadne u motor i pogine.
 
Nebitno kako slucajno bitno je da bi za ovako nesto u normalnoj zemlji dosta njih nadrljalo
 
Prijatelju, fizički nije moguće, jedino da uskočiš ili da te bace u taj motor. Ne opravdavam ovo, ali tek vaša nagađanja su genijalna...
 
Pa sto bi cekali da neko padne i pogine ili se osakati? Mozda autobus bude u uvucenoj stanici, neko trci, saplete se i poleti glavom u motor? Ne daj boze, ali nikako ne sme da se prepusti slucaju.
 
Da je vozilo predvidjeno da vozi bez poklopca motora vjerovatno ga nebi u fabrikama ugradjivali to je usteda na matrijalu
U americi pisu na ambalzi da nije za jelo iako se nama cini da je to glupo ko bi normala pojeo omot cokoladice ali ocgledno da je tamo jedu
 
^^^:)

Evo ti primera, autobus stoji na pocetnoj stanici i malo dete se otrgne od mame, jer zeli da pipne interesantan motor, i motor mu otkine ruku (malo morbidno, ali moze da se desi).

Da je bezbedno oni bi ga pravili bez poklopca.

@ becks89

Milion stvari nije bilo moguce dok se nisu dogodile, novine su pune toga svakog dana. Ako se nesto moze spreciti, ne vidim poentu da se ne spreci, jer kada se nesto desi, pa makar to bilo i ne moguce iz ove prespektive, onda je kasno.
 
Po stranim pravilima, ne znam kakva su naša, motor mora da bude zaštićen. Pogotovu pokretni delovi. Kako će nečija ruka ili šta već da dođe tu to nije bitno, moguće je a treba da bude nemoguće. Te, poklopac treba da stoji tu, A ovde nije poklopac otvoren nego je uklonjen, takav bus nikako ne bi smeo da bude na ulici. Zamisli auto bez haube?
 
Ту је поклопац, само је отворен. Зар је могуће да га само ја видим? :)
 
Postoje dva poklopca , i koliko ja vidim , oba su otvorena. Ovaj sa garažnim brojem nije skroz otvoren , a ovaj stakleni , sa leve strane zadnjeg stakla je skroz otvoren.
 
Mi pričamo o slici na kojoj nema poklopca, ovde je stakleni otvoren, vidim dobro :D
 
Pa citiraj onda taj tekst ili sliku , da se razume o čemu se piše.
 
Ako odgovorim dečku koji je pisao iznad mene o motoru i pokretnim delovima ispod motora, mislim da je sasvim jasno o kom se poklopcu i fotografiji radi... Čak je napisao da poklopca nema, tako da očigledno nisi pročitao kome sam odgovorio, koliko znam forumske običaje post iznad tvog se ne citira :)
 
Da , ali u međuvremenu je postavljena druga slika sa otvorenim poklopcem , tako da koliko ja znam forumske običaje , kada je takva situacija , citira se post , odnosno slika o kojoj je reč. :p
 
Ево како изгледа возачев део аутобуса.. :roll:
Choksi":25ia60hq je napisao(la):
Evo malog pogleda na održavanje i čistoću, samo da se zna ne krivim ja održavanje nego vozače jer ove stvari mogu da se srede ali treba oterati auto kod majstora ili ga isključiti a to neki neće.

idemo redom.
Brisač popravljen sa otvaračem za eva sardine.


Mečka koja je sva u budževinama, neću navoditi broj ali sve je sa istog auta.
Sedište uvezano žicom i napunjeno kartonima.


Razvaljena vrata kabine nemogu da se zatvore.


Unutrašnji retrovizor potkajlovan kartonom.


Spoljni retrovizor potkajlovan sa drvetom.


Brisač potkajlovan sa papirima.


I malo čistće za kraj.




Преузето са:
http://www.gspbeograd.net/viewtopic.php?f=13&t=292&view=unread#p91876
Како колега коментарише хигијену?
 
Ako misliš na mene, ja ću ti reći da su Kosmajci operisani od ukusa i kulture, pojedini su znali da sa njive dođu u opancima i radnom blatnjavom odelu na posao. Ovo je super kakvih ima, ne opravdavam osuđujemm, ali opet pitam postoji li služba za čišćenje u Kosmaju? Ovo oko pedala nije od juče ili od pre 5 dana...
 
dsc02621.jpg

Jeli to GSP nemora da ima registarske tablice da se zakon nije promjenio
dsc02620.jpg

dsc02619.jpg

odrzavanje na nivou
 
Otpala na 912, trole nemaju tablice od dolaska u GSP...
Dorćol je pogon sa najvećom izlaznošću i procentom odrađenih polazaka čak 99% ;)
 
Zanam ja za trole ali novi zakon kaze drugacije sto znace da ga krise i da su se naplacali kazni
 
Vrh