Šta je novo?

Održavanje vozila

sasa901":3lzvcelu je napisao(la):
Pa jel moguca prodaja gspa nekoj stranoj kompaniji :)

технички јесте могуће, али је питање да ли је неко луд толико да купи ту рупу без дна
 
Nije to rupa bez dna nego je gps drzavni i radnike i menadzemn boli ona stvar ua sve i onda prave samo troskove kad bi se privatizovao ne bi bilo gubitaka jel bi svi morali da placamo karte i busevi bi bili rentabilniji i ne hi bilo toliko gubitaka
Ps ne zamerite na greskama pisem sa fona :)
 
Још буџевина из ГСП-а
Miki":2qzrc4qk je napisao(la):
Od šoka kad sam ga video, zadrhtala mi ruka, pa je ovakva slika. :shock:

Garažni broj 201 na liniji 46:
sdc10120.jpg
Преузето са:
http://www.autobusi.net/forum/viewtopic.php?f=20&t=1882&view=unread#p416968
Чисто да знате, то је мерцедес који би требао да изгледа овако..
 
Jutros 971 na 101 preko Pančevca sa otvorenim poklopcem motora, preporuka za Karaburce, nek ih bar poskidaju da neko ne nastrada !
 
ГСП расписао тендер за:
"Оправку, фарбање и лакирање спољне оплате 30 возила из Јапанске донације типа МАН СГ-313".
http://www.gsp.rs/pdf_jnvv/5 KD 184 13.pdf

Космај не може да добије нова, а Карабурма може да сређује добра возила? :bash:
 
Ma samo za plakanje. Covek da poludi pa da polupa sva vozila koje Kosmaj ima, pa ce onda tada da se i nas sete.
 
a mogli bi i mutante malo da srede i da srede solo japance pa da solo japance daju kosmaju
 
Ako niste skapirali do sada Japanci ne smeju u druge pogone... A remont, obicno farbanje i ciscenje istih buseva za sta ce neko da uzme pare kao da je generalno remontovao autobuse!
 
Japanci se raspadaju iznutra... Ako to ne zategnu i ne zamene delove, obicno bacanje para...
 
Zivi bili pa videli. Ako Dorcolci rade to je samo farbanjac i eventualno zamena panela iznutra. Mehaniku ne pipaju, a mehanika je mnogo veci problem od lose farbe i labavih panela!
 
nikoleta":2x83ww9b je napisao(la):
Djole":2x83ww9b je napisao(la):
Slika autobusa 746 od srede kod Ušća, oko 18 časova. Slikao je moj prijatelj, ne zna tačnu liniju.

SS856561.jpg

Na osnovu podataka iz prijave, identifikovan je vozač koji je dana 7.8.2013. godine upravljao vozilom garažni broj A-746 na liniji 77 u vreme oko 18:00 čas. Vozač je pozvan na razgovor i ukazano mu je na problem koji je postojao na vozilu, te skrenuta pažnja da je dužan da na svakom terminusu vrši vizuelnu proveru vozila i njegovih sklopova, te u slučaju ovakvih i sličnih neispravnosti preduzme adekvatne mere ili prijavi kvar dežurnom dispečeru i otpravniku. Vozaču je posebno ukazano do kojih posledica može dovesti ovakvo stanje poklopca na zadnjoj strani vozila. Vozač se izvinjava, uz tvrdnju da je najmanje tri puta tog dana nameštao poklopac, a da autobus nije isključio za garažu jer bi to napravilo problem drugim vozačima zbog nedostatka vozila na liniji.

Vama zahvaljujem na saradnji.
Ето, није крив возач, већ бравица поклопца :D
 
Pricao sam pre 10 dana sa PR-om GSP Beograd, i tom prilikom sam saznao da ova osoba koja se predstavlja kao radnik GSPa, NE POSTOJI! Postoji tim koji radi na otkrivanju identiteta te osobe posto kazu da njen "rad" steti ugledu firme GSP Beograd.
 
becks89":3kz55pro je napisao(la):
Pricao sam pre 10 dana sa PR-om GSP Beograd, i tom prilikom sam saznao da ova osoba koja se predstavlja kao radnik GSPa, NE POSTOJI! Postoji tim koji radi na otkrivanju identiteta te osobe posto kazu da njen "rad" steti ugledu firme GSP Beograd.
Наравно да не постоји ... под тим именом. Да се представља правим именом, одавно би попила отказ јер их тера да раде као нико други, а то им наравно смета.

Тима за откривање идентитета? Шта је ГСП, КГБ? Како би ми тај тим летео са посла са доживотном забраном запослења у државној служби.

Како их бре није срамота!?!?! Нису направили никакав тим или комисију да се бави проблемима на које та особа указује, већ су направили тим који ће уклонити особу која их тера да раде свој посао.

Какви одвратни слинави самоуправни полусвет. Св моментални ОТКАЗ!!!

ГСП у ликвидацију.
 
Taj tim je zaduzen za marketing, a lazni ljudi stete tom marketingu- to pr tvrdi.
 
becks89":2n5k45dx je napisao(la):
Taj tim je zaduzen za marketing, a lazni ljudi stete tom marketingu- to pr tvrdi.
Па то је тачно, гледано из угла беспосличког самоуправног мутираног државног слинавог службеника.

Заправо, маркетиншка штета је овде у томе што та особа јавно указује на велике пропусте и криминал у ГСП а који они деценијама гурају под тепих.

Уместо да се позабаве решавањем тих проблема, који у ствари и урушавају углед фирме, они покушавају да се реше особе која указује на проблеме а са циљем да те проблеме наставе да гурају под тепих и седе на ловорикама не радећи ништа и сисајући буџет цео свој вашљиви живот.
 
Ja se slazem, samo prenosim informacije.
Ali, videcemo sta ce od septembra biti, tada ponovo trebamo da sastancimo...
 
Vrh