Šta je novo?

Održavanje vozila

I jedna jako velika razlika je u tome sto je NS velikim delom ravnicarski grad, nema velikih opterecenja na motor menjac itd...
 
Slažem se, mada generalno i novosađani su dosta kulturniji, nego li pojedini beograđani... A to isto jako utiče na faktor održavanja vozila.
 
realno kamere i stalne kontrolore uvesti i busevi i ostatak prevoza bi nam bio ko bombona :) naravno sa neskrtarenjem gspa :)
 
Ni kamere ne bi nesto promenilo dok se ne promeni zakon, strozije kazne za unistavanje i svrljanje vozila. I definitivno se slazem, novosadjani su daleko kulturniji od beogradjana.
 
:o
xzy7.jpg

:shock:
wxmn.jpg

Какви мутанти :violina:
Преузето са:
http://www.gspbeograd.net/viewtopic.php?f=10&t=34&view=unread#p89562
 
treba zabraniti ovakvo budjenje jednostavnoo ako nema delova ne moze tehnicki da prodje i kraj
 
Ko kaže da nema delova, vidiš da ima i viška :D
Niko nije propisao da estetski ružno vozilo ne može da prođe teh. pregled.
P.S. Da li mislite da na tehničkom u jednom od GSPovih pogona, može da ne prođe neko vozilo? :D
 
pa treba donezi zakon :) da ne mozes da ugradjujes deo koji nije za to predvidjen na to sam mislio :) a ne znam dal je ovo visak delova ili daj prvo sta uhvatis :)
 
pa treba donezi zakon :) da ne mozes da ugradjujes deo koji nije za to predvidjen na to sam mislio :) a ne znam dal je ovo visak delova ili daj prvo sta uhvatis :)
 
becks89":2evz7n2i je napisao(la):
P.S. Da li mislite da na tehničkom u jednom od GSPovih pogona, može da ne prođe neko vozilo? :D
bbcac524cbcb91bb9459447a2aa7fa10.jpeg

Још већи шамар здравом разуму је кад ураде "ванредни технички", и сва возила прођу :lol:
 
E sad zavisi od razloga za vandredni tehnički, ako je udes, onda se ne vrši na Novom Beogradu. Rade ga na mašincu ili na saobraćajnom faksu, zavisi šta se ispituje.
 
Zasto ovako da budu unakazeni :x :o
 
Pored toga što ih unakaziše, pogledajte koliko samo žmigavaca ima #355, ja to na tehničkom pregledu ne bih pustio! Propisano je koje boje su stop i poziciona svetla.
 
Nema za šta da se ubuši. vidiš i sam da je truo taj deo, to je problem svih Ik-103 tu im se nakuplja voda i kasnije vremenom istruli. Skoro svi imaju problem na tom delu ;)
 
Ako ne moze, onda neka iseku taj deo sto visi, ovako ruzno izgleda s time.
 
zaboravih to da stavim na Beobulid nemam popjma Cudno mi je to da niko iz odrzavanja nije primetio da je bus isaran osim ako ga nisu isarali isti dan kad sam i slikao u svakom slucaju odvratno izgleda :o
 
Vrh