Šta je novo?

Održavanje vozila

219 ponovo vozi. Viđen na 303.
 
За оне које мрзи да отворе бексов текст
Autobus.jpg
 
morali ljudi na naprave klimu.to je najnovija vrsta klime 8)
 
Pokvareni autobus GSP stajao 12 sati na putu
Autobus na liniji 23 pokvario se jutros u sedam sati u Ulici kneza Višeslava na Košutnjaku, a sa ulica je odvezen tek oko 19 sati. Kraj autobusa u kvaru ceo dan su se smenjivala dvojica vozača i čuvala ga.
340340_pokvaren-autobus01rasfoto-zoran-ilic_f.jpg

Naši čitaoci, stanari obližnjih zgrada navode da su više puta pozivali dispečere GSP i druge gradske službe, pokušavajući da pomognu, ali da je vozilo i dalje stajalo na putu ispred Crkve Svetog Luke.

- Zvao sam sve brojeve nadležnih službi. Niko do 16 sati, kako mi je rečeno, nije ni znao da autobus stoji na putu i tek posle nekog vremena uspeli smo da nađemo majstora - kaže Beograđanin P. N. (58), uz molbu da mu ne pominjemo puno ime.

Jedan od njegovih komšija dodaje da je “neverovatno da je toliko vremena potrebno da se autobus ili odveze sa ulica, pogotovu subotom kada je na snazi red vožnje za vikend”. Vozači nisu želeli da komentarišu ovakvu situaciju.

Saobraćaj je ovom ulicom tekao usporeno jer su automobili morali da obilaze autobus. Majstori su došli oko 19 sati, a nedugo zatim i vozilo šlep-službe GSP koje je odvuklo vozilo.

- Autobus je dugo čekao jer nismo imali slobodno vozilo. Imamo samo jednu šlep-službu u pogonu na Karaburmi, a prioritet su nam kvarovi u centru grada - objasnio je dežurni dispečer GSP.

ONI NISU NORMALNI :evil: :twisted: :bash: :rant:
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/382083 ... ti-na-putu
 
Pa rekao je sve što je dobro poznato, gleda se prioritet, neće sigurno ostaviti autobus negde u centru, ili neke u Ovči,Crvenki ili tamo negde gde pravi ozbiljne smetnje da bi radili ovo vozilo, po prioritetima se ide na intervenciju. Međutim, jedno vozilo nije dovoljno za jednu liniju u GSP-u, a ne na pogon od skoro 250 vozila.
A majstori ga nisu čuvali, već su "odrađivali" smenu...
 
"Navijači" su vredni, ali mi smo još vredniji....
dscf0256i.jpg

dscf0257m.jpg

dscf0258v.jpg


E ovde je već došlo do problema, pošto nismo bili sigurni da li ono sredstvo što smo dobili neće oštetiti tanku plastiku koja predstavlja oblogu displeja, morao sam ručno da skidam nalepnicu. A najgore od svega što je bilo 4 nalepnice na jednom mestu.... Ali, nedamo se...
dscf0260th.jpg

dscf0261me.jpg

dscf0262o.jpg


Treba u ponedeljak da sredimo ovaj displej da poskidamo te ostatke...
 
Bravo za ekipu savjet navlaziti naljepnicu acetonom i onda ide brze i lakse
 
Skidaju se sve, bez obzira na moja navijačka opredeljenja!
Nije bilo problem kako skinuti ostatke, nego nije bilo vremena za to, ceo dan smo kasnili zbog "izlaženja" vozila na liniju. Od 16, 9 ih je bilo na liniji.
 
Bravo Dule masina je vrh.Licno sam uzivao dok me Slavisa vozio :D
 
trebalo bi da se svi ugledaju na tebe i da se skinu nalepnice i na ostalim vozilima mangupi lepili i na 446 i 438 unistili vozila :bash:
 
Недеља (19.05.) на линији 82, аутобус гар. бр. 464.
Цела електро инстлација електро ормана аутобуса доступна "на изволите", не заштићена поклопцем или већ чиме. Зашто је то тако не знам, а вероватно је немарност и јавашлук у питању, и саме службе (не)одржавање ГСП-а, а и возача.

Да будем искрен дошло ми је да извадим из електро ормана, пар осигурача и релеја и да искључим "Бус Минус" систем (прикључци се налазе у левом горњем углу), па нека се сналазе :D .

Иначе аутобус изгледа очајно, зар је Београд заслужио да има овакав превоз ???!!!



 
Gago uz tvoju dozvolu prenosim post na gsp forum da se ovaj javasluk otkloni u sto kracem roku
 
Наравно Директоре да имаш моју сагласност, ти већ знаш где то све треба поставити на ГСП форум.
 
Uradjeno cekamo odgovor postovacu ga ovdje kad ga dobijemo
 
becks89":1khel0s2 je napisao(la):
dscf0262o.jpg


Treba u ponedeljak da sredimo ovaj displej da poskidamo te ostatke...

Radio sam dosta sa folijama i nalepnicama i iz iskustva mogu da ti kazem da alkohol 96% (ima ga u Maxi-u, Etanol)
skida sav lepak koji zaostane posle skidanja vecine nalepnice. Ne ostecuje displej provereno a i ispari posle nekoliko sekundi.
 
Sređeno danas vlažnim maramicama. :)
Hvala na savetu za naredne akcije...
 
Да је 5% људи у гсп, као ти Бекс, баталио би ауто трајно! Ни бус плус ми неби тешко пао... :)

Хвала ти, браво, +


:pob:
 
Velike pohvale i postovanje sa moje strane takodje :pob:
 
Vrh