Šta je novo?

Održavanje vozila

Auh veceras dodjoh kuci sa havarijom gbr 1 (jedini solo bus sa cetvoro vrata).. Svakakvih sam se krseva nagledao na 305 ali ono je neverovatno :shock: - smrdi, buka, grbav na sredini busa i kriv na levu stranu ali samo na zadnjoj levoj strani busa?! Manuelac - jedva krece iz mesta (gusi se i prigusuju se svetla u salonu kad krece :mrgreen: - ko iz horor filmova). Onaj frankenstajn ce odvesti u grob nekoga :evil: Sve vreme razmisljam kako se ovo govn* nije zapalilo a ne onaj nesrecni connecto :?
 
Evo šta smo zatekli po preuzimanju smene :bash: :bash: :notok: :notok:
dscf4955h.jpg


Snalaženje pomoću štapa i kanapa, odnosno krpe i koka kole :mrgreen:
dscf4956m.jpg


Kao novo ;)
dscf4957r.jpg


Sve se može kad se hoće ;)
 
Felix pazi da te netuze uzimas logo i zig koji su zasticeni ++
 
@becks89

Gde mogu da te nadjem? Imam jedan poklon za tebe :D
 
@becks89

Mogao bi da dobiješ jedan mali poklon od naše firme, da ne trošite više koka kolu. Dolaze topliji dani, treba se osvežiti :)
 
Bravo Becks i od mene :pob:
 
09.04.2013., oko 07:40 Ugao Ruzveltove i Bulevara, autobus na liniji 25

 
beograd_sever":2n1i2vl0 je napisao(la):
po niku se taj ne osvezava kokakolom
Vidiš da si pogodio :D

Igor":2n1i2vl0 je napisao(la):
Bravo Becks i od mene :pob:
Firebird-011":2n1i2vl0 je napisao(la):
Hvala :)

Moravac":2n1i2vl0 je napisao(la):
@becks89
Mogao bi da dobiješ jedan mali poklon od naše firme, da ne trošite više koka kolu. Dolaze topliji dani, treba se osvežiti :)
Svi koji žele da doprinesu mi smo rado otvoreni za saradnju :mrgreen:
Šalim se, pa uglavnom smo sve do sada radili od našeg novca, tako da glupo je tražiti od bilo koga da pomogne u sređivanju našeg busa,drago mi je da ima ljudi koji cene zalaganje da se vi putnici vozite u čistim autobusima, ako ništa drugo. Evo ja vam obećavam da nastavljamo sa sređivanjem našeg autobusa, da će biti još čistiji i da će biti najuredniji u GSPu, kao što je već najbolji :)
Toliko od mene i pozdrav svima! :)
 
Oko 23.30 Ik112n na liniji 77 koji ide do okretnice Zvezdara a onda se vraca u garazu bez prikupljanja putnika je imao otvorena vrata koja pokrivaju motor na zadnjem delu vozila!Nazalost nisam uhvatio koji je bio GB jer je bio mrak.
 


Ево да убацим слике са друге теме где се види пример лошег одржавања.
Протекле недеље аутобуси на траси 95,96 ишли су због лоше организације по раскопаним улицама. Алтернативне трасе и ако могуће нису биле планиране. Осим могућих оштећења аутобуса који по ископаним слојевима асфалта и шахти скачу ( не знам колики број аутобуса саобраћа на ове две линије, али је сигурно велики ) Ниво прашине по њима је за генерална сређивања.
 
becks89":2sfngocd je napisao(la):
Moravac":2sfngocd je napisao(la):
@becks89
Mogao bi da dobiješ jedan mali poklon od naše firme, da ne trošite više koka kolu. Dolaze topliji dani, treba se osvežiti :)
Svi koji žele da doprinesu mi smo rado otvoreni za saradnju :mrgreen:
Šalim se, pa uglavnom smo sve do sada radili od našeg novca, tako da glupo je tražiti od bilo koga da pomogne u sređivanju našeg busa,drago mi je da ima ljudi koji cene zalaganje da se vi putnici vozite u čistim autobusima, ako ništa drugo. Evo ja vam obećavam da nastavljamo sa sređivanjem našeg autobusa, da će biti još čistiji i da će biti najuredniji u GSPu, kao što je već najbolji :)
Toliko od mene i pozdrav svima! :)

Spremili smo ti jedno sredstvo za čišćenje koje će umnogome da vam olakša rad.
Javi mi na pp kako da ti dostavimo.
 
juce se zapalio tj sinoc bus na bulevaru dve stanice kod cvetka :/ mislim da je fap tj nije se zapalio al je dimio i vozac ga je parkirao
 
Данас сам се возио у аутобусу на линији за коју нисам ни знао да постоји, нека 612. Аутобус соло Икарбус, чувена нископодна ошљ-серија, гаражни број 280 ако нисам нешто побркао.
Где почети?
Знак ГСП поред гаражног броја нестао, назире се мало П.
Унутра: панел код мотора виси неколико центиметара, црна штрока на све стране: око дисплеја, по вратима, свим панелима, на држачима стакала, на крову; око прозора у задњем делу, близу мотора, нема црне пластике/гуме, него се види каросерија.
Ако нађем кабл поставићу 2-3 слике што сам направио мобилним.
 
Jeste 280, to ti je prvi polazak na 612 :D
A to što brunda ko traktor ne pominješ? :D
Ma raspad sistema je svuda.
Inače i ovako javno da se zahvalim članu "Moravac" i njegovoj firmi na poklonu koji smo danas preuzeli, a kako nam je javno i obećano, još jednom veliko hvala i da još jednom obećamo da ćemo se i dalje truditi da naš autobus držimo čistim :)
 
Moravac wrote: .....Spremili smo ti jedno sredstvo za čišćenje koje će umnogome da vam olakša rad.
becks89":1ng19npj je napisao(la):
...Inače i ovako javno da se zahvalim članu "Moravac" i njegovoj firmi na poklonu koji smo danas preuzeli, a kako nam je javno i obećano, još jednom veliko hvala i da još jednom obećamo da ćemo se i dalje truditi da naš autobus držimo čistim :)

Moravac
+1 :)
i za širenje pozitivne energije
 
becks89":1ekv5rla je napisao(la):
Jeste 280, to ti je prvi polazak na 612 :D
A to što brunda ko traktor ne pominješ? :D
Ma raspad sistema je svuda.
Inače i ovako javno da se zahvalim članu "Moravac" i njegovoj firmi na poklonu koji smo danas preuzeli, a kako nam je javno i obećano, još jednom veliko hvala i da još jednom obećamo da ćemo se i dalje truditi da naš autobus držimo čistim :)

Да, тачно, брунда ужасно, када сам изашао напоље код Општине био сам задивљен тишином око себе :D.
Него после нисам био сигуран да ли је то већ "нормално" за његову серију постало, а и тај дан је био толико пун гафова с јавним превозом да је то страшно, па сам помислио да су жалбе на буку де лукс. :violina:
 
Vrh