Šta je novo?

Održavanje vozila

Онај на снимку баш добро закачиње, а онај други на слици није толико с*ебан :)
 
Ове пријаве ГСП-а дају резултате! ГСП је на 303 послао перфектно чист аутобус, гбр:106. Плафон се цакли! :D :D
 
c.s.i.":2dtmytdo je napisao(la):
Piše se ovde, pa se sve lako prenese u GSP.
Fotografije pri prijavi su jako poželjne, eto kako se brzo završi stvar zahvaljujući njima. ;)
Ne vozim se GSP -om niti volim da se žalim ali takođe ne volim ni aljkavost.
Prošla su 2 meseca od kad je linija 94 prebačena pogonu Kosmaj.Na samo 2 autobusa koje sam video za to vreme (mutant i FAP) stoji ispravan broj linije na elektronskom displeju,na svima ostalima(Konekto najviše) a koji imaju elektronske pokazivače ne stoji najčešće ništa ili garaža ili pogrešna linija.Zar je toliki problem ubaciti novu liniju u displej?Gb 166 jutros,zadnji el.pokazivač piše 50.Naravno broj linije je označen na svim Konektima po starom dobrom običaju papirom,jednim ili više njih,zavisi od količine papira u štampaču toga dana:).
Znam da su konekti od ranije imali problema sa displejima ali ovo je čist nemar i javašluk,kao u priči šta će seljacim broja autobusa,ionako znaju kuda ide:)
 
Konekto se pokazao GSP-u jako problematicnim za odrzavanje. U svakom od njih radi tek po 1-2 fluo cevi nocu, i vlada potpuni mrak. Neki doduse imaju svetlece reklamne panoe ali to je nedovoljno. Neko je pominjao ovde jako slozenu proceduru nabavke fluo cevi po Zakonu, ali kako to da ostala vozila GSP-a imaju mnogo bolje osvetljenje putnickog prostora?
 
220+390
GB390
010320123130.jpg


010320123131.jpg
 
На једном трамвају пише "Сви ђаци света вас моле, успорите поред школе!" :rolleyes: :D
 
Barem su nesto korisno napisali :laugh: :laugh: :laugh:
 
Danas u 18:46 kod Cvetkove pijace (smer iz Mirijeva):

dsc03660.jpg
 
На ГБ 1359 на линији 72 је разбијено стакло на другим вратима, сликао сам али се можда не види како треба.

Slika0008.jpg


Иначе аутобус се сав растресао, гума (линолеум?) на споју између пода и странице је почео да се одваја, на рампи за инвалиде уместо ручке стоји рупа... Иначе, примећујем да доста аутобуса ових дана вози са поломљеним стаклима на вратима. :/
 
Да, на 72 је откад је дошао у ГСП. :) Шта знам, био је ок, сада се сав раздрмао. :/ Иначе је много тиши и пријатнији за вожњу од обичног 218Н-а, седишта су лепша и удобнија, а и мање смрди пластика у приколици када се загреје од мотора. Са естетске стране - лепо изгледа, само му је предњи крај мало тупав, изгледа као билдер на стероидима. Видео сам да је Икарбус почео да гура ту њушку на све своје аутобусе, што ми се нимало не свиђа. :/
 
Мени се баш свиђа та њушка :D :p А препознао сам га јер једини има ове лепе шипке на вратима ^^ :p
 
На ГБ 297 на линији 78 разбијено стакло на другим вратима. Сликао, али испало мутно и ништа се не види. :/ Стварно не знам шта се дешава са тим стаклима на вратима. :/
 
Connecto GB168 danas na liniji 50:

Zadnja vrata:
dsc03674.jpg

Srednja vrata:
dsc03675.jpg


GB192 na liniji 504 (opet Connecto):

Zadnja vrata:
dsc03685.jpg

Prednja vrata:
dsc03687.jpg
 
To je notorna laz oko radnika GSP-a koji nece da postanu kontrolori u bus plusu.Jednog pozrtvovanog decka koji je cak svakodnevno na gsp forumu raportirao o kontrolama i prepricavao dogadjaje bus plus nije primio a imao je medju najboljima rezultate!Velika je frka tamo,s razlogom su u sukobu sa direktorom GSP-a.
 
Опет несрећни Авансити (ГБ 1359) на линији 72.
Задња врата - лоша слика, докона бабетина је од "Наша крила" до "Љубинке Бобић" стајала на вратима у празном аутобусу, а то је 6 станица :mad: :

Slika0019.jpg


Ово је десно крило гледано изнутра, а лево се тресе као да ће сваког часа отпасти.

Седиште :rolleyes: :

Slika0021.jpg
 
Uzegli Zejtin":7iccr7b8 je napisao(la):
Опет несрећни Авансити (ГБ 1359) на линији 72.
Задња врата - лоша слика, докона бабетина је од "Наша крила" до "Љубинке Бобић" стајала на вратима у празном аутобусу, а то је 6 станица :mad: :

Slika0019.jpg


Ово је десно крило гледано изнутра, а лево се тресе као да ће сваког часа отпасти.

Седиште :rolleyes: :

Slika0021.jpg
Posalji ovo Nikoleti:Ovo je uzas :mad:
 
a u čemu je ovde problem? Sedišta ko sedišta. Vandali cepaju, a i vreme čini svoje a i nema se para za bolje. Validacija je sad aktuelna i Milka reklame.
 
Vrh