Šta je novo?

Održavanje vozila

Nema na cemu ja obozavam mercedese i ne volim kad ih vidim izvrljaneOvaj Gb939 je isto dobara serija buseva i voleo bi da sto duze traju :)
 
img1283.jpg


img1278.jpg


img1279.jpg


img1281.jpg


img1282.jpg



O grafitima unutar vozila ne želim više da pišem. Uzalud je kontakt bio sa "operativcima" GSPa. Bitno je da su me uredno prijavili na listu firmi na koju šalju obaveštenja o ukinutim autobuskim stajalištima (jutros me u kancelariji dočekao faks)
 
dare":ylbvyg1w je napisao(la):
У вези седишта на возилу А-939, такође је издат налог Сектору одржавања возила С.П. „Карабурма“ да се постави седиште на месту на којем недостаје, што ће бити и учињено у најкраћем могућем року.

Мислите ли да ће заварити дрвено седиште?
 
Ne znam da li ste vi to primetili, ali je ovo još jedan pokazatelj kakvo je održavanje higijene vozila unutar depoa Dorćol. U svim trolama zbog spoljašnjih uslova putnici unose sneg koji se topli, pošto je konačno u salon, verovatno po prvi put od kako su kupljene dospela voda, prljavština sa poda vozila je počela da se skida. Na mestima gde ljudi prolaze, oznake kod vrata su ponovo žute, što nije bio slučaj do pre par nedelja kada su bile prekrivene slojevima prljavštine! Prosto je neverovatno, a i neshvatljivo takvo ophođenje.
 
Da li postoji zakonski osnov po kome mogu prijaviti vozilo u kome ne radi grejanje?

068 na liniji 95 pre neki dan.
 
То је у последње време устаљена појава.

На потезу 300 сам само јуче видео 4 аутобуса којима фале поклопци инсталација или браници. (3 мутанта и један ФАП)
 
Uzas bas sam se neprijatno iznenadio nisam mogao da verujem sta vidim :(
 
Ја сам видео једну накривљену 302 (мутант) коме фали браник и један поклопац иза задњег точка :notok:
 
Sad sam kontaktirao šefa saobraćaja pogona "Zemun", dobio sam obećanje da će vozilo odmah biti povučeno sa linije.
Upravo je iz garaže poslata zamena za vozilo GB 430, tako da neće doći do gubljenja polazaka na ovoj liniji.
 
Pojavila se na internetu informacija da su sinoć (utorak) na novom niskopodnom zglobnom Ikarbus gar. br. 1364 na liniji 511 otpali neki točkovi. Da li je čuo još neko za ovo?
 
Ako nema slike zaba zataskace kao i obicno zar japanci nisu na 511 :/
 
Ево чиме сам ја данас стигао кући
2012-02-22-044.jpg

2012-02-22-045.jpg

2012-02-22-046.jpg

2012-02-22-051.jpg

2012-02-22-050.jpg

2012-02-22-055.jpg

2012-02-22-047.jpg

2012-02-22-054.jpg

2012-02-22-049.jpg

2012-02-22-056.jpg

2012-02-22-058.jpg

И на излазу из станице, отпаде део :/ Не знам од чега је, али из њега је испало :D
2012-02-22-062.jpg

Реч је о овој накривљеној канти :mad:
2012-02-22-061.jpg


ЦСИ молим те, интервениши :D
 
:shok: Uzas :mad: Bitno im je da su stavili bus plus a za narod ih bas briga :bash: :bash:
 
Да знате како је само лупало кад пређе преко неке рупе, мислио сам да ће нам отпасти точак. Не преувеличавам!
 
Somi303":jggmoiwa je napisao(la):
И на излазу ис станице, отпаде део :/ Не знам од чега је, али из њега је испало :D
:lool: :lool: :lool:
Добродошли на потез 300
 
21. век :o

Ове слике скоро као '93, само уз један мали +.
 
@ Somi

Dobio sam obećanje da je danas poslednji radni dan tog vozila. Tokom popodneva će biti povučeno u garažu odakle ne bi trebalo da bude puštan dok se ne otklone svi nedsotaci.
Problem je što se trenutno zbog nižih temperatura ne vrši pranje vozila, ali Unutašnja kontrola će svakako naložiti njegovo hitno pranje, što će biti izvršeno čim malo otopli. Nadam se da ga nećemo gledati do otopljenja. ;)
 
Vrh