Šta je novo?

Održavanje vozila

Јутрос на линији 702, по целој дужини пресечена гума:

dsc04211l.jpg
 
c.s.i.":1fhlp7h6 je napisao(la):
@ Somi

Dobio sam obećanje da je danas poslednji radni dan tog vozila. Tokom popodneva će biti povučeno u garažu odakle ne bi trebalo da bude puštan dok se ne otklone svi nedsotaci.
Problem je što se trenutno zbog nižih temperatura ne vrši pranje vozila, ali Unutašnja kontrola će svakako naložiti njegovo hitno pranje, što će biti izvršeno čim malo otopli. Nadam se da ga nećemo gledati do otopljenja. ;)

Ниска температура није оправдање за онолику прљавштину по плафону и зидовима, као и полупана врата. Хвала за интервенцију :)
 
c.s.i.":2uoybykd je napisao(la):
Nadam se da ga nećemo gledati do otopljenja. ;)
Надам се да га уопште више нећемо видети.....овај је зрео за расход чим први нови контигент уђе на капију ГСП-а
 
Након наведених примедби које се односе на возило гаражног броја А-57, надлежне службе ГСП „Београд“ хитно су предузеле одговарајуће мере како би проблем што пре био решен.

ЈКП ГСП „Београд“ се извињава Вама, као и свим путницима, на неугодностима које сте имали при коришћењу наведеног возила.

Због изузезно лоших временских прилика у претходном периоду, дошло је до залеђивања линије прања, тако да су сва планирана генерална прања возила одложена.

Аутобус гаражног броја А-57 је у току преподневних часова повучен из саобраћаја. Извршено је генерално прање возила. Генерално прање је извршено ручно, јер линија прања и даље није у поптуности у функцији. Замењено је стакло на десном крилу других врата. Грејање у возилу је преконтролисано и исто је у потпуности у функцији.

Све горе наведене активности на возилу можете погледати на фотографијама у наставку поста.

Свакодневно прање возила обухватају комплетно спољно прање, прање подова, седишта и рукодржача. Остале површине перу се периодично или на генералном прању које обухвата и скидање графита.

@c.s.i.
Хвала на пренетом посту и молим Вас да пренесете моју захвалност кориснику форума „Beobuild“, који је на наведене пропусте указао и документовао фотографијама.

Фотографије возила А-57 од дана 23.02.2012. године:

IMG_68951.jpg

IMG_68961.jpg

IMG_68971.jpg

IMG_68981.jpg

IMG_69001.jpg

IMG_69011.jpg

IMG_69021.jpg

IMG_69061.jpg

IMG_69041.jpg

IMG_69071.jpg

IMG_69081.jpg

IMG_69101.jpg

IMG_69111.jpg

IMG_69121.jpg
 
au kako je lep sada ja sam odusevljen :) Jos mu zamenili stakla ovo je predivno i jos prekontrolisali i grejanje verujem da je ovaj GB57 sada najlepse voyilo iy te serije autobusa :)
 
Pazi plafon moz da bude bjeli prosto nevjerovatno :gobb:
 
E ovakve stvari najviše volim - kada se vidi konkretna korist za nas, naše sugrađane i Grad od ovog našeg pisanja i forumašenja :D

Somi303 (kako će se obradovati kada bude video one nove fotke busa) i C.S.I. - svaka čast :kk:
 
Nijedno novo vozilo nam neće pomoći, dok se svako vozilo ne bude čistilo/održavalo po propisima.
 
Вааууу, не да сам обрадовао, немам речи! <3 ЦСИ <3 :laugh:
Пуно ти хвала Филипе! :)
 
Je l' su ovo celo krilo zamenili, umesto samo stakla, pa još i ne paše, jer se ne može lepo zatvoriti :lol: :p
IMG_69101.jpg
 
Заменили су само десна врата, а нису се затворила зато што касне при затварању и онда им гума од других врата не да да се затворе лепо, али сама замена је велики напредак. :)
 
Александар":35ig7ue3 je napisao(la):
Je l' su ovo celo krilo zamenili, umesto samo stakla, pa još i ne paše, jer se ne može lepo zatvoriti :lol: :p
IMG_69101.jpg
дефинитивно крило врата са неког другог модела...овални ћошкови...три рукодржача...
али да не закерамо сад и ми! :lol:

подсећа ме на оне цртеже из забавника - кад ставе 2 "исте" слике па треба да пронађеш неслагања :laugh:
 
Nadjoh jos jednu razliku,ona spoljna rucka ispod stakla je vodoravna na levim vratima a na desnim je uspravna :laugh:
 
Чак си и документовали прање. не могу да поверујем..... Значи нешто може и да крене на боље, ако се документује фотографијама. Добро, да знамо. :)

Када сам мислио да је возило зрело за расход, мислио сам на технички део возила. Возио сам се у овом чуду. То тандрче, лупа, шкрипи кад кочи, отпадају бубрези кад пређе преко рупа.

А врата су од ФАП-а, само прелепљена налепница тегет боје.

Највећа иронија приче је што на њему великим словима пише: "КВАЛИТЕТ ЈЕ НАШ ПРИОРИТЕТ"
 
A kome se piše za ovakve intervencije? Vidim koriste mail. :)
 
Piše se ovde, pa se sve lako prenese u GSP.
Fotografije pri prijavi su jako poželjne, eto kako se brzo završi stvar zahvaljujući njima. ;)
 
Ја сам за то да се покрене једна свеобухватна акција, која би за циљ имала скидање рупичастих рекламних фолија са стакала. :)
 
ja predlazem da prvo skinu tu reklamu sa gbr. 57 jer je reklama ''kvalitet nas prioritet'' ironicna i sarkasticna u ssllucaju ovog busa
 
Somi303":2kxzgx2q je napisao(la):
Заменили су само десна врата, а нису се затворила зато што касне при затварању и онда им гума од других врата не да да се затворе лепо, али сама замена је велики напредак. :)
Sreca u nesreci je sto se desno krilo vrata ne zatvara lepo, da je u pitanju levo krilo bilo bi problema sa promrzlinama za one koji sede na klupama iza vrata :kafa:
 
А аутобусу ГБ 1360 на линији 72 је разбијено стакло на трећим вратима, хтео сам да сликам али је био мрак па се "цветић" на стаклу није видео. :|
 
383 pod hitno na pranje!
Eno ga na 6/611 crn kao ugalj!
Nazalost nemam foto aparat,ali da sam imao slikao bih momentalno!
 
ИК218Н Гбр:969 (Не орбаћајте пажњу на моју сестру која смара :D )
[video]http://www.youtube.com/watch?v=sd5OlIJQgJc&feature=youtu.be[/video]
Хармоника се вуче по асфалту, као и на 941 и на 970
Ево га 970
2012-02-27-067.jpg


А гбр:68 се пуни димом, ево и снимка :)
[video]http://www.youtube.com/watch?v=YI5HsgcMK24&feature=youtu.be[/video]
Најбоље се види на почетку снимка, покушао што боље да ухватим дим, али се не види добро :rolleyes:
 
Vrh