Šta je novo?

Održavanje vozila

Gledaste li onog nesrećnog reportera koji u BG Hronici anketira ljude oko stanica JGP u vezi *11*...?
Neuk, usiljen, nametljiv, "duhovit u pokušaju" :/ ... Blam, ali samo takav! Kako su ga sagovornici gledali, šta su (mu) mislili i šta su odgovarali... Prilog za antologiju kako se to ne radi!
No, učini mi se da reče da "sve još uhodava" do 15. Marta, a posle sve ima smo da klizi :cool:
Reče i ovo (barem mi se tako učinilo) "u probnom radu je to besplatno, a posle - samo jedan dinar"?
 
Ono je žešći blam.. prvo što je rekao *11* a drugo ni sam nije znao šta je pričao, haha kao što reče danga, pokušao je da bude duhovit :)
 
Gledali, gledali. Strašno, šta reći. Televezija je to. Poslala sam mejl informativnoj službi Studio DJ sa pitanjem "kako se osećate dok čitate vesti, ao devedesetih, vrtić tamo, putić vamo, kamen temeljac na svakoj strani, a vrli nam se gradonačelnik ne skida sa ekrana. Dbila sam i privatni odgovor: strašno, ali radimo za platu.
 
Na GB170 staklo razbijeno kod trecih vrata pozadi
160320123231.jpg
 
Da te ispravim,
Lui Travel na 4/611...;)
P0815 bi trebalo da je.Samo mi reci tacno vreme kada si ga slikao,jer moze biti i P0814 sa 2/611.Inace,posto motor dize temperaturu,a Lui Travel je ''ozbiljan'' prevoznik koji ima rezervne autobuse,vozaci moraju da se snalaze....
 
Доказ да "Икаче" нису канте! ГСП-ов мутант мили 20 "Смедеревцем" и смрди јер нема снаге више, а празан :rolleyes:
 
гарант 33 или 39 јер сам на њима углавном виђао фАП-ове, а да иду преко Славије
 
Jel ovo okretnica banjica i sta ce isecena grana na kolovozu?
 
jeste banjica ali nije grana nego nešto otpalo sa autobusa.
 
Bas tako...
Oni su nesto budzeni,sklepani na brzinu.Koliko se secam u njih je trebao euro 2 motor,ali valjda ovi nasi hteli da se kurce sa euro 3 i morali su da prave ovu budzevinu i malo li potkacis lonac,on pada.
Inace FAP-ovi imaju veeelikih problema sa visinom,to vec svi znate...;)
Mada Autokodeksovi i Viktor Bosovi novi Fap-ovi su zaista lepo odradjeni i deru sve autobuse pred sobom...
 
fu.gif
Шалим се :D Па нисам видео :rolleyes: Видео сам само даску па реко ае да добијем неки плусић :p
 
Vrh