Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Malo sam se igrao u Paintu - evo sta ja zapravo vidim kada pogledam onu sliku sa Obilicevog venca:

2py2qhg.jpg
 
Четвртак, 19. фебруар 2009.
Скупштина града Београда - Комисија за планове

Јавни увид у нацрт плана детаљне регулације блока између Кнеза Михаила, Јакшићеве, Обилићевог венца и Змај Јовине

СКУПШТИНА ГРАДА БЕОГРАДА
Комисија за планове

ОГЛАШАВА
јавни увид у

НАЦРТ ПЛАНА ДЕТАЉНЕ РЕГУЛАЦИЈЕ БЛОКА ИЗМЕЂУ УЛИЦА КНЕЗА МИХАИЛА, ЈАКШИЋЕВЕ, ОБИЛИЋЕВОГ ВЕНЦА И ЗМАЈ ЈОВИНЕ (ОПШТИНА СТАРИ ГРАД), СА ИЗВЕШТАЈЕМ О СТРАТЕШКОЈ ПРОЦЕНИ УТИЦАЈА ОВОГ ПЛАНА НА ЖИВОТНУ СРЕДИНУ

Јавни увид може да се обави од 19. фебруара до 13. марта 2009. године, радним данима од 9 до 15 часова, у згради Градске управе, 27. марта 43-45 (сала 2, сутерен) и у згради Градске општине Стари град, Македонска 42.


Јавна седница одржаће се 7. априла 2009. године, у 13 часова, у згради Градске управе, 27. марта 43-45 (сала 2, сутерен). Правна и физичка лица могу пред Комисијом за планове Скупштине града Београда да образложе своје примедбе које су у писаном облику послате током јавног увида.

Примедбе на планирана решења, у току јавног увида, могу се у писаној форми доставити Секретаријату за урбанизам и грађевинске послове, Београд, 27. марта 43-45, најкасније до 13. марта 2009. године.

Комисија за планове Скупштине града Београда је 10. фебруара 2009. године утврдила овај нацрт, а јавни увид оглашава на основу члана 52. Закона о планирању и изградњи („Службени гласник Републике Србије”, бр. 47/03 и 34/06).
извор Беоинфо
линк http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=1336911
 




zasto vise ne postave barake/rampe/sta-vec da ne ulaze sva ova kola!!!???!!???
pa unistice sve ploce!!!! strasno.. :rant: :rant:
 
hej ljudi, danas sam videla da su popravili one trotoare koje sam slikala i postavila ovde... ja sve mislim da mi njima pomazemo ovako preko BB, a mozda umisljam haha a mozda i ne..jer ipak prijave gradjana i sl.je nacin da se stvari poprave...sigurno ne idu okolo njihovi ljudi po celom gradu i traze popravke..gradjani su vazna karika u komun.sa gradom :) i ovaj forum je zlato za to!
eto...znaci sredjeno... :kk:
 
ivana-bg":26iqt3bi je napisao(la):
hej ljudi, danas sam videla da su popravili one trotoare koje sam slikala i postavila ovde... ja sve mislim da mi njima pomazemo ovako preko BB, a mozda umisljam haha a mozda i ne..jer ipak prijave gradjana i sl.je nacin da se stvari poprave...sigurno ne idu okolo njihovi ljudi po celom gradu i traze popravke..gradjani su vazna karika u komun.sa gradom :) i ovaj forum je zlato za to!
eto...znaci sredjeno... :kk:
Ajde please idi do Čika Ljubine i uslikaj uništene ploče možda najzad i to poprave, pošto te je krenulo :)
 
HOCU :)
i napljuvacu ih ...mogla bih i da svratim do njihovih kancelarija..ima li neki broj da zovem i da se zalim?
 
meni se skoro desilo nešto jako smešno u čika ljubinoj..

doksam se šetao sa bratom u isto vreme sam se sapleo od ploče sa jednom bakom i još nekim likom, ali u potpuno istom trenutku :lool:

svi smo se čudno pogledali i nastavili dalje s tim što smo brat i ja počeli da umiremo od smeha
 
Mis'is dok sam se i sapleo (na) o plocu :rant:
 
Ове плоче на последњој слици више нису за употребу, уништене су, а то су све наше паре!!!
Не кривим ја стоку која се ту возика аутомобилима и паркира...говедо је говедо...за то су криви они који су то дозволили!!!
Неко није поставио препреку!!!
 
Sto je najgore, nece je postaviti ni posle ove popravke...
 
Jedino ovde postoji popravka novih ulica. A bojim se da bi ti stubovi ili barikade bili polomljeni i pomereni, a dzipcine i Audiji opet bi se nasli na plocniku. Zasto? Zato sto niko nece da ih odatle skloni, li ne sme.
 
Video bi kako bi pomerio zardinjeru 2x2 metra sa divnim cvecem svih boja. Ako nemogu da to srede institucije, onda su ovakva prakticna resenja vrlo dobar nacin.
 
Ako ne,onda bih ja upotrebio pajser i razlupao im kola.

I to bih ostavio vizit kartu da policija zna gde moze da me nadje i uhapsi. Makar sam lezao u zatvoru zbog principa :gobb:

Postavimo stvari vrlo jasno, zasto bi neko morao da placa parking i da ima pravo da se zadrzi samo sat vremena na datom mestu, a pritom se neko parkira besplatno u crvenoj zoni, u pesackoj ulici, i niko ga ne dira. Ako ljudima postavis tako stvari, vise nema ravnodusnosti, jasno je da neko od tebe pravi magarca!

Mozda bi to inspirisalo mase da idu okolo i lupaju automobile, pa onda kad se to otrgne kontroli, mozda se prositri i ne neke druge slucajeve. Pa kad masa uzme zakon u ruke, onda vise ne zivis u drzave, vec na "divljem zapadu", gde drzava nema moc, pa ako nemaju moc, nemaju ni kontrolu, ako nemaju kontrolu, nemaju pare. E, to vec ne bi mogli da prezive.

Tako da apelujem na Parking servis, Gradsko vece, gradonacelnika Djilasa i ostale foteljase - Ako ne zelite krv, nasilje i anarhiju na ulicama Beograda u roku od tri meseca, uzmite stvar u svoje ruke i pocnite vec jednom da radite vas je***i posao !!!!
 
Homere, možda je za početak bolja akcija bušenja guma, onako, simbolično. :) U blokovima se zna red, auto obavezno izbacuješ iz brzine da bi neko mogao da ga pomeri ako mu blokira garažu. Ljudi koji to ne rade se brzo nauče redu jer im prvo otvore brisače, strike two je ostavljanje manjeg kamena/cigle na haubi. Veoma retko se dešava da neko i posle toga ostane tvrdoglav.
 
Meni je najveći utisak ogromna količina žvaka po ulici... Nepostavljanje kante za smeće jednostavno nije izgovor...
Inače, nosio sam pre neki dan šipku za zgibove baš tuda i veoma malo mi je falilo da je izvadim iz kutije i krenem da lupam. Kritičnu tačku sam dostigao kod onog fensi kafića na Terazijama, njihova sreća što je bilo vreme dana kad je najviše ljudi na ulicama...
Loše utičete na mene ;)
 
ja sam juce slucajno u prolazu odvalila retrovizor sa strane na finim kolima...jbg nije bilo namerno..vukla sam kesa i kesa a st*** parkira gde ljudi ne mogu lepo da udju u svoje ulice..znaci ni levo ni desno, sve mi poispadalo, zakacilo se za retrv.pa kad sam ga cimnula...ipak, nije skroz otpalo, samo visi onako hahaha..treba mala popravka... c'est la vie :)
 
Vrh