Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

bikuoh.jpg

Pedja_Nbg sa ssc

Sad ce dobiti jos jednu jer nisu korisitli adekvatne ploce ne sposobnjakovici , sta su uradili sa plocama koje su bile tu :bash:
 
Poloče koje su bile tu su sigurno završile u nečijoj vikendici u Ralji ili Malom Požarevcu :)
Meni su lepše ove zamenske jer su ove žute nekako buđave i ne uklapaju se nešto lepo.
 
dsc03897.jpg


dsc03898.jpg


nemaju adekvatne ploce pa stavljau ove prije snjega , stubice izgleda nece staviti
 
Moze to i mnogo gore da izgleda ... Poznata Mariahilfer Straße u Becu...Bio sam iznenadjen kad sam video ovaj krpez...

20140329215902.jpg
 
boby07":mx8upwc9 je napisao(la):
relja":mx8upwc9 je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=A_yziBMQ9o8#t=37
Kao kod nas... :D

Reljo, ovaj bi nam sam bio dovoljan za ceo Beograd.

Ovaj je za 4 minuta uradio posao za koji Beograd putu treba dva dana, tri vozila i deset radnika :)
 
HoRuS":po5nhkl2 je napisao(la):
Moze to i mnogo gore da izgleda ... Poznata Mariahilfer Straße u Becu...Bio sam iznenadjen kad sam video ovaj krpez...

20140329215902.jpg
Znajuci Beclije, ovo je privremenog karaktera dok se ne urade ploce istog dezena i dimenzija.
Kod nas se 'ovo' smatra trajnim resenjem... ;)
 
Позив Београђанима да пријаве ударне рупе


Kоординатор Зимске службе Дарко Главаш позива грађане да пријаве ударне рупе како би екипе ЈКП „Београд-пут” искористиле период лепог времена и закрпиле рупе на коловозима настале током зиме.

– Осим дежурних, остали део екипе Зимске службе овог предузећа биће преусмерен на крпљење ударних рупа. Ударне рупе на коловозу, које су последица леденог периода са изузетно ниским температурама, снежним падавинама и поледицом, праве проблеме возачима и осталим учесницима у саобраћају – рекао је Главаш.

Ударне рупе суграђани могу пријавити на телефоне „Беоком сервиса” 0800-11-0011, за позиве из фиксне телефоније Телекома и 011/ 3090-007 зa остале фиксне телефонске мреже и мобилне оператере.

У „Беокому” пријаве грађана примаће од 7 до 22 часа.

http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=1646579
 
orion":hceyei0s je napisao(la):
Позив Београђанима да пријаве ударне рупе


Kоординатор Зимске службе Дарко Главаш позива грађане да пријаве ударне рупе како би екипе ЈКП „Београд-пут” искористиле период лепог времена и закрпиле рупе на коловозима настале током зиме.

– Осим дежурних, остали део екипе Зимске службе овог предузећа биће преусмерен на крпљење ударних рупа. Ударне рупе на коловозу, које су последица леденог периода са изузетно ниским температурама, снежним падавинама и поледицом, праве проблеме возачима и осталим учесницима у саобраћају – рекао је Главаш.

Ударне рупе суграђани могу пријавити на телефоне „Беоком сервиса” 0800-11-0011, за позиве из фиксне телефоније Телекома и 011/ 3090-007 зa остале фиксне телефонске мреже и мобилне оператере.

У „Беокому” пријаве грађана примаће од 7 до 22 часа.

http://www.beograd.rs/cms/view.php?id=1646579
A da uvedu radnu obavezu da svaki zaposleni mora da prijavi rupe koje vidi na putu do posla?

Poslato sa telefona
 
Velika je to obaveza zamisli kad bi to radili komunalni inspektori
 
Е Дишо, нисам ти рекао, пре једно 4 недеље се поломио први стубић нове ограде код школе у Гроцкој. Ено га стоји како је пао тад док попречне шипке чекају да усмрте неког :D
 
Pa nisu je ni zavrsili do kraja ja budi fin pa uslikaj u prolazu pa da ih natjeram da to urade kako treba ,mora da nisu ni zavarili kako treba
 
Усликао сам, али не могу преко тапатока да убацим јер нешто багује апликација. Могу преко фејса да ти пошаљем или на мејл :D Евентуално на Флицкр да убацим..
 
A da stvis na dodoaj rs recimo to preko fejsa probaj sa stf jaa nema to cudo
 
direktor":6lnmb624 je napisao(la):
Velika je to obaveza zamisli kad bi to radili komunalni inspektori

Opštinski komunalni inspektori to i rade, rutinski. Ovde se pravi marketinška priča o "učešću građana" u "procesu", bla, bla.

Bolje bi bilo da energiju ulože u napor da primoraju EDB, BVK i ine da odmah nakon intervencija njihovih ekipa saniraju rupe koje ostavljaju, pošto najveći deo rupa ostaje nakon tih radova.
 
Ja sam isprozivao gradske komun inspektore inac tacno je da bvk i edb uvijek iza sebe ostave svinjac i tek po prijavama to otklanjaju
Grocka po prijavi trebali da ofarbaju ogradu uradili do pola tako ostavili nepada im napamet da zavrse [inace donijeli novu umjesto da farbaju ]
dsc04233.jpg


dsc04231.jpg
 
Изгледа да су се сетили да су започели неке радове у Заклопачи. Поставили су нове знакове и лепо оградили канале који су били неограђени све до сад, али како креће снег опет да пада, ко зна кад ће то завршити..
 
Vrh