Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Јесте надлежан и за знакове, пошаљи им. Надлежни су за постављање и одржавање, а где ће се поставити неки знак или путоказ то одређује градски Секретаријат за путеве.

Ја бих намерно на овом путоказу исписао руком на ћирилици, смерове које показује.
 
После гомиле мејлова, кренули су у санирање овог корита.
b569c118b8de68014ec7d08212db9a19.jpg

Колико сам успео да видим испод поквареног аутобуса, излили су бетон и још само асфалт да ураде. Ево слике ако нешто значи :D
67c8f13d5289ad3f7f8868fd1d347950.jpg

Али као што се види на слици пукотине су још увек ту па ће ово бити кратког рока, спамоваћу их опет. Радови у Заклопачи стоје, а канали ископани због ивичњака су пуни воде већ неколико дана..
 
Диша ће се посебно обрадовати кад види ово
702576c376b64487c3cff50980832acc.jpg

Али мора негде да зајебу, није цела и крива је -.-
e8589711242e9fb1ead39f58bd118c38.jpg

Она покварена 302 са горње слике је сав онај бетон који су излили ископала и сад стоји избетонирано корито..
 
Ma jel moguce zato kisa pada , steta sto su uklonili table ali daj sta das , samo godinu dana im je trebalo
 
Dobih odgovor od Miline Živanović (ne znam šta je sa Nadom Petrović) u vezi išaranih znakova.

Jeste nadležnost JKP Beograd puta, u dogovoru sa nadzorom (koji procenjuju da li će se trajno oštetiti folija ako upotrebimo hemijska sredstva, pa na taj način izgubiti retroreflektujuća svojstva ili će se izraditi kompletna nova tabla) čim se steknu uslovi navedenu vertikalnu signalizaciju dovesti ćemo u ispravno stanje.
 
Изгледа да нису бетонирали, већ насули песком ону рупу?!
6c3ce7f1eef4428e87190f7d106ec619.jpg

4c2f5b32add680ccfa9e39e60799cd3f.jpg

Било како било, трајало је 2 сата. На слици се делимично виде трагови точкова аутобуса.
Ево да додам дневну слику, не знам шта су планирали
23914df84c9c0adddb70a6061d6a143f.jpg
 
c45a675ec3f0a0e60d8025a16b34ad14.jpg


Ovo stoji danima, verovatno raskopao BVK i sad ko je kriv što ploče nisu vraćene - oni ili Beograd put?

Vase Čarapića

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
 
Onaj ko raskopa treba i da vrati. Dodje Zika kod mene u dvoriste da iskopa kanal da se prikljuci na potok, pa ostavi da ja zakopam. Malo sutra.
Salu na stranu, ne znam kako je to uredjenk, ko treba da popravlja. Po mom misljenju gore, treba BVK, a sad sumnjam da ce oni, pa treba slati prijavu Putu.
 
Kad se prijavi ovakva stvar Beograd putu oni prvo pitaju ko je to uradio. Zbog toga verujem da je BVK nadležan da vrati u predjašnje strane. Pitanje je - gde su kocke?
 
Kocke su dobile noge a stoji tako od avgusta mejseca to sutra prijavljujem
 
ŠTA SE OVDE DEŠAVA Ovi semafori vam neće pomoći da pređete ulicu (FOTO)

Blic | 04. 12. 2014. - 13:45h izmena vesti 15:57h | Foto: Čitateljka Snežana Ivanović | Komentara: 9
Na uglu Takovske i Kosovske ulice, jutros se neko poigrao sa semaforima, pa tako sada ni vozači ni pešaci ne znaju šta da rade. Ekipe "Beogradputa" dobile su prijavu i izaćiće na teren tokom dana.
545891_beograd-semafor041214ras-foto-citateljka-snezana-ivanovic_ff.jpg

Dva semafora za pešake dočekaju one koji bi da pređu Takovsku

- Jutros su neki majstori radili nesto na njemu i pogledajte kako su postavili deo koji se odnosi na pešake - poslala nam je čitateljka Snežana Ivanović uz fotografije.

Semafori su postavljeni tako da kada treba preći Kosovsku ulicu vidite samo leđa semafora za pešake, a kada prelazite Takovsku ulicu vidite dva semafora za pešake - oba sa različitim svetlima.

Ni vozači ne vide semafor iz dobrog ugla, naročito oni koji iz Kosovske skreću u Takovsku ka Kneza Miloša, primetila je čitateljka.
545890_beograd-semafor041214ras-foto-citateljka-snezana-ivanovic-1_ff.jpg


U "Beogradputu" su nam kratko odgovorili da su "nadležne službe primile prijave građana", pa će tokom dana izvršiti "inspekciju" na licu mesta, kako bi utvrdili na koji način se signalizacija može ispraviti.

- Možda je i vetar obrnuo semafor - konstatovali su u "Beogradputu".

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/516635 ... ulicu-FOTO
 
Одрадили су Смедеревац на излазу из Гроцке према Смедереву, пресвучено око 2 километра.

DSC_0057.JPG

DSC_0077.JPG

DSC_0085.JPG
 
Изгледа ми мало опасно како су оставили оно санирано клизиште без икакве ограде и банкине :/
 
Ја се надам да још нису завршили и да ће ставити.
 
jlaki":of85c42e je napisao(la):
c45a675ec3f0a0e60d8025a16b34ad14.jpg


Ovo stoji danima, verovatno raskopao BVK i sad ko je kriv što ploče nisu vraćene - oni ili Beograd put?

Vase Čarapića

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

Ja bih rekao - mesecima. :bash:
Ako se ne varam.
 
Моја борба са Путевима Србије/Београд путом је готова и стајалиште је КОМПЛЕТНО асфалтирано! Слике у току дана В|
 
Nušićeva, bukvalno pod prozor Beograd putu... Samo tako ostave i nikom ništa, a zašto su ovo razbijali, boga pitaj. Izgleda mi kao da nisu zagrebali ispod asfaltnog sloja.
yEglIfc.jpg


Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
 
Mogli su ga uvaljti malo bolje , dobroje opet da nisu samo zakrpili rupu

jlaki

To u nusicevoj je kopao edb prolazili smo CSI i ja kad su radili neke kablove , narvno bg put treba to da asfaltira

Inace navodno prodaju tu zgradu u nusicevoji i nema table bg puta na istoj imaju jos jednu zgradu negdje na dorcolu
 
Бг Пут изгледа воли да прима мејлове од мене, као да су заборавили на ово.
0b6f01d91ffd8c317cf782e257d20939.jpg
 
Ne znam da li zbog mojih prijava, ali Otona Župančića ima sve čiste znakove. Ta ulica je do pre neki dan, mesecima imala sve (SVE) znakove išarane, tj izlepljene navijačkim (crno belim) nalepnicama.

ps: Nada Petrović je i dalje aktivna. Naime, u jednom mejlu sam pitao (onako usput) zašto više ona ne odgovara na mejlove, i posle par dana sam dobio mejl od nje gde je usput pozdravila i Beobuild forum :)
 
Vidim da iako je decembar i poprilicno hladno, i dalje rade asfaltiranje na dosta mesta. Do koje temperature moze da se koristi asfalt? Neko mi rece da kada je hladno da se asfalt teze postavlja, slabije hvata itd.
 
Postoji smjesa asfalta tzv hladi asfalt koji se postavlja za htno krlpjenje udarnih rupa zimi bg put se hvalio prije par godina kad su to poceli da koriste
 
Hvale se oni kako su svaki put spremni za sneg, pa ih opet iznenadi...
 
Vrh