Šta je novo?

Obnova ulica, Beograd put...

Jel ovo znači da će tako biti do daljneg zato što će morati trotoari da se ponovo rade?
To je već pitanje za opštinu Zemun. Na sajtu su najavljivali radove, bio i predsednik opštine da se slike i gleda radove, obećavali rokove, sveeeee, a onda od kad je prvi put pomeren rok (sa decembra 2022. na kraj marta 2023) - tišina. Pomeren je rok posle toga sa kraja marta na sredinu juna, pa sad sa sredine juna na kraj avgusta. Jedina informacija o rokovima koju sam našao je na sajtu GSP-a, u odeljku u kojem su informacije o izmenama na linijama... Možda opština Zemun misli da su radovi završeni, ne znam...
 
GO Vracar u kordinacija sa JP Putevi Beograd 26.06.2023. godine zapocinje radove na sredjivanju kolovoza kompletne ulice Radivoja Koraca da znas.
 
Pa tamo su drugi zatvorili, oni vaši što prave onu nakazu iza Pedaškog muzeja.

Ajde vidite raskopajte još nešto, vidite koliko saobraćajnih arterija i vena grada možete da zspušite istovremeno.
 
Čučković najavio rekonstrukciju i proširenje ulice Teodora Drajzera. To je dobra vest pošto je u užasnom, sramotnom stanju već godinama.
Ne znam samo gde će da je prošire, ozbiljno će onda trpeti trotoari onda.
 
Боље да се у скроз измести саобраћај. Овако ће и даље да трпе конак и стара црква са парком.
 
Čučković najavio rekonstrukciju i proširenje ulice Teodora Drajzera. To je dobra vest pošto je u užasnom, sramotnom stanju već godinama.
Ne znam samo gde će da je prošire, ozbiljno će onda trpeti trotoari onda.
Bolje bi bilo da se probije put od mosta do Patrijarha Pavla. To ej trebalo prvo raditi, a ne početi od sredine ulice.
 
У БЗЂ код Цркве мењају асфалт целом ширином, раде и станицу:
IMG_20230624_175557.jpg
IMG_20230624_175554.jpg
IMG_20230624_234756.jpg
IMG_20230624_234728.jpg
 
На станици код Цркве мењају и подлогу на делу где је пре седам година "Рас инжењеринг" раскопао коловоз због каблова па су лоше санирали:
IMG_20230625_220351.jpg
IMG_20230625_220411.jpg

На пешачким прелазима ближим блоковима 33 и 1 су заменили ивичњаке.
 
RAS inžinjering...

Samo da uđe u zapisnik da sam sigurno 5 puta prijavio da su radovi odrađeni katastrofalno. Ko ne zna, tada su polagali strujni kabl od Bežanijske kose do BnV (uglavnom kroz Bulevar Zorana Đinđića)
 
Iako pratim temu, nesvesno sam krenuo da prođem kod Kalenića. Pratim putokaz za obilazak i zvršim u Topolskoj gde ne može da se prođe i cela kolona se vraća u rikverc, a ljudi i dalje naviru prateći putokaz. Sve sporedne ulice su pretvorene u dvosmerne ali nema mesta za mimoilaženje. A dodatnu zabunu stvara što su pored regilarnih znakova postavleni i dodatni tako da imate dvosmernu i jednosmernu ulicu na istom znaku.
 
Poslednja izmena:
Vrh