Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

ja izbrojah 4 mosta na dunavu.... :kafa:



pogledao sam malo bolje i mogu da kažem da je ovu mapu crtao neki id***.
 
U potpunosti je nedopustivo da izdaju ovakvu mapu u dnevnim novinama,bez obzira sto su besplatne.

Zato treba i da ostvare bolji kontakt sa beobuildom da im pojasnimom neke stvari,makar da skapiraju sta znaci GUP i slicno :)

@ftj Da,prave poluprofil.Jedino se dobanovci-Batajnica radi u punom profilu.
 
ftj":8lxvz55m je napisao(la):
Jel to prave stubove samo za jednu stranu a drugu će naknadno ili ne vidim dobro?
Ау, јеботе, ја прво прочитао "накарадно" уместо "накнадно"! :shok: Уморио ме пут за Бор... Још сам се сморио кад сам видео да кроз оба села кроз која пут пролази рехабилитују уместо да раде обилазнице! А пут је предвиђен да постане аутопут... О петљи на одвајању за Бор нећу ни да говорим.

Мада је и мени деловало као да је за пун профил.

vucko":8lxvz55m je napisao(la):
Vidite mapu iz 24sata,ovi nemaju veze sa vezom :D

Рекох ти већ на ССЦ, ово је таква глупост да није ни вредело труда да се пренесе овде. Могао си је евентуално пренети на Вукајлију.

vucko":8lxvz55m je napisao(la):
Zato treba i da ostvare bolji kontakt sa beobuildom da im pojasnimom neke stvari,makar da skapiraju sta znaci GUP i slicno :)

Ти ће им објасниш! Млого си измршавео, душица ти у носу! :lol:
 
Što se tiče M22.1 magistrale u Batajnici, ako je ne završe kroz naselje, saobraćaj će se preusmeravati kroz lokalne ulice do Majora Z. Radosavljevića, što nije baš zgodno. Zna li neko da li se planira izgradnja novog magistralnog puta kroz naselje?
 
Uvek kad dolazim u Bg beovozom (u Resniku) vidim ovaj stari nedovrseni most preko pruge za koju svrhu je on sluzio?

22090102.jpg
 
Mozes li obeleziti na google earth ili bing maps gde se nalazi ta lokacija,bas me je zaintrigirala.
 
Da nije planiran neki servisni put,ili tu treba ona pruga da prodje?
 
Pogled od Batajnickog nadvoznjaka pa postepeno odaljavanje ka Dobanovackoj petlji







Pogled sa pruge Bgvoza




Eh. . . koliko ima kora ovaj hleb a opet slatko omazan rucak




Pogled u pravcu Dobanovacke petlje
tu negde baš ispod aviona bi trebala biti i sama Dobanovačka petlja



Napredovanje je dobro , preskakanje u ,,traci,, nasipanja peska je prouzrokovano
drenažnim kanalima, koj su puni vode sa barskim biljem i presacaju okolne njive
Najverovatnije moraju se ukopati cevi pa tek onda spoiti polja pesaka tj puta
Toliko u ovoj turi
:) :) :)
 
Тек да видите како изгледа из авиона када слеће на аеродром. Штета што је тада авион мало немиран, па не може фино да се услика.
 
Опа, код нас су почели и стубове надвожњака да дизанирају. Веома похвално. :gobb:
 
Znaju oni da naši građani iznad svega cene estetiku (što se vidi po kućama diljem Srbije), pa čine sve da im se dodvore u predizbornoj godini. :p
Koji god da im je motiv, lepo je da se i krajnje funkcionalni elementi oneobičavaju i čine privlačnijim. Mada, pretpostavljam da tu više zasluga imaju strani izvođači no naši lovci na glasove.
 
Руку на срце, слични стубови надвожњака су и на деоници аутопута код Лесковца. Мада, ови су још лепши, што је заиста за похвалу.
 
boco :kk: +1

Čim ima nekih izmena ti ubaci sličice :) da mi sa drugog kraja ne moramo da idemo po 20 km da vidimo dešavanja :)
 
Hvala svima i ja sam radoznao ,
a po ugledu na vec poznate fotografe BBa polako vežbam

svima nama je onaj drugi kraj grada malo daleko
ali zato BB i čini da nam na ekran svaki kutak sleti meko :lool:
 
Izvor: Beobuild.rs

Belgrade bypass project - August 2011
110815-OBIL-01.jpg


Pošto su na proleće ponovo otvoreni radovi na obilaznici oko Beograda, ovoga puta vam donosimo najsvežiji izveštaj o napredku radova na ovom velikom i važnom gradilištu. Nastavak izgradnje otpočeo je na nekoliko lokacija istovremeno - uključujući petlju Batajnica i petlju Dobanovci na nultom sektoru, kao i 3 mosta i jedan tunel na sektoru 5.

Prikaz Batajnica
110811-PETBAT-03.jpg


Batajnica Petlja
110815-OBIL-14.jpg


Dobanovci Petlja
110815-OBIL-21.jpg


Most posle petlje Orlovaca - sektor 5
110815-OBIL-37.jpg


Most pre ulaza u tunel Strazevica - Sektor 5
110815-OBIL-59.jpg


Slike tunela strazevica kao i pregrst fotografija sa terena uz vise prikaza petlje Batajnica sa video zapisom pogledajte u vesti na prvoj strani sajta http://www.beobuild.rs/read.php/499.html
 
Odakle se to "primorje" sad zalaufalo, nisam ih primećivao ranije, a obesili su i kod Ada mosta sa NBG strane reklamice
 
To su slovenci ako ne gresim. Jesu oni podizvodjaci? Ko je uopste dobio taj tender?
 
Pa oni su dobili tender i to ne kao podizvodjac. Cini mi se da se radi o konzorcijumu sa "Ratko Mitrovic".
 
Diogen":xm8v2ev4 je napisao(la):
Pa oni su dobili tender i to ne kao podizvodjac. Cini mi se da se radi o konzorcijumu sa "Ratko Mitrovic".

Све то раде фирме једног човека који је власник и МБА Миљковић која овде ради највећи део посла као и на петљи Радничка. ;)

Но битно је да се за сада ради квалитетно мада по причи мог колеге који тренутно ради на петљи Добановци има доста млађих појединаца са грађ. факултета који везе немају па целу ствар спашава неколицина искуснијих и способнијих неимара.
 
Vrh