Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Spajanje vise i nije toliko daleko :)
Preporuka : Za lakse orjenitsanje pratiti dimljak Batajnicke ciglane

Morao sam ovoliki broj slika
da podelim u tri posta tako da je uvid na 117 i 118 strani
verujte po ovakvom vremenu pri fotkanju , samo jedno mi je bilo u mislima . . . jedna casa ladnog . . . pa ziveli :vops:
 
Bravo i fala Boco za reportazu....+ tebi; :kk: , steta da jedino ovde mozemo pratiti razvoj "situlacije" na terenu :)
 
Da li je neko upoznat gde se zavrsava i kuda prolazi levi krak ove obilaznice koji je na mapi obelezen uz prugu? I da li je bas to resenje za usko grlu u centru Batajnice. Batajnicanima i ljudima iz okolnih mesta je poznato da je nekada jako tesko izaci iz Batajnice zbog guzvi, a guzve ce postati jos vece kada se izgradi most Zemun-Borca, jer sumnjam da ce vozaci iz Stare i N.Pazove koristiti obilaznicu. Ukoliko neko zna o cemu pricam :rolleyes: ,molio bi odgovor. Hvala.
 
petljaq.jpg

By dusko84 at 2011-07-31

Evo obojio sam crnom bojom krak na koji sam mislio ;)
 
Sa SSC-a

Djurizmo;82417082":25vhuqun je napisao(la):
Pre dva sata sam nadleteo trasu Batajnica - Dobanovci. Mogu vam reći da radovi izgledaju poprilično ozbiljno. Ostalo je još možda par stotina metara da se radnici koji idu od Dobanovaca spoje sa ovima koji idu od Batajnice. Dakle još malo pa je "iscrtana" cela trasa... E sad, kako će ići dalje....
 
Ova slika je drugačija, nije to potpuna petlja, trebalo bi da ima više izlaza?
Evo stare:
cvorbatajnicauq8.jpg
 
E sad mene interesuje ovaj put obelezen sa M-22.1 cemu sluzi?Kuda izbija? Ucrtan je da ide pored pruge, taj deo je dosta naseljen i ima dosta meni cini se ne premostivih krajeva. Inace zivim pored pruge, blizu zeleznicke stanice. Pa me interesuje da li cu imati put iznad glave?
 
Боцо, заболе ме рука од кликтања за укњижавање плусићћћа, свака част. Него видим да ти се квалитет слика изузетно поправио, значи прешао си са мобилног на фото апарат :kk:
 
Hvala svima , :)
Na onoj ,,plaži,, okupljanje BBca sa po jednim ,, ladnim,, bila bi najoriginalnija žurka sezone :laugh:
a za kvalitet slike zasluge pripadaju Vucku , urodile prozivke :D
 
Dusko85 wrote:
,, ....E sad mene interesuje ovaj put obelezen sa M-22.1 cemu sluzi?Kuda izbija?. . . . ,,

@Dusko85
Klikni na sliku , uvelicaj , pa ćeš sam naci odgovor



:)
 
Hvala boca-ica ! Mada kako će to izvesti meni nije jasno, logičnije mi je da taj put ide levo od Ž.stanice tj. izmedju pruge i Šangaja. Na slici mi deluje da seče ŽTP, Mostogradnju, Mlin....Mada njihovo je da rade :)
 
Dusko85":20lemtyp je napisao(la):
Hvala boca-ica ! Mada kako će to izvesti meni nije jasno, logičnije mi je da taj put ide levo od Ž.stanice tj. izmedju pruge i Šangaja. Na slici mi deluje da seče ŽTP, Mostogradnju, Mlin....Mada njihovo je da rade :)

Taj plan postoji dosta dugo, više od 20 godina
 
tek sam sad video da ce biti taj dodatni put, da se zaobidje centar bataje prema aerodromu i pazovama :kk:

uzged odlicne slike boca-ica

a ovo

"Na onoj ,,plaži,, okupljanje BBca sa po jednim ,, ladnim,, bila bi najoriginalnija žurka sezone
a za kvalitet slike zasluge pripadaju Vucku , urodile prozivke "

bi bilo super :laugh:
 
Мене само занима куда ће тај пут који заобилази центар Батаје да протерају???

Већ сам причао о томе да је тај пут промашај и да би требало да иде северно, а не јужно од постојећег пута кроз Батају.

Уосталом, главна улица у Батаји би морала да се прошири. То је поента.
 
Mislim da je baš na ovoj temi i bilo
pored pruge železničkim servisnim putem
prava linije Zemunsko Polje- (ispod buduce petlje -) Batajnica - do mesta gde pruga ulazi u aerodrom
bi rešilo problem i pružnog prelaza u Bataji i jeftiniji pravac nego predložen
ali odgovor je glasio da se servisni železnički zemljani put, se ne može asvaltirati i koristiti za saobracaj :bash:
jer je samo za železnicu :(
 
Пружни прелаз у Батаји је рак-рана. Још кад ту довуку и заобилазницу (коју не знам куда ће спровести?), биће само хаос на другом месту.
 
Jel to prave stubove samo za jednu stranu a drugu će naknadno ili ne vidim dobro?
 
Vrh