Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

То већ отвара могућност да се транзит преусмери приликом реконструкције Газеле. Кад би полиција још стајала код Змаја и Бубањ потока да преусмерава и кад би били постављени путокази где треба, можда би и могла да се изведе пре завршетка моста на Ади...

А, да, још кад би се неко од одговорних другова сетио да то може да се уради...
 
Eeeee, dotle je još dalek put (i bukvalno i figurativno), jer ne postoji normalan put od Rakovice do Bubanj potoka: to usko grlo i dalje predstavlja veliki problem.
 
Takodje, taj put je vec pun rupa, iako je rekonstrukcija tek zavrsena. Ja sam od Rakovice do Bubanj Potoka izbrojao oko 15 velikih (koje moraju da se zaobilaze, tj. sje*******e ti tocak ako predjes). Isao sam tamo malo posle Bozica, te ne znam da li su to sredili sada. Inace, put je sasvim dobar u mestima gde tih problema nema.
 
Veric Kalnović,danas na Studiu B u emisiji 3x5 izjavila,da će se u Beogradu graditi još 5 mostova a da je u toku projektovanje mosta kod Vinče kao dela drumsko železnička obilaznice....
 
Да ми је само знати којих су то 5 мостова??? Уз најбоље намере нисам нашао више од 4...
 
Evo 5 komada:

Borča - Zemun
Ada Huja
Vinča
Nemanjina
Obrenovački
+
most kod Ade
 
jovanovm":3l8pn0me je napisao(la):
Takodje, taj put je vec pun rupa, iako je rekonstrukcija tek zavrsena. Ja sam od Rakovice do Bubanj Potoka izbrojao oko 15 velikih (koje moraju da se zaobilaze, tj. sje*******e ti tocak ako predjes). Isao sam tamo malo posle Bozica, te ne znam da li su to sredili sada. Inace, put je sasvim dobar u mestima gde tih problema nema.
Колико сам чуо није још постављен финални слој асфалта. Чекају да се ове зиме појаве рупе, па њих да на пролеће санирају и финално асфалтирају...
 
Nurko7000":43ocpmt8 je napisao(la):
jovanovm":43ocpmt8 je napisao(la):
Takodje, taj put je vec pun rupa, iako je rekonstrukcija tek zavrsena. Ja sam od Rakovice do Bubanj Potoka izbrojao oko 15 velikih (koje moraju da se zaobilaze, tj. sje*******e ti tocak ako predjes). Isao sam tamo malo posle Bozica, te ne znam da li su to sredili sada. Inace, put je sasvim dobar u mestima gde tih problema nema.
Колико сам чуо није још постављен финални слој асфалта. Чекају да се ове зиме појаве рупе, па њих да на пролеће санирају и финално асфалтирају...
zar se ne kasni sa sanacijom tog puta?
 
Па касни се. Мислим да је већ давно требало да буде завршен. И Ђилас је пре неколико месеци говорио како ангажовани извођач на траси има само пар ликова који заставицама регулишу саобраћај на напола разрушеном правцу.
 
Ja sam pričao da je završen deo od Rakovice do Orlovače, a jovanovm je pomenuo pravac od Rakovice do Bubanj Potoka.
 
Зар није и тамо нешто рађено? Летос је код ауто-пијаце био поскидан сав асфалт, не могу да верујем да пар километара још није готово. :bash:
 
@sizif
Izvini, permutovao sam, no opet u pitanju je isti pravac sa istom funkcijom. Neces zameriti nadam se.
Elem u pravcu Rakovica-BP put je dosta prosiren, sada je veoma komforan za voznju i sve bi bilo OK da nema rupa. Pod utiskom sam da fali jos jedan sloj asfalta, jedino to.
 
Па ако је то стварно тако, онда заиста ето алтернативе кад буду сређивали Газелу. Што је најзанимљивије, од Бубањ потока се пут продужава даље до Смедеревског пута, па то чак отвара и могућност преусмеравања саобраћаја и са банатске стране (северни Банат на Нови Сад или у Крњачу, па Панчево-Ковин-Смедерево а источни Банат право на Ковин и Смедерево). Тај Кружни пут је прилично заборављен, а могао је да се поправи и искористи док се обилазница не заврши (поготово сада кад постоји излаз на сремску страну).
 
sizif":m3otxkg4 je napisao(la):
Па касни се. Мислим да је већ давно требало да буде завршен. И Ђилас је пре неколико месеци говорио како ангажовани извођач на траси има само пар ликова који заставицама регулишу саобраћај на напола разрушеном правцу.
znači tako. ja bi' onda lupao penale. milion dinara po danu kašnjenja
 
Pod uslovom da je krivica na izvodjacu, a znamo koliko drzava redovno placa putare... pa stoga... mozda oni treba da traze kamate
 
А знамо да и НИС више не даје битумен на лепе очи...
 
@Wile E. Coyote
Koristim često taj put i uvek sam se pitao zbog čega nije bolje iskorišćen. Osim par mesta (prolazak kroz Grocku), u većini slučajeva prolazi kroz nenaseljena područja i ima dosta prostora za proširenje (možda ne u dve trake, ali bar tako da bude komfornija vožnja.
 
Па ето сад прилике, поготову што ће део од Орловаче до Бубањ потока бити завршен ко зна кад и што ће реконструисати Газелу. Још да се онај ко треба сети... Али не, знамо какви ликови одлучују о таквим стварима. :kafa:
 
"Naprsla Gazela".....101put velim:" spajajte aman ljudi Orlovacu sa B.Potokom....sto pre i bilo kako....to je prioritet svih daljih izgradnji auto-puteva u Srbiji." :grand:
 
Dobio sam ovaj mejl na mejl od omladinske zadruge Bulevar

Potrebni su nam studenti ili nezaposlena lica -momci- ( do 30 godina starost) da rade posao terenskog prevodioca- engleski jezik, skola nije bitna, bitno je da se vlada odlicno engleskim jezikom za oblast gradjevinarstva, to je posao na duzi vremenski rok od nekoliko meseci ili godina, radi se posao prevoda i konverzacije sa inzenjerima,tehnicarima i radicima inostrane kompanije na izgradnji tunela u okolini Beograda,
Milimo Vas da na ovu poruku ne odgovarate na e-mail, dok se predhodno ne konsultujete sa nasom sluzbom
na donje telefone.

radno vreme zaduge 08--17 cas

Studentska i omladinska zadruga "B U L E V A R"
------------------------------------------------------------------------------
[ www.studentska-zadruga.com ] [ E: ozbulevar@beotel.rs]
[pib 100162043] [mb 17249878] [delatnost 74840] [11 104 Beograd]
-Bircaninova 42 [strucna sluzba] [+381 011] [3650-156] [3650-157] [3650-158] [3650-159]
-Kneginje Zorke 5 [poslovnica][+381 011] [3447-257] [344-3381] [2435-486] [308-5747]
-[info- 060/6000-290 ] [ 060/ 5555-823 ]
Verujem da ce nekome od vas ovde biti to zanimljivo :)
Izvinjavam za offtopic, ali mozda nekome pomogne da dodje do uvek preko potrebne kinte :)

EDIT: A stavio sam ga u ovu temu, jer pretpostavljam da je rec o delovima obilaznice...ili nesto tome slicno.
 
Zanimljivo, to mu otprilike znači da će posao da dobije (ili je već dobila, ne znam da li je bio neki tender) strana kompanija. E sad što se tiče tunela, da može da bude na trasi obilaznice, a druga neuporedivo manje verovatna varijanta jesu tuneli u okviru UMP-a, no budimo realni to sigurno nije u pitanju. :)
 
Pa kaze "okolina Beograda"...UMP nije bas okolina BGa, zar ne? :)
 
Vrh