Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

Jesi li siguran u ovo da ce se naplacivati? Mogli bi da dodjemo u situaciju da ce umesto da se koristi obilaznica koja se placa, koristi autoput kroz Beograd. Teretni saobracaj bi nekako mogli i preusmeriti zabranama, ali obican putnicki saobracaj ne bi. A znajuci nas narod i Turke to ce se i desiti.
 
Ako se uvedu vinjete (a po svemu sudeći hoće), pitanje naplate neće biti toliki problem.
 
Јеси ли сигуран да ће се наплаћивати? А уосталом, какве има везе да ли се обилазница наплаћује или не, ко је у транзиту, тај ионако плаћа путарину, а ко је из града, неће ни ићи на обилазницу јер ће њеном изградњом теретни саобраћај бити измештен па ће Газела моћи да се користи без проблема.
 
Vinjete su najbolja stvar,samo je pitanje da li ce nasi to prihvatiti jer nece moci da se krade.
 
Ovo je plan obilaznice. Naplatna rampa B. potok je tek posle iskljucivanja za obilaznicu. Slicna situacija je i kod Batajnice: autoput iz pravca NS je nastavlja na obilaznicu, a jedino je na izlazu prema BG i Batajnici predvidjena naplatna rampa.
orlovaca-bubanj-potok-full.jpg
 
Хвала, ово је супер. :)

Какви су ово излази између Бтаајнице и Добановаца? Мислио сам да ништа није предвиђено успут.
 
Pa i nisu izlasci, već putići koji idu paralelno, bar se meni tako čini, i verovatno će služiti onima koji obrađuju tu zemlju.
 
Wile E. Coyote":qz8gqowm je napisao(la):
Какви су ово излази између Бтаајнице и Добановаца? Мислио сам да ништа није предвиђено успут.
Te njive su već ispresecane asfaltiranim putevima koji prolaze i ispod obilaznice.
Dakle, već sada postoje "prolazi" ispod obilaznice na ovim obeleženim mestima (podvožnjak je velika reč) ali još ne postoje nikakva uključenja/isključenja.
 
Kako misliš već postoje? Ovaj deo još nisu krenuli da grade, valjda. Misliš na delu ka Ostružnici?
 
Tacno, putici sluze za lokalnu komunikaciju poljoprivrednika (da se ne bi traktorom islo preko autoputa :) ).
 
Ili da se ne bi desilo kao na onom faznom klipu beska da coban tera ovce preko autoputa :)
 
Pogledaj malo bolje. Sa obe strane autoputa ide jedan tanak putic. To su njegova prikljucenja, a ne samog autoputa.
 
Jerry, ako nije problem da nam kažeš odakle je ova ilustracija? Prvi put je vidim, a verujem i dobar deo forumaša.
 
^^ ha pa ovo je mislim stevina mapa obilaznice. Gde si nasao to:)
 
Gotovo da sam siguran da je njegova mapa. Font koji najvese koristi kao i bb boja ovog lucnog dela udenutog u "zaobilaznica" takodje stevin izum od imena :D koji smo ne tako davno izbacili tj promenili na forumu u naslovu teme :p Takodje bas mislim da mi je slao da vidim kada je zavrsio sa radom.

Ajd kad dodje Steva nadam se da ce potvrditi. Mene zanima samo gde Jerry nasao ovu mapu :)
 
^^ aham :cool: čim završim novu kartu tramvaja bacam se na apdejtovanu verziju "zaobilaznice" :laugh:



* "=!)§(!"&§)!&"§()/%§ masterminda koji organizuje sastanak studenata u 7h30 :kafa:
 
Nenad":385726s1 je napisao(la):
Pogledaj malo bolje. Sa obe strane autoputa ide jedan tanak putic. To su njegova prikljucenja, a ne samog autoputa.
У праву си, нисам добро видео па сам свашта помислио. :(
Steva":385726s1 je napisao(la):
^^ aham :cool: čim završim novu kartu tramvaja bacam se na apdejtovanu verziju "zaobilaznice" :laugh:
Не заборави да окренеш редослед земунских насеља, није Алтина-Камендин-Земун Поље него обрнуто.
 
Vrh