Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

petlja orlovača je završena, ne znam kako sad raspisuju tender za istu. istina je da i dalje stoje barikade, ali one su pomerene u stranu i slobodno se može proći kolima.
 
A gde je/sta je petlja Petlovo Brdo? Da li je to uospte na obilaznici ili na ibarskoj?
 
Mogu samo da pretpostavim da je to raskrsnica ibarske i kružnog puta kijevo

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
не знам да ли је Орловача комплет завршена. знате да фали цела средња деоница пута. петља Пелово брдо је вероватно укрсница Ибарске и Кружног пута, где има да се ради (урађено је 3/4 петље, а ту би и требало урадити Ибарску да буде 2+2)
 
To je tačno. Samo ne znam da li bi taj srednji deo zaveo pod petlja.

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
па, технички гледано, све је ту петља, од момента где почињу траке за одвајање до момента где се завшравају траке за уливање је петља. укључујући и пут који иде кроз средину
 
Kartograf":1draffp4 je napisao(la):

Predlog+Nove+Petlja+Petlovo+Brdo%252C+Ibarska+Magistrala+i+Deponija.jpg


Dakle nalazice se severno od petlje orlovaca.
 
Koliko sam video sa povratka sa Ibarske m., vec je asfaltiran taj juzni deo plana te petlje ^^
 
Ne postavljaju. Ne znam kakva je ono ograda. Uostalom nema tu mnogo kuća. Ono što bi tu trebalo je neka petlja za resnik, ali od toga nema ništa, a i sam teren je dosta nepristupačan za petlju. Ono što će sigurno biti je formiranje divljih izlaza, koji su postojali baš ovde pa su ih zatvorili.
Trenutno se resnik legalno može priključiti na obilaznicu sa druge strane ovog tunela preko kružnog puta. U budućnosri kad se obilaznica izgradi to neće biti moguće pošto će kružni put da preskače obilaznicu, za šta je nadvožnjak već napravljen

Resnik će ostati jedno od onih naselja koje su pored autoputa, a nemaju izlaz na njega. Sa time što ovde auto put prolazi ispod resnika. A oni da bi se priključili na autoput moraće da idu čak do hotela hiljadu ruža, odnosno do raskrsnice kružnog puta i avalskog druma.


Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
Evo i od mene par slika sa Batajnicke petlje,samo ovaj put sa Lajkom , :p

p2060034.jpg


p2060035.jpg


p2060036.jpg


p2060037.jpg


p2060038.jpg


p2060039.jpg


I 2 slike silazne rampe iz pravca Dobanovaca

p2060040.jpg


p2060041.jpg
 
Neznam na koju temu da postavim ovo pitanje. Imam dosta slika a Dodaj.rs ne radi ? IP nije dozvoljen ???? Dali je neko imao isti problem ?
 
Silne idiotarije se danima desavaju na petlji Orlovaca.
Sugnalizacija se menja i premesta svakodnevno, bez ikakve potrebe jer se nikakvi radovi ne odvijaju.
Pocinjem da verujem da ipak nije nemar u pitanju, vec zaista idiotizam i debilizam...
 
Ja ipak mislim da pokusavaju da prilagode uslove za rad jer bi uskoro trebalo da pocne zavrsavanje petlje orlovaca i izgradnja nove petlje na kruznom putu koja je udaljena svega par stotina metara prema gradu.
 
Vrh