Šta je novo?

Obilaznica oko Beograda - [ Autoput ]

@MBA
Mene svaki put opominju kada krenem da fotografisem sa nadvoznjaka.

@Igore
Da li ovo znaci da prestaju potrebe za mojim obilascima pomenutog gradilista.
 
Tvoje sličice su neprocenjive u odnosu na bilo koje kompanijske

Uvek verujem izvornim sličicama BB članova :kk:

Kompanijske sličice ne samo da mogu da se ,,šminkaju,,
nego i namerno da se ispusti po nešto iz kadra compani je to :p
 
@Jankauskas

Daleko od toga da prestaju potrebe pogotovo sto zvanicne Beobuild posete nemaju taj intezitet obilaska, ali u svakom slucaju savetujem da se ispostuje izvodjac pogotovo posto nam se na forumu vise nego korektno obratio sa zeljom da se ne ulazi na samo gradiliste. Naravno sa starog nadvoznjaka i javnih povrsina moze se fotografisati tu misilm da nema dileme
 
Jankauskas,

ни случајно немој да одустајеш од сликања...надам се да имаш неки фотоапарат са добрим зумом, чисто да се не излажеш непријатностима. Комотно их "зумбираш" са надвожњака и све ок :)
 
Kao sto je receno,samo nemoj ulaziti na gradiliste.Koliko se secam zandarmerija je cuvala gradiliste mosta na Adi,sad je vec druga prica zasto tako i nije na obilaznici,ali u svakom slucaju iz bezbednosti i neometanja radova nije dobro ulaziti na gradiliste,da ne govorimo da je to nezakonito i.t.d.

Pogotovu jer je kao sto Igor kaze MBA izuzetno korektan,te nam je dozvolio posete gradilistu.

P.S.Ilija,pardon Januskase vec vidim tvoje reportaze sa mosta zemun-borca sa zemunske strane. :D
 
20120402203258.jpg


Veceras
 
Batajnica 03.04. Kao sto sam obecao , inace bice slika i sa Zemunske strane samo da krenu sa radovima , i to sa pozicija koje niko nece imati ;)

p4030429.jpg


p4030430.jpg


p4030431.jpg


p4030432.jpg


p4030433.jpg


p4030434.jpg


p4030435.jpg


p4030436.jpg


p4030437.jpg


p4030438.jpg


p4030439.jpg


p4030440.jpg


p4030441.jpg


p4030442.jpg


p4030443.jpg


p4030444.jpg


p4030445.jpg


p4030446.jpg


p4030447.jpg


p4030448.jpg


p4030449.jpg


p4030450.jpg


p4030451.jpg


p4030452.jpg


p4030453.jpg


p4030454.jpg


U pitanju je aparat , OLYMPUS FE-340
 
Bataja 04.04.

p4040431.jpg


p4040432.jpg


p4040433.jpg


p4040434.jpg


p4040435.jpg


p4040436.jpg


p4040437.jpg


p4040438.jpg


p4040439.jpg


p4040440.jpg


p4040441.jpg


I onda mi je riknula baterija pa sam zadnje 2 uradio sa mobilnim , a bilo je bas dosta materijala za slikanje. :bash:

fotografija-0009.jpg


fotografija-0010.jpg


I jedna zanimljivost , evo kako je lik resio da ogradi plac na trasi buduceg Batajnickog bulevara , doduse tu se nalazi i trafo.

p4040429.jpg


p4040430.jpg
 
@Jankauskas
+ 1 :)
uslikao si i curu sa crvenim šlemom,
e ona ti je pravi laf, a i još šef parade zajedno sa onim suvim visokim što stalno nesto zabranjuje. . .
dok sam ranije škljocao nikada me nije popreko pogledala a vidi se da je pravi stručnjak

Mislim da bi bio jako interesantan intervju sa njom ovde postavljen ,
al bojim se da bez Igora nema ništa od toga, jer nema ona vremena za nas smrtnike . . .
 
Boco od mene ne zavisi da li ce neko da ide i da fotka to je stvar svakog od nas da li ce ispostovati dobronamerni savet izvodjaca. I naravno niko od nas nije na forumu smrtnik ali ako se vec trazi da se ispostuje neki red i procedura onda cemo makar kao redakcija tako i raditi., pogotovo ako je u pitanju jedan od koperativnijih izvodjaca a verujte mi ima katastrofalnih za koje jankauskasove metode imaju daleko vise opravdanja.
 
^^ +1 za slike

btw, izražavam svoj skepticizam u pogledu završetka poluprofila od BAT-DOB i ORL-STR do 1. maja, deluje mi nerealno. Prolazio sam juče kružnim putem od Železnika ka Rakovici, radi se sve u šesnaest, ali mi se čini da je 25 dana premalo da se sve privede kraju.

edit: typo
 
Devojka sa crvenim šlemom.

Kakav fantastičan naziv za roman, po kome će se snimati blokbaster.

boco, ulepšao si mi popodne.... :p
 
@Igor
potpuno si upravu :)
a intervju ?
Ona je od prvog dana tamo, moze li se zvanično zamoliti, da napiše koju reč za BB :)

@GOJE

:lool: :kk:
 
jankauskas faco, rispektu

jos malo i ispasce jevandjelje

ako se nekad negde sretnemo,
i skontamo da si to ti, i da sam ovo ja

imas pice od mene
 
+ od mene za Jankauskasa za ove dnevne reportže.
Postao si pravi gradjevinski paparazzo.

Možda ne vole da se slikaju s nadvožnjaka, da konkurencija ne vidi kako se gradi. :rolleyes:

Autoput ima ivičnjake na krajevima i ispuste za odvod vode s puta. Lepo.
 
@kartograf
Nazalost cini se da si u pravu.
Pogotovo batajnicka petlja i to iz pravca Dobanovaca ka Batataji
 
^^ ma, mislim, znam ja da ce oni nategnuti presecanje crvene trake pre izbora na ma koji način, ali sumnjam da će sve biti kako treba.
 
Jankauskas":1vvlrnvx je napisao(la):

лепо је видети да сви који раде на конструкцији носе шлемове, међутим ова слика ме изненадила. Не сме се дозволити да радници силазе у овакве рупе а да се она претродно не обезбеди од обрушавања. Наравно то се ретко ради јер сви мисле да се ништа неће десити за пар минута посла, али сам силазак може да покрене обрушавање и требало би повести рачуна о томе. Можда овај пример и није репрезентативни за овај проблем али ако не постоји свест о томе овако ће се радити и на опаснијм местима.
 
Sto se tice toga gore- cvrsta je to zemlja, ne moze da se obrusi tek tako, mozda o postojanosti zavarava ovaj pesak koji je u prvom planu, al mislim da se ovakvi kanali ne obrusavaju tako lako, barem ja tako mislim. :)


bravo jankauskas, svaka cast, hvala :vops:
 
Vrh