Šta je novo?

Novi Minel - New Minel [ Stambeno poslovni kompleks ]

Raspitao se. Računi za struju su visoki, jer je u pitanju komercijalno snadbevanje i široka potrošnja dvotarifni. Skuplji je obračun i cene, jer nije garantaovano snadbevanje za domaćinstvo. A to je zato jer računi još uvek idu na Galens. Da li je neko od vas platio ove račune? Meni ne pada na pamet!
Ako ne platite, nece odjaviti prikljucak, samim tim i vi necete moci da se prijavite kao novi korisnik
Koliko god da je visoko, sto pre platiti, jel ce dolaziti novi racuni i dalje
Vi imate datum primopredaje stana, tako da sva potrosnja od tog datuma ide na vas teret ....
 
Komšije, a šta se dešava sa upravnikom? Da li je sazvan onaj drugi sastanak?
 
Malo rampi ima treba jos koju da stave
Mnogo je dobar onaj trafo na ulici ....
20230313_110121.jpg
20230313_110003.jpg
20230313_110039.jpg
20230313_105829.jpg
 
Komšije, da li je Univerexport u okviru New Minel-a konačno počeo da radi? Koristim stan samo povremeno, ali baš bi značilo da imamo market u blizini:)
 
Je l’ ima neko novosti o drugoj fazi? Kad sam zadnji put bio, nisu jos poceli sa kopanjem temelja. Zar to nije vec trebalo da pocne da se radi?

I kakvi su vam utisci o Univerexportu?
 
Počinje i gradnja 2.faze a i prodaja:
 
Чланак из Ало о најави продајних дана

PRODAJNI DANI GALENS INVESTA 2. 3. I 4. JUNA- POSEBNE POGODNOSTI ZA KUPOVINU STANA U BEOGRADU

Promo, VESTI, 25.05.2023., 15:28
Jedna od vodećih investiciono- građevinskih kompanija u zemlji i regionu, Galens Invest, organizuje Prodajne dane 2., 3. i 4. juna u Beogradu, u novim kancelarijama, na adresi Tošin bunar 270a.
https://www.alo.rs/vesti/beograd/76...-pogodnosti-za-kupovinu-stana-u-beogradu/vest

77_oglas.JPG

777014_minel02-cam5-f-d_iff.jpg
777016_minel02-cam2-f-d_iff.jpg
 
Pa pisah ja ovde kako je Galićima nabreklo u Tošinom bunaru sa 5 na 21 sprat, ima planovi odavno, al' ljudi ne veruju dok ne vide rendere...

Potpuni skandal je gradnja ovih stambenih šifonjerčina u moskovskim gabaritima tu. Našta to sve liči! Ovo će biti jedno od najgorih naselja u Brogradu, a prve New Minel zgrade su zapravo dobre.

I još jednom: kad smo ukinuli visinska ograničenja, legalizovali smo divljaštvo. Ali sprdalo se sa Žaklinom zbog imena. Seljaštvo je veliko, jbg.
 
Ne znam koji je to idiotski trend da krene blok da se u prvoj fazi gradi u potpuno normalnim gabaritima da bi se projekat izmenio i krenuo potpuno drugim pravcem sa dvokrilnim i trokrilnim ormanima i ostalim monstruozitetima.

Pod hitno da se zaustavi ta praksa upropastiše svaki taj započeti blok.
 
Ne znam koji je to idiotski trend da krene blok da se u prvoj fazi gradi u potpuno normalnim gabaritima da bi se projekat izmenio i krenuo potpuno drugim pravcem sa dvokrilnim i trokrilnim ormanima i ostalim monstruozitetima.

Pod hitno da se zaustavi ta praksa upropastiše svaki taj započeti blok.
skupe pare od nizih zgrada, lako prodaju, pa onda nabiju solitere - wellport, the one, minel, west...
 
Da li se može da se desi (ako je već ugovor potpisan) da tokom izgradnje Investitor podigne cenu kvadrata zbog npr. rata u Ukrajini, rata u Sudanu ili ne znam kog još razloga?
 
Vrh