Šta je novo?

Novi Dorćol [ Stambeno poslovni kompleks | 100 000 m²]

Poštovane komšije,
u svom postu ću se baviti Downtown Wellnessom u okviru kompleksa ND.

Neprijatno sam iznenađen činjenicom da je posle samo tri mesece cena za stanare (tzv privilegovana) sa 18.900 podignuta na 21.000 dinara, a još više time da nas niko o tome nije obavestio, već mi je samo prilikom produžetka mesečne članarine naplaćen novi iznos. Cene za “strance” ostale su nepromenjene.

Drugi poražavajući utisak jeste da je iz teretane sklonjen aparat za vodu. Ne želim da verujem da je to učinjeno kako bi se kupovala flaširana voda u okviru Wellnessa. To se ne radi tako…

Činjenica je da Downtown Wellness ima potencijal, ali i da će ga menadžment svojim “briljantnim” potezima za kratko vreme srozati. Utisak je kao da žele da rasteraju i to malo nas što dolazi.

Evo još nekih detalja… Ne mogu da kažem da su devojke koje rade na recepciji neljubazne, ali su prilično izgubljene. Treneri su ok momci, vrlo prijatni i na usluzi. Higijena u Wellnessu nije na nivou jednog spa centra, pogotovo ne u parnom kupatilu u kome btw ima svega osim pare, a ponajviše neprijatnih mirisa. Ako ćemo u najsitnije detalje, nedopustivo je da se u samoj spa zoni koristi blender koji proizvodi buku kao mešalica za malter. Na sve navedeno, zanimljivo je i da u DW-u ne postoji knjiga utisaka…

To je ukratko to. Još jednom ponavljam da je Wellness sjajno urađen i da ima veliki potencijal, ali uzalud sve kad je pristup takav kakav jeste. Šteta.
 
Nakon 3 meseca je oteran menadžer i direktno se uključila vlasnica koja je ukinula sve te sitne privilegija, podigla cene, revidirala ugovore trenerima koji inače više nemaju ni kafu, čaj. Ne kapiram da li su baš u tolikom minusu ili se ona ne snalazi baš.

Par poznanika se raspitivalo ali je odustalo, pogotovo jer hoće izgleda da uvode višemesečne članarine.
 
Poštovani komšija, ne da su veći nego su ogromni. Ja sam vec pisao o tome, pisao i DEKA Inženjeringu ali nema odgovora. Prva tri računa su preko 8,000 dinara što je skoro tri puta više od potrošnje u mom prethodnom stanu a ovde nas je dvoje manje.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Poštovani komšija. U našem stanu nula. Brojevima 0 stanara. Račun za februar 8800 rsd. Da li ste dobili ikakav odgovor o čemu se radi? Pozdrav
 
novi-dorcol-220319-01.jpg

novi-dorcol-220319-02.jpg

novi-dorcol-220319-03.jpg

novi-dorcol-220319-04.jpg

novi-dorcol-220319-05.jpg

novi-dorcol-220319-06.jpg

novi-dorcol-220319-07.jpg

novi-dorcol-220319-08.jpg

novi-dorcol-220319-09.jpg

novi-dorcol-220319-10.jpg

novi-dorcol-220319-11.jpg

novi-dorcol-220319-12.jpg

novi-dorcol-220319-13.jpg
 
@lcf Kako napreduje sa sredjivanjem stana? Iskreno bih voleo ako mozes da bacis slike i gotovog stana sa namestajem,
Secam se da si spominjao da si duugo planirao i trazio stvari da se uklopi.
Lep pozdrav :)
 
@lcf Kako napreduje sa sredjivanjem stana? Iskreno bih voleo ako mozes da bacis slike i gotovog stana sa namestajem,
Secam se da si spominjao da si duugo planirao i trazio stvari da se uklopi.
Lep pozdrav :)

U principu sam završio i to ove nedelje.
U dolasku mi je ostatak nameštaja za terasu, biljke i poneki sitni dekor unutra. Postovaću neke fotke večeras :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@lcf hvala na slicicama! Stvarno je mnogo bolje sa namestajem! Dnevna je top i ona polica sa dzepovima je woow! Svaka cast! Spavaca je malo tamnija za moj ukus, ali lepo izgleda, kuhinja isto


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I dalje mi je apoteka trn u oku :cry:

Recimo da su svi ostali brendinzi unutar objekta lepo i stilski uklopljeni.

Apoteka da je bez zelenog dela i manjih dimenzija i bez krstače naravno... ali avaj valjda ce biti vremena i volje za promene nekad...
tempImageybfNPG.png
tempImageo8vvDH.png
tempImagevk0akK.png
tempImagewNmYvi.png
 
Da li ste upoznati sa predlozima za nove facility usluge...i one nenormalne cene koje hoće da nam nalupaju... ??? Svi obavezno detaljno procitajte mail poslat od strane upravnice ... one ponude su ...no comment...
 
Vrh