Šta je novo?

Novi Dorćol [ Stambeno poslovni kompleks | 100 000 m²]

Kako ste zadovoljni danas očišćenim snegom? :)
Izgleda da ništa ne može da prođe bez problema sa La Presidentom, posebno za 0,7 centi po kvadratnom metru.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=907468#p907468:1gw5xx5h je napisao(la):
persu29 » Ned Dec 12, 2021 5:45 pm[/url]":1gw5xx5h]Kako ste zadovoljni danas očišćenim snegom? :)
Izgleda da ništa ne može da prođe bez problema sa La Presidentom, posebno za 0,7 centi po kvadratnom metru.


Danas gotovo nista nije bilo ocisceno. Ja sam bukvalno jedva izasao iz garaze na stranu sa Mihizovoj sa zadnjom vucom jer je na pregibu gde se zavrsava garaza tj kod rampe bilo bas dosta snega.

U toku dana je stigao mail od La Prezidente i vidim da se reagovalo ali odgovor od sluzbe za ciscenje (Protech MAX) nije dosao.

Ruku na srce nakon tog maila momci su se razleteli po kompleksu i ocistili dovoljno da bude prohodno ali je daleko od idealnog.


BTW ujutru cu da "overim" wellness i javljam utiske i uslove koji ce nam biti saopsteni prilikom predaje vaucera. :)
 
Danas sam video (na travnjaku gde je postavljen mobilijar za decu) porodicu sa psom veličine doge (koji btw nedeljama uništava zasadjene biljke) kako prave sneška. Ok, lepo, naravno,ali... onda je otac pokidao grane sa onog drvceta na brežuljku da bi snešku napravio ruke. Da li to znači da sad svi možemo da sidjemo kad nam zatreba grana za ukras i odlomimo po želji? Da nisam video svojim očima ne bih verovao.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=907504#p907504:1f4a24z9 je napisao(la):
Крш » Ned Dec 12, 2021 8:07 pm[/url]":1f4a24z9]Danas sam video (na travnjaku gde je postavljen mobilijar za decu) porodicu sa psom veličine doge (koji btw nedeljama uništava zasadjene biljke) kako prave sneška. Ok, lepo, naravno,ali... onda je otac pokidao grane sa onog drvceta na brežuljku da bi snešku napravio ruke. Da li to znači da sad svi možemo da sidjemo kad nam zatreba grana za ukras i odlomimo po želji? Da nisam video svojim očima ne bih verovao.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


:( :( :( Ne znam sta da dodam na to...


Nama definitvno kao drustvu terbaju striktna pravila i kontrola jer u suprotnom ne mozemo... nemam reci
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=907499#p907499:1br0m3b0 je napisao(la):
lcf » Ned Dec 12, 2021 6:41 pm[/url]":1br0m3b0]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=907468#p907468:1br0m3b0 je napisao(la):
persu29 » Ned Dec 12, 2021 5:45 pm[/url]":1br0m3b0]Kako ste zadovoljni danas očišćenim snegom? :)
Izgleda da ništa ne može da prođe bez problema sa La Presidentom, posebno za 0,7 centi po kvadratnom metru.


Danas gotovo nista nije bilo ocisceno. Ja sam bukvalno jedva izasao iz garaze na stranu sa Mihizovoj sa zadnjom vucom jer je na pregibu gde se zavrsava garaza tj kod rampe bilo bas dosta snega.

U toku dana je stigao mail od La Prezidente i vidim da se reagovalo ali odgovor od sluzbe za ciscenje (Protech MAX) nije dosao.

Ruku na srce nakon tog maila momci su se razleteli po kompleksu i ocistili dovoljno da bude prohodno ali je daleko od idealnog.


BTW ujutru cu da "overim" wellness i javljam utiske i uslove koji ce nam biti saopsteni prilikom predaje vaucera. :)

Odlično za wellness :)

Što se čišćenja tiče, poslali su mejl da su angažovali 4 osobe i mašinu i da je sve očišćeno tokom dana... pa su se ispravili da nije i poslali grtalicu koja se sad toliko čuje da ne može da se spava. A čak nismo ni na toj strani gde je sneg.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=907499#p907499:3gfrpig8 je napisao(la):
lcf » Ned Dec 12, 2021 6:41 pm[/url]":3gfrpig8]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=907468#p907468:3gfrpig8 je napisao(la):
persu29 » Ned Dec 12, 2021 5:45 pm[/url]":3gfrpig8]Kako ste zadovoljni danas očišćenim snegom? :)
Izgleda da ništa ne može da prođe bez problema sa La Presidentom, posebno za 0,7 centi po kvadratnom metru.


Danas gotovo nista nije bilo ocisceno. Ja sam bukvalno jedva izasao iz garaze na stranu sa Mihizovoj sa zadnjom vucom jer je na pregibu gde se zavrsava garaza tj kod rampe bilo bas dosta snega.

U toku dana je stigao mail od La Prezidente i vidim da se reagovalo ali odgovor od sluzbe za ciscenje (Protech MAX) nije dosao.

Ruku na srce nakon tog maila momci su se razleteli po kompleksu i ocistili dovoljno da bude prohodno ali je daleko od idealnog.


BTW ujutru cu da "overim" wellness i javljam utiske i uslove koji ce nam biti saopsteni prilikom predaje vaucera. :)

Komsija, javite nam utiske, ako ste bili u SPA centru :)
 
Da ne gresim dusu danasnje stanje sa snegom je mnogo bolje, ocisceni su svi prilazi zgradama, ulazi u garaze cak i zadnja strana zgrade koja gleda kao trenutno nepostojecoj fazi 2.


Sto se tice wellnessa, upravo sam se vratio iz istog i pisem svoje prve utiske.


Generalno je sredjeno sa ukusom i sve je sto sam i ocekivao od wellnessa u kompleksu.

Teretana:
Veoma dobro opremljena bukvalno najbovijim technogym spravama ( podrzavaju cak i Apple fitness program tako da mozete da trenirate sami uz trenera virtuelnog sto bi se reklo ) :)


Sauna deo:
Parno kupatilo odlicno, lep dizajn, dobro podeseno.
Finska sauna je dovoljno velima za 4 - 6 osoba. Za moj ukus treba da bude podešena na trunku topliju temperaturu.

Slana soba i soba za opustanje su kao sto im ime govori :)

Bazen:
Prelep ambijent, temperatura vode odlicna, dovoljno veliki za lagani trening. Dubina je oko 140-150cm, poseduje masazere sa lumalni deo i vrat u vidu mini vodopada.


Generalni Uslovi:
Osoblje je ljubazno i deluju strucno na prvu loptu. Sve mi je objasnjeno, pokazano itd kako dolikuje.
Atmosfera je stvarno prijatna i osecaj tokom boravka je fantastican.

Cena za stanare je 160eur mesecno za neograniceno koriscenje svih sadrzaja. Postoje i umanjene cene za 7-12 i 12-16h koje su 130 i 110eur mesecno.
Ako sam dobro razumeo za nerezidente kompleksa je +40% na tu cenu.
Opcija sa vodjenim treninzima sa trenerom je 260eur mesecno.

Ukoliko se placa odjednom postoje popusti za 3.6 i 12 meseci ali da ne prekucavam sve sa brosure koju cete dobiti prilikom prvog dolaska.

Nakon isteka vaucera instalira se iOs ili android aplikacija i preko nje se sve vrsi, zakazivanje masaza, upisivanje ostalih termina, placanje itd…

Takodje postoje i family opcije za celu porodicu.

Ono sto jos uvek jije zavrseno tj pusteno u pogon je juice bar i sobe za masazu.


Sve u svemu veoma sam zadovoljan, videćemo kako će ga održavati itd ali prvi utisak je fantastičan.

ffcf1cc184424c56ef20a433e702801e.jpg

b78e9b20eaedc782ef83af646b2e41f9.jpg

a60eb6429d189ae7a1079885e76db91c.jpg

279979df2920d19b220c0de3f74a26dd.jpg

ac6c3f73af05ef2478d9f45d1d0f6370.jpg

d054fe8e76110541436a273bf710886c.jpg

0e128908d9fef8fbbfd0eca79ace92d2.jpg

d81f7db83222b60b962f431b5c3c96e5.jpg

a8238ffff91bfa6807a18da815130cb7.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=907790#p907790:16c25dxa je napisao(la):
lcf » Pon Dec 13, 2021 4:35 pm[/url]":16c25dxa]Da ne gresim dusu danasnje stanje sa snegom je mnogo bolje, ocisceni su svi prilazi zgradama, ulazi u garaze cak i zadnja strana zgrade koja gleda kao trenutno nepostojecoj fazi 2.


Sto se tice wellnessa, upravo sam se vratio iz istog i pisem svoje prve utiske.


Generalno je sredjeno sa ukusom i sve je sto sam i ocekivao od wellnessa u kompleksu.


Sjajno! Hvala puno na impresijama, isprobaćemo ovih dana!
Ja mog trenera ne bih menjao, ali teretana kao dodatna opcija deluje primamljivo.
 
Znači par bez dece da ode nekoliko puta nedeljno do velnesa 320€ i ako se bude plaćalo održavanje objekta + recepcija bar 80€ koliko vidim da kosta održ. u K-dustriktu to je 400€ mesečno pod uslovom da je stan dobijen na poklon ili kupljen za keš već nekako (bez kredita). Zanimljivo.
 
Odrzavanje je 0.7 Eur po kvadratnom metru stana pa shodno velicini nekretnine...

Sto se tice cene wellnessa okvirno se tako i ocekivalo kada se uzme u obzir cena kod konkurenata.

Saruna koja je najrasprostranjenija je za isti tip usluge 26.000rsd...za daleko losiji dizajn i ugodjaj (bio sam korisnik do pre par meseci u Crowne Plazi)

Prosecna cena koriscenja wellnessa u srb i okolini je oko 25-30Eur po dolasku...

Stan nisam dobio na poklon niti kupio za kes vec na kredit mada ne vidim zasto je to bitno :)

EDIT: Da se ne lazemo to nisu mali novci uopste ali ko voli i moze da priusti, vredi tih para.
 
Baš zbog rate za kredit i navodim da nije šala trošak od 380-400€ min. mesečno za odrzavanje + velnes za 2 osobe. Mozda je cena i OK ako se uzme u obzir sauna, trake i ostalo, mada kao ljubitelju plivanja bazen mi je ono čemu se uvek naj više obradujem.
Tim povodom i savet investitoru ako već nije kasno. Iskustvo iz Švedske je da su često na ne više od 8 metara od ulaska u bazen i to cak olimpijski postavljali WC kabinu jer poznato da u kontaktu s hladnijom vodom dolazi do refleksne potrebe za uriniranjem. Često je WC predaleko da bi se nagon obuzdavao... Dalje znate.
Posto je ovde bazen u rangu malih ubrzo će količina ne željenih supstanci postati zabrinjavajuća. Filteri bazena ovih dimenzija ne mogu se izboriti s tim a forsiranje hlora ima svojih mana.
 
:laugh: Pa ko bre ne moze da izdrzi 9 metara da pi..
 
Posto je verovatno kasno za prepravke, najbolje da investitor stavi par toi toi toaleta tik uz bazen:D
Šalu na stranu, hvala za fotografije i za informacije :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=907892#p907892:159arklt je napisao(la):
BrankoS » 13 Dec 2021 09:27 pm[/url]":159arklt]
Tim povodom i savet investitoru ako već nije kasno. Iskustvo iz Švedske je da su često na ne više od 8 metara od ulaska u bazen i to cak olimpijski postavljali WC kabinu jer poznato da u kontaktu s hladnijom vodom dolazi do refleksne potrebe za uriniranjem. Često je WC predaleko da bi se nagon obuzdavao... Dalje znate.
Posto je ovde bazen u rangu malih ubrzo će količina ne željenih supstanci postati zabrinjavajuća. Filteri bazena ovih dimenzija ne mogu se izboriti s tim a forsiranje hlora ima svojih mana.

Trenirao sam plivanje 10 godina, 5x nedeljeno, pripreme i sl. nikada nisam iskusio niti cuo za ovo, hocu reci nije istina.
 
Jel teretana izdata nekome pa posluje pod brendom ili je sve vlasništvo ND i njima se plaća korišćenje? Nisam taj deo najbolje razumeo. Nešto sam pre koji mesec načuo da je navodno Kočović trebao da otvori gym ali se to izjalovilo.
 
Ceo Fitness&Wellness su od ND…


Bilo je priče da će neko da kupi prostor ili da renta ali su na kraju sami izveli projekat


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Steta sto nije Kocovic otvorio ovde , imamo lepa iskustva sa njima .
Znate li koja je cena teretane u nasem wellnes centru? Tipa neograniceno koriscenje na mesecnom nivou? I kolika je teretana- da li je prostrana ili mala?
Hvala.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nisam video odvojenu cenu samo za teretanu ali kogu da pitam sutra kada odem…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze , hvala, mada ici cemo za vikend da se raspitamo.
Da li je teretana prostrana ili mala?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Da li je neko od komšija dobio račun za struju? Ja vec drugi mesec dobijam račun na 8.500 dinara što je skoro tri puta više nego u prethodnom stanu. Ako neko zna razlog molim da se oglasi. Hvala :)

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Mi jos uvek nismo dobili racun ; nisu jos uvek prebacili prikljucak sa njih na nas.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
draganagaga":110ma1k1 je napisao(la):
Mi jos uvek nismo dobili racun ; nisu jos uvek prebacili prikljucak sa njih na nas.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Ista situacija i kod mene


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa bice da ja plaćam za sve :)

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Крш":350bxtqk je napisao(la):
Pa bice da ja plaćam za sve :)

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
Hvala komsija


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh