Šta je novo?

Ne da(vi)mo Beograd!

Pa, vladace dok vecina razmislja crno-belo ili poput razjarenog pubertetlije. Ili ne razmislja uopste.
Ako sad treba da se svi uguraju u isti tor samo da bi skinuli Vucica, to bi potrajalo samo godinu-dve i eto njega nazad. Jer opet bismo dobili rogove u vreci, ljudi bi brzo shvatili da tu nikakvog programa ne postoji i da je vlast tu samo sebe radi. Vecina bi se (opet) povukla u "politika me ne zanima" i glasala bi samo armija poslusnika koju je oduvek imala samo jedna strana ovde.
I bilo bi isto kao sto se Milo vraca polako, kao sto su se vratili radikali i kao SPS.
 
A ako opozicija,konkretno mislim na Lazovica, ovako nastavi, to (sto si opisao) se nece desiti?


A ako Lazovic ne razmislja crno-belo sto ti kazes, onda stvarno ne znam...
 
Zamislimo da opozicija dobije 60% u Beogradu.
Zamislimo da Dveri MOramo i ostali pr4edju cenzus.
I onda Dveri kazu: "Necemo sa Moramo" ili obrnuto.
 
Inace, moj izvor iz SNS-a kaze mi da je u beogradskim javnim ustanovama nastupila panika zbog moguceg poraza Vodje u Beogradu.

Moje je misljenje da je panika neopravdana i da ce mnoge opozicione stranke hteti u koliciju sa SNS-om, ali se oni ipak plase jer imaju necistu savest.
 
A ako opozicija,konkretno mislim na Lazovica, ovako nastavi, to (sto si opisao) se nece desiti?


A ako Lazovic ne razmislja crno-belo sto ti kazes, onda stvarno ne znam...

Ovde se radi o podrsci Ponosu, sto je po meni nepotrebno ocekivati od Moramo.
Ako se pak radi o borbi za skupstinskim vecinama, tu bih ocekivao neku vrstu dogovora, npr zajednickom programu i delovanju na izmeni kompletnog sistema izbora do remonta 3 grane vlasti i resavanje korupcije, ali bez sumanutih "kompromisa" tipa glasao sam za DS a Dacic postade ministar unutrasnjih poslova? Apsolutno bih ocekivao da Moramo odbije podrsku ako bi recimo Boskic sebe nametnuo za bilo kakvu funkciju u nekoj kombinatorici.
 
Да ли коалиција Морамо жели да глуми ЛДП од пре 13 година?
 
Zamislite da izadju da ciste ulice. Nedelja, jedan sat, budite se i vidite 300 aktivista sa crnim vrecama kako kupe smece. Kako bi se osecali kao obican gradjanin? I onda sledeci vikend drugi kraj i tako...
 
 
Ne stižem da pišem, kampanja je blago rečeno ubistvena a pogotovu u pogledu birokratije "iza scene" koja se ni ne vidi jer nemamo novca da plaćamo da to radi neko drugi za nas već sve u vezi izbora koalicija Moramo radi interno. Predali smo potpise za izlazak na gradske izbore 22.2. odlaskom do Gradske izborne komisije tramvajem 10, a ja sam imao čast da nosim jednu od kutija.


274495496_318043283701442_64155318034983925_n.jpg


Prekjuče smo održali tribinu o saobraćaju u Beogradu na kojoj sam bio jedan od govornika.


Upravo krećem u Gornje Nedeljice gde ćemo predstaviti predsedničku kandidatkinju koalicije Moramo. Pa se kuckamo :)
 
Pola Vračarskog SNS-a vam je potpisalo listu u Maksima Gorkog kako bi minirali Đilasovu listu ja sam vam prvi potpisao. Vi ste naše zlato.
 
Hahaha ovima iz SNSa izgleda ne treba niko drugi, sada mazu g***** sami sebe ovako po internetu
 
Ja nemam problem da podrzim i pohvalim kada gradska vlast kao institucija (mislim..."institucija"...) nesto uradi. Ili i republicka, kako god. Kao sto na temi o vojsci pohvalim svaku novu nabavku.

Ali mislim da Vesiceve postove nikad i ni pod kojim okolnostima ne treba lajkovati. Samo postove i profile kolektiva kao sto su Gradska uprava, Inspekcije, Sekretarijat i slicno.

U suprotnom se daje legitimitet i vetar u ledja bolesnoj naprdnoj ideji da Vesic = Beograd, Vucic = Srbija, Vulin = MUP itd...
A taj tribalizam, primitivizam i kultovi licnosti su nesto sto treba da iskorenjujemo, ne da negujemo i zalivamo.
 
Ako je istina, istina je zato sto dovode i prijavljuju ljude s drugog kraja zemlje pa i regiona da glume Beogradjane na izborima.

Mada istina je i da na Vracaru ima puno penzosa, a sam Micko Ljubicic je objasnjavao kako je njegova majka, koja je nekad lupala u serpe i isla na demonstracije, pod visegodisnjim pritiskom i otrovom Pinka Krepija, Deformera pa i drugih ljudi... a i usled starenja, vremenom postala Vucicev fanatik. Jbg, jaka i vesta propaganda + demencija = desetine hiljada intelektualno okrnjenih vernih glasaca...
 
Мислио сам на МЦ-јеве инсајдерске информације да је паника завладала међу СНС чиновницима града и општина.
 
Tresemo se od straha, narod obozava Dobricu i Mariniku Tepic, trenutno sam na Karaburmi uzivamo pred derbi i evo svi ovde su za Mariniku Tepic kazu najbolja je za Srbiju.
 
Ne bi trebalo da nas zabole. Kad bi pobedila opozicija, navijaci bi verovatno sa novom vlascu imali nova mesta za predaju droge, novca...mozda ih mrzi da se cimaju i menjaju navike. A i oni su biracko telo i na sve treba racunati.
 
Ova v**** je stavila suknju na spomenik Patrijarhu Pavlu. Tj ona je organizovala.

IMG_20220227_201735.jpg
 
Ljudi, namesteno je sve do najsitnijih detalja, sta se palite 🤣

Nije bila suknja, ne ulazim u sam cin, nek se i iskreno bori za svoja prava i nije placena, zna se da takva nema nikakvu sansu na izborima. Evo i dokaza ovde, vec je gotovo, stavila suknju Pavlu, kraj, 3 posto maks.
 
Imali smo Cutu, Rsuma, Cecu Bojkovic, Caneta...a ostali na ovim neuroticnim ,,feministkinjama" i ficfiricima iz kruga dvojke.
 
Vrh