Šta je novo?

Ne da(vi)mo Beograd!

Kakav je odnos koalicije Moramo i Ne davimo...?
 
Da li je to istina?
Sad će Vučko da ti objasni samo da se probudi.
20220305_095651.jpg
 
Zasto stranke uzimaju novaci iz inostranstva?
Znamo da je i SNS tako uzimoa pri osnivanju, dok se nisu dokopali budzeta i poceli uspesno da kradu.

Da li je sudbina svih stranaka da nas pljackaju?
Da li ce I Ne davimo i ostali koji nisu bili na vlasti da rade isto kad se dokopaju?
 
Predsednik Srbije po ustavu predstavlja sve gradjane i ove i one.
Ovde je bio kao Vučkov predsednik. :)
Hajde iskreno, jel se slazes sto ti je predsednik izabrao Tonija Blera za savetnika? Sto je primio Sorosevog sina kao drzavnika na sastanku sa svim saradnicima sto smo gledali na televiziji, kao sto je bez pitanja odlucio da pomogne kampanju Hilari Klinton drzavnim novcem, kao i sto sam kaze da je za svako vazno pitanje prvo trazio dozvolu od Merkelove i stranih amabasadora, kao pre neki dan. Mrzi me da kucam dalje, bilo bi vise hiljada karaktera....ja cu da glasam za Moramo, eto spasli su nas od litijumske posasti, za pocetk mi je to dovoljno. Ne mogu da podnesem Sns kao najvece zapadne igrace i eksponente, treba nam vlast koja brine i o Srbiji a ne samo o interesima stranih drzava, kao sto radi predsednik Vucic. Rokfelerova fondacija ima drugorazredni znacaj u poredjenju sa pravim licima globalizma, da si blizak sa vrhom stranke oni bi ti to objasnili, ali sumnjam da smes da ih pitas.
 
Kako bi bilo da Vucica finansiraju i grli se sa njima, a opozicija to ne radi i kada dodje do ovakvih rasprava, opozicija ih satre umesto sto se ovde vodi prica, i vi ste, ali i vi ste, ali vi ste prvi, ali vi ste vise...
 
Svi igraci igleda igraju za strance.
SNS je glavni, a ostali su rezervni.
Samo mi, gradjani Srbije nemamo svog predstavnika.
 
I ne moze anketa bre da se izvrsi bez novca, nemojte osudjivati. Kako ja sad da uzmem mobilni i zovem ljude ili idem gradom i pitam ako me ne finansira Rokfeler, nemoguce je, nemojte osudjivati :ROFLMAO:. Joj, Vucko, Vucko...
 
Hajde iskreno, jel se slazes sto ti je predsednik izabrao Tonija Blera za savetnika? Sto je primio Sorosevog sina kao drzavnika na sastanku sa svim saradnicima sto smo gledali na televiziji, kao sto je bez pitanja odlucio da pomogne kampanju Hilari Klinton drzavnim novcem, kao i sto sam kaze da je za svako vazno pitanje prvo trazio dozvolu od Merkelove i stranih amabasadora, kao pre neki dan. Mrzi me da kucam dalje, bilo bi vise hiljada karaktera....ja cu da glasam za Moramo, eto spasli su nas od litijumske posasti, za pocetk mi je to dovoljno. Ne mogu da podnesem Sns kao najvece zapadne igrace i eksponente, treba nam vlast koja brine i o Srbiji a ne samo o interesima stranih drzava, kao sto radi predsednik Vucic. Rokfelerova fondacija ima drugorazredni znacaj u poredjenju sa pravim licima globalizma, da si blizak sa vrhom stranke oni bi ti to objasnili, ali sumnjam da smes da ih pitas.

a o interesima Srbije ce da brinu antiglobalisti fon Kramon, Berbok - nemacki Zeleni i njihovi lokalni eksponenti Ne Davimo koje po pricama koje pruze i finansiraju?

Oni su jos jedni u nizu zapadnih apartckika koji se bore za sirotinju tako sto su gurnuli onog Deloitte profesora da objasni zlim frilensirima da su lopovi i da moraju da plate porez.

Ja cu prvi glasati za njih, ako se javno oglase i uvrste u svoj program da:
1. oslobadju frilensere do 1k mesecno i odredjuju neki minimalni porez za sume preko uz ukidanje testa samostalnosti
2. vracaju seljacima 14k subvencija kao za vreme Djilasa
3. ukidaju subvencije od 10000 stranima kompanijama i to presumeravaju nazaposlenim licima za pokretanje sopstvenog posla
...
do tada i oni kao i svi ostali na domacoj sceni nastavljaju Vucicevu ekonomsku doktrinu unistavanja svega u Srbiji u korist krupnog vecinom Eu kapitala koje kao posledicu ima jos veci egzodus radnog sposobnog stanovnistva.
 
Nema tu vece i manje zlo, sve je to isto.

Ne bih da ispadam komunista, jer nisam, ali ima stvarno jedan lep stih u staroj himni.

,,Proklet bio izdajica svoje domovine''

Pored svih planova, projekata, ideja, programa... broj jedan i dva su, a posle je sto mesta praznih, da ljudi na vlasti ne budu izdajice i lopovi. U sustini, zirafa bi bila bolji predsednik od Vucica. Ali i Djilasa, Dobrice...
 
Neka su i isti Beki, opet ovi moraju da odu, ako nista bar neka primaju platu drugi isto losi kao i prvi, a prvi neka vide sta ce...plus istrage i ostalo, usput.
 
Nema tu vece i manje zlo, sve je to isto.

Ne bih da ispadam komunista, jer nisam, ali ima stvarno jedan lep stih u staroj himni.

,,Proklet bio izdajica svoje domovine''

Pored svih planova, projekata, ideja, programa... broj jedan i dva su, a posle je sto mesta praznih, da ljudi na vlasti ne budu izdajice i lopovi. U sustini, zirafa bi bila bolji predsednik od Vucica. Ali i Djilasa, Dobrice...
Ок, да ли нас је осиромашеним уранијумом бомбардовао Клинтон (пошто друге НАТО чланице немају исти у свом арсеналу) или Рокфелер?
Да ли је Шредер послао Луфтвафе да разара по Србији или фон Крамон?

Није исто да ли ти је неко начинио зло и да ти неко не жели добро.
 
O, Boze. Pa, nema nista od odlaska dok su ovi ovakvi, ne znam cime se zanosis.

Drugo, kakve crne istrage kad imaju istog gazdu :ROFLMAO: To je kao sto je Vucic uhapsio Dinkica.
 
Ок, да ли нас је осиромашеним уранијумом бомбардовао Клинтон (пошто друге НАТО чланице немају исти у свом арсеналу) или Рокфелер?
Да ли је Шредер послао Луфтвафе да разара по Србији или фон Крамон?

Није исто да ли ти је неко начинио зло и да ти неко не жели добро.
Pa nije vladao Amerikom Klinton i samoinicijativno doneo odluku da nas bombarduje. Covece, jel ti znas kako funkcionise Amerika i svet? Bombardovali su nas svi zajedno, Klinton je tu isturen samo. I to nisu nikakve teorije zavere vise u 2022.godini niti Balkan Info prica nego cinjenice.
 
Није самоиницијативно, ето Бајден је био у том тиму који је био за бомбардовање Срба још 1993. и то веома гласно.
 
Није самоиницијативно, ето Бајден је био у том тиму који је био за бомбардовање Срба још 1993. и то веома гласно.
Postujem te kao nekog ko je preziveo golgotu Kosara nego nisam primetio kako gledas na otpriznavanje 18 zemalja tzv Kosovo republiku?
 
Vrh