Šta je novo?

Ne da(vi)mo Beograd!

Pa sad je vreme da se udari po opoziciji najjace, da se saberu do izbora. Tesko da ce sa parolom ,,malo smo bolji od Vucica" pobediti. Bolje ih pljuvati narednih mesec dana da bar poslednjih mesec dana kampanje odrade kako valja jer ovo sad ne valja.

Nas narod svejedno ima pamcenje od tri dana i bitno je da finisiraju kako treba, a to nece uraditi ako im svi vicemo kako su super i da nema veze sto lupetaju, i dalje su bolji od Vucica.
 
Ima istine u tome, samo što neki malo preteruju u tome, da ne kažem sviraju Vučiću, pa očekuju ne bolju, nego savršenu opoziciju...

Ali sad kad si tako to izrekao, i to ti, za koga znam šta misliš o kome i šta otprilike zastupaš, mogu da se složim do neke mere. Samo nam ostaje da vidimo hoće li ta praksa na kraju rezultirati uspešnijoj i boljoj opoziciji.

A i opet, na kraju, nije bitno samo da li će opozicija postati istinski bolja, nego da li će desetine hiljada zainaćenih Srba na nivou Beograda, i stotine hiljada zainaćenih Srba na nivou Srbije (kad dođe vreme i za to) biti spremni da stave na stranu svoje dečje vizije politike i društva, i da glasaju tako da se smanji uticaj i moć ovog zlog vladajućeg taloga.
 
Ne razmišljaš samo o sebi kada izlaziš na izbore, već i o svojoj deci i unucima.
Naprimer, imaš neku stariju opsobu koja veruje da je Boško Obradović najbolje za nju. Da li zaista veruješ da će takva da glasa za Đilasa, zato što je on bolja opcija za njenu decu i unučiće, ili će da glasa za Boška Obradovića, zato što veruje da ako je on dobar za nju, biće i za njene potomke?
 
@Bender Rodriguez

Voditeljka je pitala Zelenovica sta ce oni konkretno uraditi sa vec potpisanim stetnim ugovorima, tipa Linglong, a on joj ispricao pricu kako Vojvodina nema vodu i da Vucic daje milijardu i nesto evra na kupovinu glasova i kada bi se te pare prebacile, Vojvodina bi imala vodu.

Ja hocu da vidim spremnog politicara, upucenog u svako takvo pitanje sa konkretnim planom za resavanje problema.

Demotivise te to, onda bolje da krenu u kampanju ,,DOS je najgori" ko SRS nekada, ne moraju ni da se cimaju, samo neka pljuju po Vucicu. Nek idu sa Kesicem po gradovima i selima i izvode skeceve u kojima se pljuju Vucic i naprednjaci 😅 Jer ako se cilj samo da Vucic padne, sto da se cimaju bezveze.

Nek preuzmu onda naprednjacku retoriku, cilj opravdava sredstva, a cilj je pad Vucica.
 
ako misle da predju 5+% treba da nogiraju Dobricu (coveka bez dana radnog staza iako mu je 41), ekonomskog savetnika pokreta Kostica, koji je pisao Vucicev zakon o frilenserima i sabackog wannabe Djilasa.
Za predsednika postaviti nekog poput Maria Reljanovica.

Pobednik aprilskog teatra apsurda ce ionako nastaviti, kao i do sada, da izvrsava komande mame Merkel/fon Kramon i ujke Sema (videti CG sta se desava posle pobede na izborima i kako poslusni diktatori/saradnici prolaze),
tako da cu dan izbora provesti u prirodi sa porodicom, a prepustiti trenutnim i buducim stranackim lopinama i raznim NGO sisacima fondova da se malo oznoje i zarade svoj rucak.
Zašto je bitno da bude baš 5+%?
 
@Bender Rodriguez

Voditeljka je pitala Zelenovica sta ce oni konkretno uraditi sa vec potpisanim stetnim ugovorima, tipa Linglong, a on joj ispricao pricu kako Vojvodina nema vodu i da Vucic daje milijardu i nesto evra na kupovinu glasova i kada bi se te pare prebacile, Vojvodina bi imala vodu.
Zato ga ja i zovem Baba-Zelenovićka. Zato, i zato što priča kao baba. I samo nešto soli pamet drugima sa jasnijim vizijama a sam ne ume da ponudi konkretno rešenje.
Jbg... I ja bih voleo da bolji političar uvodi Ćutu u taj svet. Ali kao što rekoh, obrni okreni, ovde će biti inatlija, jedni koji će dići ruke ako vide da je Ćuta sa Babom, drugi koji bi digli ruke ako bi videli da je sa zlim Đilasom, vladarom iz senke moćnijim od Bušvovih jer 10 godina nije na vlasti a i dalje vuče konce...
 
Ma dobro to ali najjači su mi ovi što izvade sliku iz mladosti Osobe A gde pije pivo da bi osujetili i umanjili značaj Osobe B koja je sada u istoj koaliciji sa njima.

Ispada da su svi drugi političmari, a pogotovu ovi što sada jašu, u svojim mladostima bili akademici, visili na Kolarcu, obilazili sajmove knjiga, od alkohola pili samo šampanjac i to u Klubu književnika...

A ono brate...
5vucic1.jpg

EQCuv7qXkAA-xZ8.jpg

274225_ana_ff.jpg

D3SDIZ1XkAQo_BL.jpg


I tako... mogao bih da teram niz još dugo, dugo, ali onda bi mi rekli da ''smaram''. Jer j'š ti sve ovo, kad je Dobrica Veselinović uslikan kako u mladim danima pije pivo u parku.
Ako su Srbi ikada bili dobri u nečemu, pored teranja inata, to je spuštanje svakog ko se u bilo čemu uzdigne ili istakne. Uostalom, ipak je to ovde nacionalni sport, pogotovu po selima i ruralnim sredinama, gde se druga polovina dana svodi na prolaženje kroz dnevne seoske vesti od galaktičkog značaja i potom- takmičenja u nadmudrivanju i spuštanju. Naravno, u pauzama između bistrenja o Srebrenici, Kosovu i četnicima i partizanima...
Animozitet dela forumaša prema Dobrici i NDMBGD, kao i animozitet prema SNS -u, koji provejavaju forumom, ne znače ama baš ništa.
Primera radi, kada ja kažem da sam za to da se gradi i rekonstruiše tako da imamo i novogradnju i zelenilo, ispadam neko ko je zreo za selo i neko ko je kočilac razvoja, jer zaboga ne želim da gledam komšiju kako se leti šeta u gaćama u svom stanu u novogradnji, kao što je to slučaj u razvijenom i decenijama ispred nas Zapadu.
 
Naprimer, imaš neku stariju opsobu koja veruje da je Boško Obradović najbolje za nju. Da li zaista veruješ da će takva da glasa za Đilasa, zato što je on bolja opcija za njenu decu i unučiće, ili će da glasa za Boška Obradovića, zato što veruje da ako je on dobar za nju, biće i za njene potomke?
Starije osobe treba da pitaju svoju decu i unuke za koga da glasaju. Penziju im niko neće dirati i sebičluk je da oni glasaju po svom mišljenju,a da na njih apsolutno ništa ne utiče od državne ekonomije i politike.

Naravno mislim na one penzose koji nigde ne putuju, ne rade i apsolutno im je isto ko god je na vlasti.
 
offtopic
Primera radi, kada ja kažem da sam za to da se gradi i rekonstruiše tako da imamo i novogradnju i zelenilo, ispadam neko ko je zreo za selo i neko ko je kočilac razvoja, jer zaboga ne želim da gledam komšiju kako se leti šeta u gaćama u svom stanu u novogradnji, kao što je to slučaj u razvijenom i decenijama ispred nas Zapadu.
Ti i ja to ne možemo da razumemo. To je ''šmek Mediterana'' i ''tako ti je i u Italiji''. To ili razumeš i stremiš tome, ili si glupak i primitivac.
 
Zato ga ja i zovem Baba-Zelenovićka. Zato, i zato što priča kao baba. I samo nešto soli pamet drugima sa jasnijim vizijama a sam ne ume da ponudi konkretno rešenje.
Jbg... I ja bih voleo da bolji političar uvodi Ćutu u taj svet. Ali kao što rekoh, obrni okreni, ovde će biti inatlija, jedni koji će dići ruke ako vide da je Ćuta sa Babom, drugi koji bi digli ruke ako bi videli da je sa zlim Đilasom, vladarom iz senke moćnijim od Bušvovih jer 10 godina nije na vlasti a i dalje vuče konce...
Cutu kao da su uvukli u tu pricu da mora da bude fin, a on to uopste nije i to je bas ono sto volim kod njega.

Ne pricam da treba biti seljak, ali nas narod su previse uljuljkali sa tom pricom o finoci sto nam uopste nije u mentalitetu.

Bas mi se gadi kakva smo nacija postali.

Voleo bih da popizdi i uzme stvari u svoje ruke.

Uvukli su nas u pricu da je biti hrabar, malo drcan, ponosan...nesto lose i primitivno.

Ljudi su poceli da ne prave razliku izmedju, na primer, Danilovicevog zakucavanja preko Sabonisa i bacanja smeca kroz prozor. Jos i zvace zvaku i imao je onaj pogled posle zakucavanja, kakav seljak 🙄
 
Starije osobe treba da pitaju svoju decu i unuke za koga da glasaju. Penziju im niko neće dirati i sebičluk je da oni glasaju po svom mišljenju,a da na njih apsolutno ništa ne utiče od državne ekonomije i politike.

Naravno mislim na one penzose koji nigde ne putuju, ne rade i apsolutno im je isto ko god je na vlasti.
Na par mesta sam čuo da kada je Vučić smanjio penzije, da su ljudi to prihvatili bez problema. Kada su dva penzionera razgovarala, jedan je rekao da nije u redu to što se radi, a drugi mu odgovara kako mora tako da bi nam kasnije bilo bolje i da je spreman da podnese žrtvu za boljitak. I sad će jedna takva osoba da pita svoje potomke za koga treba da glasa. Sve i da pita, da li bi to nešto promenilo?
 
Starije osobe treba da pitaju svoju decu i unuke za koga da glasaju. Penziju im niko neće dirati i sebičluk je da oni glasaju po svom mišljenju,a da na njih apsolutno ništa ne utiče od državne ekonomije i politike.

Naravno mislim na one penzose koji nigde ne putuju, ne rade i apsolutno im je isto ko god je na vlasti.
Zato je krajnje vreme da se jedna od 200 zemalja širom sveta napokon odvaži i primeni nešto što mnogi širom sveta, širom religija i etničkih grupa, odavno predlažu - da kao što postoji minimalna starosna granica za glasanje, da postoji i maksimalna starosna granica. Čitaj - da penzosi iznad 70 godina ne mogu da glasaju. Ako nekog zanima, penzosi u mojoj porodici su iznad 70, tako da - ne, ne agitujem po svojim ili njihovim interesima, iako ovi moji jesu prisebni, informisani i obrazovani.

Ali onda paralelno s time uvesti zakonsku obavezu da se izađe na glasanje. Da onaj ko ima pravo i sposobnost glasanja (dakle izuzimam bolesne ili na bilo koji drugi način sprečene, i odsutne), zapravo dođe i upiše na glasačko mesto. Pa sad, ako mu se ne glasa, neka žvrlja, neka poništi listić, neka glasa nasumično... šta god. Ali da mora da izađe i glasa.


Doduše trebala bi nam velika složena simulacija da predvidimo kako bi se to u praksi sprovelo i pokazalo u jednoj Srbiji, jer ovde su inat i nadmurdivanje nacionalni sport, tako da postoji opasnost da bi mnogi koji bi bili naterani na glasanje, u ovom slučaju glasali za SNS iako ga ne podržavaju, samo da bi napakostili i nainatili se opoziciji. :rolleyes:
Jer Srbi to vole. I Srbi to rade. Rade sebi na štetu ako treba, al samo da isteraju inat. Još odavno, vekovima tako unazad...

Tako da bm li ga... Ali definitivno sve više širom sveta se forsira koncept da se starim ljudima posle neke godine, gde preovlađuju demencije, Alchajmeri, neinformisanost, pad intelekta... uskrati pravo u odlučivanju nad sudbinom i pravcom društva. Koliko god surovo zvučalo.
 
Poslednja izmena:
@Bender Rodriguez

Pa video sam i Dobricu na protestima, sam ode decko peske kuci. Nek dodje i na forum, na ovu temu, ako ce da ide za gradonacelnika, daj da zajedno ucestvujemo, ima ovde genijalnih ljudi i ideja.

Sta fali sto pije pivo sa pankerima, ovi Vucic, Vulin, Slina, Brnaba...tacno vidis da su oni sto su im lupali cvrge u skoli i tuzakali drugare razrednoj jer su se ljubili sa devojcicama u wc-u.

Bilo bi lepo imati nekog takvog na nekoj poziciji.

Vucic skoro rece da je jednom u zivotu bio na Zvezdari hahahahhaahaa. I takav je hteo da bude gradonacelnik, a sad je predsednik.
Правда за Вулина, он је био једини прави панкер-левичар Чегевариста 90их. Добрица са овим ћелавцима више вуче на Оi! панкере :lol: Шалим се наравно, мени нечији стил из младости уопште није пресудан за мишљење о некој личности, ево и Борко Стефановић је имао панк бенд, и пола врхушке ДС-а током њихове власти (изуезев Шутановца и Дула Петровића) су били као рокери, па је за време њихове власти рок ен рол у нашој земљи убијена та музика а гранд-пинк достиже свој врхунац међу младима.
Ako opozicija nema koaliciju koja će da pređe cenzus ILI da makar ima neki iole osetan uticaj, onda računaj ne da je NDMBG jedina opcija protiv SNS, nego da ih nema uopšte.

Ono što mislim da nekima na ovoj temi ne dopire do mozga je:
1) Svako ko ne glasa, daje svoj glas vladajućoj partiji, odnosno SNS
2) Džaba 100.000 Ćuta širom Srbije ako nijedan nije u Skupštili ili Vladi
3) Džaba 100 najboljih i najiskrenijih stranaka sa po 10.000 članova (zakonski minimum) ako će svaka biti za sebe ili ako bude 30 kombinacija pa nijedna koalicija ne pređe cenzus
4) Savršena opozicija ne postoji. U stvari, j'š ga, savršena politika ne postoji. Ne samo u Srbiji, nego bilo gde u svetu. Nema bre više biranja dobrog, samo biranja balansa i manjih zla
5) Ako nisi političmar, moraš da imaš nekoga ko će da te uvede i iznese u tom svetu blata i go..na, što lepo ranije reče Dule, a ja parafraziram

Zašto ovo pišem? Zato što računam da će pre ili kasnije doći do stvaranja koalicije NDBG sa Đilasom. E onda će svi koji kažu 1) Đilas može, ali Zelenović nikad i 2) svi koji kažu Zelenović može, ali Đilas nikad, doći u sukob mišljenja i odustati od glasanja, i time opet dati glas SNS. I onda piši propalo.
Jer Pera neće s Mikom, Mika neće s Perom, obojica neće sa Žikom, a Laza bi kao sa svima, ali jbg, malo su mu ispod nivoa pa će ipak sam... I na kraju naravno svako krene sam za sebe, bez organizacije i jedinstva, i bude pokošen pred monolitnim dobro uvežbanim i brojnijem nepriatelju.

I to je jedna bolesna opičena praksa i mentalitet koji se ovde praktikuju i neguju već vekovima, to da svaki Srbin hoće nešto svoje i ako jedna stvar u kolektivu ili kolektivnoj ideji nije dobra, onda z...bi, otpisuj celu stvar. I svi političmari, a posebno vladajuća sekta to odlično znaju i koriste. Već decenijama. I zato dok svi tako čekaju svoje Isuse i Karađorđa, vreme teče, prilike prolaze, ostaju isti na vlasti, a loša iskustva, ogorčenost i bolesna ideja da ''ma nema poente... ionako su svi političari isti...šta onda pa da ih menjam...'' opstaje i jača sve više.
Oпет понављам, опозиција има више шасне за прелазак цензуса без политичара из бившег режима него са њима. Макар на стартној позицији, после избора се реално могу очекивати свакакве комбинаторике, али ту се више гласачи ништа не питају.
 
Živi bili pa videli.

U međuvremenu, sva ova pisanija, i naša ovde, i druga po ostalim portalima i prostorima za komentarisanje, prate vojnici SNS mašinerije, i prenose najbitnije delove svojim nadređenima, koji prave plan i kontramere za svaki scenario koji može da se dogodi. A raja samo neka nastavi da čeka savršenstvo i inati se.


Iskreno, što više čitam, to manje imam optimizma i predviđanja da će se išta promeniti.
 
Ako su svi isti, sta ti je problem da das glas opoziciji...

Nemas sta da izgubis.
Ja njima sigurno neći dati glas jer ih smatram totalno nesposobnim. Bar da imaju nekog pametnog u NDVBGD, nekog da se istaknuo po nečemu, da je nešto uspeo ili stvorio u životu, pa da razmislim.
Ovako sve neradnik do neradnika kod njih, neki polu umetnici, polu ulični blejači. Nemaju oni sposobnost ni znanje da vode grad a još manje državu a umislili da su da su neki važan faktor.

Preletačević Beli se primera radi zaj***** i to je donekle bilo simpatično jer čovek nije to shvatio ozbiljno i povukao se jer ga realno politika ni ne zanima i to je ok. On je bio svestan da ne pripada tom svetu i nije glumio ludilo.

A ovi su neki umišljeni političarčići u pokušaju.
Žive neki svoj život u alternativnom svetu misleći da će da promene sve na bolje kad dodju do polotičke fotelje a svoje živote nisu sredili za početak.

A ne treba ni zaboraviti da su se u početku BnV projekta uvlačili SNSu da budu neki faktor u projektu i da im daju neki legitimitet kako bi oni tu nesto radili oko BnV ( umetnost, arhitektura, urbani život itd...) pa kad im je SNS dao pedalu u fazonu da im nisu uopste potrebni onda su počeli u NDVBGD da ih napadaju i da rade sve one akcije protiv vlasti.

Da su im Mali i Vesić u ono vreme dali neki umetnički hub da vode u sklopu BnV danas bi Dobrica, Lazović i ona arhitektica Čukićka iz ministarstva prostora pričali kako imaju super saradnju sa SNSom i kako je BnV super projekat.

Znam da se ovaj moj stav neće dopasti pojedincima ovde pogotovu na ovoj temi o NDVBGD koja je neka vrsta tabora na forumu ali eto kad si me već pitao za mišljenje.

Ja bi svoj glas dao Arno Gujonu kad bi se kandidovao ali nažalost on to neće nikad uraditi
Čovek koji je kao pojedinac uradio 100 puta više za Srbiju nego cela ova NDVBGD ekipa zajedno.
 
Cenim trud i pravdanje ali ipak džaba trošiš vreme objašnjavajući mi, jer stvar je prosta:
ako ne izlaziš na ovim izborima, glasaš za SNS. Opet, ne što ja tako kažem, nego što zakoni i politički sistem tako kažu.

Ali imam dobre vesti za tebe i ostale istomišljenike. A to je da otkako sam video na ovoj temi kakve nebulozne i deluzione ideje ljudi imaju, na drugoj temi (energetika) kako je jedan član objasnio kako prosečan glasač SNSa (njegov svekar) vidi i tretira Vučića, a na trećoj (izbori) koliko ljudi nije u stanju da spozna razlike između monopola i oligopola, odnosno totalitarizma i nekog balansa moći i mišljenja... definitvno sam dig'o ruke od bilo kakvih daljih diskusija na tu temu. Što kažu neki ljudi, ''kakav narod takva vlast''. I ''svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje''. Sad, to se ne odnosi samo na one koji glasaju za autokratske psihopate i njihove taloge, nego i na sve koji možda šatro ne vole takve, ali ih podržavaju i održavaju na vlasti inačući se i ne izlazeći na izbore. Jer čekaju Isusa, teraju inat Božidaru Đeliću, kažnjavaju Dragana Đilasa koji nije na vlasti već 10 faking godina, i šta ti ja znam...

Tako da lepo meni rekoše moji još pre X godina kad su i sami počeli da izneveruju kakve kreature ljudi ovde uzdižu u nebesa i prave od njih svece, poglavice, vojvode... - kakav narod, takva vlast. Ko zna, možda je i bolje ovako. Možda je zapisano, možda tako i treba da bude. Da bar druge zemlje i narodi imaju nekoga za primer šta ne raditi i kako ne treba razmišljati.

Toliko o tome. Nemojte da glasate. Uživajte u ovome. Nok jorselvs aut.


Inače, Beli je g***o.
 
Poslednja izmena:
P.S.

Juče čitam na B92, kaže ''milion mladih se prijavilo za 'državno' deljenje 100 evra''.
I mislim se interesantno, kad treba da se primi kintica, svi su ne samo orni i voljni, nego i vični u svim tim elektronskim prijavama i procedurama. Svi oni duduci, pogotovu pogubljeni Zumeri što ni uplatnicu ne umeju da popune niti više da koriste olovku i papir... čim namirišu Evropskog zelembaća, odma se aktiviraju ko veverice. Pazi, masa od milion ljudi. 15% stanovništva bogte.
A kad treba da se mrdne guzica 200 metara da se glasa na referendumu ili ne d'o bog - na izborima, onda sve redom mrzi ili imaju 300 izgovora i inata.

Ali dobro, neka. Kao što lepo rekoše ljudi - kakav narod, takva i vlast, pa samim tim takvo i društvo.
 
@Bender Rodriguez
Možemo se složiti da ko god ne izadje da glasa na izborima, matematički gledano ispada da je dao glas SNSu. Mogu da razumem taj stav i verovatno si u pravu zato sto i jeste tako.

Ali opet treba razumeti da ljudi ako već izadju da glasaju žele da glasaju za opciju u koju zaista veruju. U tom smislu ovo je poziv da se glasa kao za manje zlo da bi se ovo veće kao iskorenilo jel tako?

Medjutim većina ljudi nije u fazonu da glasa za ono u šta ne veruju prosto iz razloga što se plaše da te alternativne opcije ne budu još gore od ove vladajuće.
I onda ljudi ne glasaju jer im je muka od svega...

Ja lično, a verujem kao i mnogi drugi, nisam video argument u NDVBGD koji bi meni kao potencijalnom glasaču ulio poverenje da su oni sposobniji ili bolji od ovih na vlasti sto opet uopste ne znači da se poistovetujem sa aktuelnim vlastima i većina kritika na račun SNSa ovde na forumu stoji.
Isto tako nije ni sve u proteklih 8 godina bilo za pljuvanje, ono sto je bilo dobro je bilo pohvaljeno i to smo takodje videli na forumu.
Ono sto je bilo loše je bilo žestoko kritikovano.
I to je ok.
 
Živimo u eri gde je jedna Amerika imala da bira između trojstva mentalno obolelih ljudi: psiho Kilari, deluzioni Tramp i dementni Bajden. U eri gde kancelar jedne Austrije - do ne tako davno sinonima za sređenu državu - biva uhvaćen u skandalima i aferama pa kida za Ameriku i tamo postaje austrijska verzija Dinkića. U eri gde Britaniju vode bolidi i mongoloidi. Gde više nema nijedne države čija aktuelna ili prošla vlada nije imala neke skandale ili pokvarenštine iza sebe. I u svetu kojim upravljaju multinacionalne globalističke sile, koje zabole za Srbiju, Nemačku, Američki san, za Srpstvo, za Germaniju, za Slovenstvo, za nacije, istoriju, nacionalne identitete, najbolje interese, šta god... nego samo kako da njima bude lepo i koja vlada i stranka će im to omogućiti. I u takvom vremenu, ljudi u Srbiji tripuju da se na izbore ide da bi se izglasao najbolji kandidat. Au brate...

jeff-bridges-what.gif

I to ni manje ni više nego u stranačkom i političkom sistemu i uređenju, gde ne glasaš nikad direktno za jednu jedinu osobu (''hoću tačno tog i tog, bez ovog i onog''), nego za kolektiv. Od minimum nekoliko stotina stranačkih članova. I gde su šanse da svi do jednog budu čisti, pošteni i sposobni... i to u jednoj Srbiji... ravne nuli.

Ako mislite da se tako glasa u 2020im i ovom sadašnjem svetu, onda ne znam šta da vam kažem. Želim vam da se Isus što pre vrati.
 
Poslednja izmena:
Za koga god da smo, uopšte ne vidim svrhu pljuvanja po bilo kome ko je protiv SNS-a (osim ako niste za SNS).

Pljuvanjem se samo može postići efekat "ma svi su oni isti, neću ni da glasam", a to ne sme da se desi ako želimo da skinemo SNS sa vlasti (prvo na lokalu, pa u Srbiji).

Svi ti pokreti bi morali da potpišu (ili dogovore u tajnosti) neki pakt o nenapadanju i ono što je možda i najvažnije, da se raspodele tako da svuda imaju kontrolora, jer džabe da na nekom mestu imamo nekoga iz SSP i nekoga iz NDMBGD, ako na susednom mestu nemamo nikoga.
 
Доктор Лазовић из Не давимо Београд пре неко вече у Утиску недеље одао је планове те организације (везане за Косово) реченицом “Ми смо спремни на све.”

Нема потребе више ништа да додаје.
Одмах до њега била су морална браћа Тадић и Обрадовић.
 
Poslednja izmena:
Vrh