Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Колико видим, касни до минут.

Biće ovo početak kraja Googla, kad njihovi developeri vide sve gimnastike i prevare u bg prevozu, daće otkaz momentalno :)
Screenshot_20240229_080437_Maps.jpg
Београдски јавни превоз има да докрајчи Гугл мапе. :D
 
Poslednja izmena:
Juče sam se spustio do početne stanice 79 sa porodicom da dodjem do kuće.
Dolazim ja tamo, ode jedna 79 ispred mene.
- krenula tabla da odbrojava do sledećeg polazka
- odbrojao do 0, naravno nema 79
- krenulo opet nekih 10ak minuta,
- ostalo 5 minuta, stiže 79.
- ostalo 0 minuta, kreće ona i ode prazna...
sledeći polazak je bio izvršen
Dva polaska nije održano i naravno ljudi čekali 20ak minuta. Spremio sam sms da platim, ali naravno da nisam... To što je neko možda zadao ovome da ide da skrati liniju šta mene to briga? Mogao je da podje tih 5 minuta ranije koliko je čekao na okretnici
 
@Igor
Ima li smisla preimenovati temu, odnosno izbaciti "BusPlus" iz zagrada i zameniti sa... šta je sad trenutno? 🙃 Ili držimo BusPlus radi istorije 😆
 
Prolazi promotivni period😁 Ne znam samo kako misle da naplate. Rad sadašnje kontrole mi je krajnje smešan. Em ih baš retko viđam, em nisam primetio do sad da se nešto puno cimaju. Sve je to dosta mlako, kao da je cilj samo da se prođe kroz vozilo.
 
 
Ma oni i kad nešto poboljšaju i unaprede, to ne rade zbog nas nego kako bi pokazali na tom famoznom expu 2027 kako smo napredna država. Da nije expa niko od njih ne bi prstom mrdnuo, a iskreno nije da ni da sad nešto posebno rade. Odugovlače što je duže moguće za sve...

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Ono što je zanimljivo jeste da Google mape prikazuju sva vozila na trasi prilikom odabira stanice (ili barem većinu) dok aplikaciju nisu u stanju da naprave da radi na isti taj način... Al' što drugi rekoše, potez 600 i prigradski, nigde na mapama.
 
Vrh