Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Чекамо мај- јун (већ) да крене права журка
 
Evo vam da malo uživate u zvaničnom sajtu Turističke organizacije Beograda:


Ne znam da li su mi bolje informacije na sajtu, ili engleski jezik.

The route of the line "Sparrow" is circular: OBILIC'S Wreath - Republic Square - Cika-Ljubin - Knez Mihail - Vuk Karadzic - Student Square - Uzun Mirkov - King Petar - Kosancic wreath - Marshal Birjuzova - Empress Milica - OBILIC'S Wreath, and along the route whose a total of 8 stops will be established in length 2.216m, specially marked with info totems.
 
Vode se onom parolom da je svaka reklama dobra, bila ona negativna ili pozitivna, dokle god se priča o njima. Jedino što još nismo čuli od političara koji su trenutno na vlasti je kako bi reagovali da ih opzicionarni političari i mediji koji im ne podilaze, ne bi uopšte spominjali.​
 
Beograd plus aplikacija je ažurirana, dobila je nocni režim i radi brze nego ikad, ali još uvek nisu rešili problem sa neprikazivanjem vozila na okretnicama. Sad koliko će dana trebati da krene opet da baguje, ja joj dajem 2 dana.
 
Beograd plus aplikacija je ažurirana, dobila je nocni režim i radi brze nego ikad, ali još uvek nisu rešili problem sa neprikazivanjem vozila na okretnicama. Sad koliko će dana trebati da krene opet da baguje, ja joj dajem 2 dana.
Неће да прикаже последње стајалиште на било којој линији.И ако прикаже,прикаже нешто мало,на приградским и локалним је тако,за градске не знам.
 
S*****i sistem koji funkcioniše bez problema u Kataru da bi ugradili ovo smece od sistema. Jedino sto je dobro je niža cena karte i to je to. Nije ta stara aplikacija bila savršena, imala je mana o kojim sam ovde pričao i koje su me užasno nervirale na ios-u, ali je opet bila znatno pouzdanija od ove aplikacije. Ljudi na forumu su upozoravali da će biti loše, ali nisam verovao da će biti ovoliko loše. Nisu sposobni da odrade najavu stanica pola godine, ne znam o čemu dalje pričati.
 
Sve više displeja ili ne radi ili prikazuje netačne i nepouzdane informacije.

Dugo je ovo potrajalo, čitavih 2 meseca. Svaka čast. 💪
Неко је узео лепе паре, за дизајн, за израду стубова са дисплејима, за бетонирање стопа са анкерима, за монтажу.
 
Jel su krenuli sa ugradjivanjem onih aparata za kupovinu karata u Spancima ? Do sada sam video svaku Katicu i Svajcarca to da ima ali nijednog Spanca sa tim.
 
To smece je svakako beskorisno i ne radi, čisto bacanje para. Pokušavao sam sa platim preko toga kad nisam imao interneta da platim preko aplikacije, a ni kredita preko poruke, stavio sam karticu na aparat ali se ništa nije desilo i posle par pokušaja sam odustao i nadao se da kontrola neće naleteti.
 
To smece je svakako beskorisno i ne radi, čisto bacanje para. Pokušavao sam sa platim preko toga kad nisam imao interneta da platim preko aplikacije, a ni kredita preko poruke, stavio sam karticu na aparat ali se ništa nije desilo i posle par pokušaja sam odustao i nadao se da kontrola neće naleteti.
U pola autobusa taj aparat i ne radi, samo stoji tu kao ukras da se Sapicu digne koliko je "moderan" nas prevoz da nas iz Evrope zovu da znaju kako smo ga tako "modernizovali". Ti aparati su vise korisniji da se na njima skine Clash Royale nego za bilo sta drugo.
 
Sve sve, ali što Šapićevih displeja nema ispred Prokopa mi je jedan od najvećih fejlova.
Doslovno jedno od najbitnijih mesta u gradu.
Нема на Прокопу али у Драгана Манцеа на полукругу у оба смера има. У њиховим главама очигледно постоје.
 
Sve sve, ali što Šapićevih displeja nema ispred Prokopa mi je jedan od najvećih fejlova.
Doslovno jedno od najbitnijih mesta u gradu.
Nema ih ni na stajalištu Višegradska kod opštine Savski Venac, odnosno nije ih bilo zadnji put kada sam prolazio tuda. Jedno od najprometnijih, ukupno 8 linija tu staje, ne računajući još 5 noćnih.
Ako je do sada postavljeno ukupno 1000 tabli, ne shvatam koji je smisao da prioritet imaju poslednja stajališta 100 metara pre okretnice gde ne ulazi apsolutno niko, tipa TC Galerija, a nema jedna Višegradska gde putnici jedva uspevaju da se naguraju duž celog ivičnjaka.
 
Ima Višegradska, obrati pažnju kada se budeš vozio, postavljen model sa jednim stubom.​
 
Izgleda da je ubačeno praćenje autobusa na Google mapama

Screenshot_20240228_132525_Maps.jpg
Screenshot_20240228_132611_Maps.jpg
 
da li je bolje to ili da google mape pokazuju samo red vožnje ali da vozila stižu po njemu?
 
Vrh