Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

je l to na osnovu reda voznje ili na osnovu realnog stanja gde nalazi vozilo?
deluje kul i brzo ide, za razliku od aplikacije
 
Čari Beograd plus aplikacije
6098BCD4-9F19-411D-B15E-85886D8FBBF5.png
659335DF-77D8-461C-986A-07EDD7780738.png
45919175-6222-4C03-8923-9B1B1C1DB4FF.png
541AE4DC-706D-436F-B2F7-15C12CA71D3C.png
 
To su izgleda napravili Rusi koji su dosli u Beograd

Made by @dusan44 (не знам ниједног Руса који се зове Душан)

Иначе супер ствар. Избацује возила за колико станица и минута долазе и кликом на возило се отвара његова локација уживо. Када возило стигне на станицу, излази порука аутобус хх је стигао на станицу ххх. Практичније него апликација. Још кад би омогућили куповину карата преко бота, то би било врх.
 
Poslednja izmena od urednika:
Alal vera onom ko je napravio, radi brzo i efikasno, očigledno kupi informacije sa Beograd plus aplikacije
 
Izašla nova verzija IOS aplikacije i čim se instalirala nestala mi mesečna karta. Iako sam ulogovan ostao nema ni karte ni snimljene kartice ni prethodnih transakcija. Izlogovao se pa se ponovo ulogovao i proradilo. Užas šta rade.
 
Не знам само када ће се сетити да на IOS апликацији убаце да се након претраге по броју станице та станица појави на почетку, а не све станице које садрже у себи тај број па лексикографски сортиране (слика у прилогу да тражена станица није прва по претрази већ на седмом месту), а то већ постоји на Android верзији апликације. Писао сам им на мејл, али изгледа да од тога нема ништа. Питање је да ли ико и чита те мејлове јер сам им пре 3 месеца такође послао поруку да су за линију 42 обрнули станицу “Мишка Крањца”, за долазак возила у смеру ка граду треба проверити станицу ка периферији и обрнуто и до дан данас то није измењено…
40a7199ffb8a923ecda752fbef38d1e6.jpeg
 
Katastrofa je to, pola sata mi treba da nadjem stanicu preko broja… Ja sam stavio u omiljene sve stanice koje iole koristim kako bih mogao brzo da ih nadjem, jer po mapi kad tražim stanicu treba pola sata da ucita.
 
Ovo za filtriranje stvarno je bzv. nadam se da ce brzo srediti, posebno ako si im pisao.

Ko god je od mojih pisao za neki problem na info@bgnaplata.rs uglavnom su ekspresno odgovarali i resavali problem. Deluje mi da support ima dobru konekciju sa razvojnim timom.
 
Katastrofa je to, pola sata mi treba da nadjem stanicu preko broja… Ja sam stavio u omiljene sve stanice koje iole koristim kako bih mogao brzo da ih nadjem, jer po mapi kad tražim stanicu treba pola sata da ucita.
Нажалост то је једино решење за лакши проналазак станице која се користи. Не смем ни да помислим како је људима који константно користе стајалишта са двоцифреним или једноцифреном шифром стајалишта по граду и колико им је потребно да пронађу своје стајалиште међу толиким бројем осталих која у себи садрже код траженог.

Ovo za filtriranje stvarno je bzv. nadam se da ce brzo srediti, posebno ako si im pisao.

Ko god je od mojih pisao za neki problem na info@bgnaplata.rs uglavnom su ekspresno odgovarali i resavali problem. Deluje mi da support ima dobru konekciju sa razvojnim timom.
Изгледа селективно одговарају, јер мени лично никада нису одговорили ни на један мејл, а колеги су одговорили када се жалио да на некој станици уопште није могла да се види у апликацији линија која иначе ту стаје.
 
Ovo za filtriranje stvarno je bzv. nadam se da ce brzo srediti, posebno ako si im pisao.

Ko god je od mojih pisao za neki problem na info@bgnaplata.rs uglavnom su ekspresno odgovarali i resavali problem. Deluje mi da support ima dobru konekciju sa razvojnim timom.
Ја сам им слао 2-3 мејла и никада нисам добио одговор.
 
Ovaj apdejt nije loš, mnogo brze mi ucitava stajališta u blizini nego pre i generalno aplikacija radi brže. Zamerka sto mi je obrisalo sva omiljena stajališta koja sam dodavao
 
Ova aplikacija svakim apdejtom dobije nešto novo a izgubi nešto na šta smo navikli. Evo sad su nestale boje za oznaku stajališta. 😵‍💫
 
Neka bolje mi je bez disko stajališta iskreno. Sa ovakvim oznakama iz novog updatea bi mogli da urade posebne oznake za autobuska, tramvajska i trolejbuska (i mešovita) stajalista
 
Verovatno im je to i neki plan, da prekopiraju kao sto je na Google mapama. Sad gledam izbacili i novu verziju 6.01 na Beta testu, ali vidim da zamenili samo da bude opet zelena boja za minute i stanice...
 
proradio je na moju radost sistem sa SMS-ovima za informacije o dolazecim autobusima na odredjenu stanicu
 
Vrh