Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Radi li neko naplatu/proveru karata?
ne vozim se svaki dan ali bar jednom nedeljno odradim turu do grada i nazad od poscetne do krajnje stanice - jos nisam video kontrolu!
Svaki dan ih viđam, al vide stoje na stanicama i puše cigare, nego sto ulaze u autobuse. A kada uđu gledaju da uđu u najprazniji bus, ako ste u punom busu, bezbedni ste.
 
Radi li neko naplatu/proveru karata?
ne vozim se svaki dan ali bar jednom nedeljno odradim turu do grada i nazad od poscetne do krajnje stanice - jos nisam video kontrolu!
Стално су на потезу Градска болница - Здравка Челара и Ада - Сајам чак и суботом.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Šta bi sa onim "vozilo u procesu sertifikacije"? Ništa ne mogu do kraja da odrade. Rok je bio do novembra prošle godine. Kao da smo jedan ogroman grad veličine 3 Srbije, a ne jedan relativno manji grad od 1,6 miliona stanovnika pa im treba ovoliko vremena za sve i za najavu stajališta i sertifikaciju...

Sent from my RMX3710 using Tapatalk
 
Pozdrav za Dr Šapića i njegove tredjmarkove koji samo zbunjuju prosečne ljude koji nisu odavde.

Jadan čovek iz Hrvatske na Savskom trgu čeka 9tku, displej pravi rejv žurku i čas izbacuje 9, čas ne, dok se na kraju nije ustalio na 31'.
Dolazi do mene i pita me da li je tačan, ja ko iz topa "Ne", pitam ga gde će, kaže Banjica zadnja stanica..
Ja reko odlično aj ti sa mnom idemo u isti pravac prvo na 78 već kada su ovde tramovi imali neke očigledne probleme.
Al pređemo mi prekoputa, a na displeju 78 uopšte nema u sistemu, malo mi bi neprijatno pomisliće čovek da ge vrtim, al pokazujem mu ikonicu 78 da se izvučem.

Al ne leži vraže, nema ni 78, kažem upadaj u EKO do Slavije pa posle da nadenemo 10/14 i uđe čovek.
I dođosmo gore i eto ti 10tke, al baš ova Katica sa riknutom rolnom, a vozač nije lepo stavio papir i ovaj se malo unervozio, al uđe i tu, posle nas gužva nas razdvoji, al nadam se da je stigao gde je krenuo.

Sve u svemu to su prvi utisci osobe koja nije iz Srbije o prestonici naše države, imao je sreće da je naleteo na pravog čoveka koji poznaje sve alternative.
Ali opet ne verujem da mu je bilo svejedno da u Pola 12 uveče sluša nekog random lika kako da se dovuče do Banjice uz 100 načina.
 
Vrh