Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

знам да је приградски превоз, само ме занима како иду зоне 1, 2 и 3, тј. које насеље припада којој зони
 
Dobio sam info da Lasta radi na izradi sajta gde će biti sve informacije o linijama i redovima vožnje, pa ćemo imati uvid u celokupan prevoz... Ajde i to da vidimo...

Da li su privatnici u okviru ITS2 ili samo Lasta i Lastra? Konkretno mislim na obrenovački Banbus
 
U januaru, koji je neki prelazni period BusPlusa, mesečna cena prevoza će moći da se plati na 3 načina
1. Kupovinom markice, koja će se pokazivati sa dosadašnjom povlasticom
2. Kupovinom markice, koja će recimo spajalicom biti spojena sa BusPlus karticom
3. Uplatom iznosa na BusPlus karticu (naravno, pod uslovom da na vreme prorade mesta za takve uplate)

Videćemo da li će se sve to produžiti i na februar...

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/297699/U-januaru-ce-vaziti-i-stari-i-novi-sistem-karata-za-prevoz
 
а да ли ја могу у јануару да узмем и користим неперсонализовану картицу?
 
Njih jos niko ne pominje, niti kada ce se pojaviti niti gde.
 
Prodaja nepersonalizovanih pocinje sledece nedelje i prodavace se na trafikama.
 
Nije ukinuta druga zona na skupstini grada,cisto da se zna.
 
Ali na validatorima više nema opcije odabiranja zona, već uvek piše Zona 1 i 2
 
Najavljeno ukidanje zona nije ni spomenuto u izveštaju na sajtu grada sramota
niko ih nije tukao po ušima da najavljuju pa sada ko strine čute umesto da obrazlože zašto ne :notok:

a možda su zone vec ukinute i kao gotova stvar se više i ne spominju :)

velika je novčana razlika u izdvajanju za zonu 2 u odnosu na zonu 1 prevoza
svakoj prosečnoj četvoročanoj porodici u ovakvom stanju današnjice :rant:
 
Матеја Бељан":lt6mmr5e je napisao(la):
Ali na validatorima više nema opcije odabiranja zona, već uvek piše Zona 1 i 2
Ово је и мене збунило у старту, а онда сам укапирао о чему се ради. Подразумевано стање је вожња кроз једну зону. Ко хоће да се вози кроз две зоне, прво притисне на то "Зона 1 и 2" и има 5 (ваљда) секунди да извалидира карту, а онда се враћа на подразумевано подешавање за једну зону.
 
Sutra pocinje prodaja markica.Skoro sigurno ce biti i i zona 2,samo pitajte da li prodaju i nju i eto vam odgovora...
 
Bus plus i dalje čeka da se donese odluka o zonama zato još ne počinju dopune, da bi znali šta da rade.
 
Aha,ok.Pa jel prodaju i za drugu zonu ili ne?

Kopmania,odluke nema,a ona se primenju od kada se objavi u sluzbenom listu grade Beograda,dakle 10 dana kasnije.Dakle prosao je voz za januar,mozda za februar ukinu drugu zonu,ranije ne mogu.
 
Pa znavican propis je dve zone, ne znam u cemu je problem, kada budu uveli novi propis neka za sledeci mesec prodaju dugacije markice tj. po nizim cenama
 
Znate kako, to će možda biti rešeno nekom uredbom, i za to nije potrebna odluka skupštine grada. Možda su i želeli da ostave obe zone, a ovo da bude privremeno rešenje pa nam posle vrate. Za sad samo treba lupšiti pečat na papir: "Karte za zonu 1 važiće u obe zone."

A da li mislite da ima prtiska i od firme koja organizuje Busplus, jer njima se smanjuje profit
 
nema vise druge zone :kk: izvestaj sa lica mesta
 
A šta je bilo sa dopunama busplus karata ??? Jel su počele ili ??
 
djordje*******g":141rldbs je napisao(la):
nema vise druge zone :kk: izvestaj sa lica mesta
Зашто онда на свим валидаторима који саобраћају на периферији, чим пређете границу, они испишу опсију да изаберемо другу зону, или трећу?
 
To su oni tako programirali, jer kad je bilo uvodjenje, verovatno se nije ni pričalo o tome da neće biti 2 zone :)
LAko će oni to da skinu.
samo ne znam šta djordje misli pod "izeštaj sa lica mesta" :)
 
Lažna dojava o postavljenoj bombi u GSP-u »

26. Decembar. 2011 | 13:09, Izvor : Studio B, Komentari: 0

Nepoznata osoba pozvala je oko deset sati Gradsko saobraćajno preduzeće u Ulici kneginje Ljubice 29, i obavestila da je u zgradi postavljena bomba.


Slavica Stevanovic predstavnik za medije GSP-a za Studio B kaže da je slučaj odmah prijavljen policiji, nakon čega je Kontradiverziona jedinica MUP-a detaljno pretražila zgradu i utvrdila da je reč o lažnoj dojavi.

priznajte, ko je od vas ovo uradio. Znam da svi mrzite gsp :D
 
kopmania":20u81r8z je napisao(la):
To su oni tako programirali, jer kad je bilo uvodjenje, verovatno se nije ni pričalo o tome da neće biti 2 zone :)
LAko će oni to da skinu.
samo ne znam šta djordje misli pod "izeštaj sa lica mesta" :)
Tе опције софтвера су убачене и у функцији тек од пре неки дан, док је прича о укидању друге зоне мало старија.
Да је то заиста истина,не видим да би они после такве одлуке, програмирали софтвер по старом.

Понављам, информација о укидању зона је старија од зонираног софтвера......нешто ту не штима....
 
Vrh