Šta je novo?

Naplata karata i kontrola - [ Beograd Plus,... ]

Jesi li ti siguran na osnovu naseg zakona da policija ne sme da udari (osim kao su fizicki napadnuti) ili su ovo tvoje zelje?
Ti mozes da studiras pravo, ali ne mozes da imas diplomu, jer za tu diplomu treba da das zavet da ces casno i odgovorno podrzavati i povinovati se zakonu ove drzave. Ovaj je to prekrsio pre nego sto je zavrsio fakultet.

Mozes da imas diplomu sve da si andres brejvik licno! Dugo si van zemlje a pravis se gluva za sve sto ti pisemo. :kafa:
 
Diplomu pravnika mozes da imas ako si prestupnik? Ako je ti imas, pa znas da je to tacno, onda je to prvi zakon koji treba da se menja u Srbiji. Ovo, prihvatam kao trenutnu cinjenicu samo ako mi pravnik ovo potvrdi.
 
Siguran sam da ne sme da te udari isto kao sto sam siguran da se to ne postuje. Cak i osudjen za silovanje sa smtrnim ishodom, bi dobio spor (tj odstetu) ako su ga tukli i primenjivali prekomernu silu prilikom hapsenja ili isledjivanja...i nastavio da robija za svoje krivicno delo. Druga stvar je kako bi drustvo u konkretnom slucaju reagovalo, tj verovatno i ne bi. A i takvi slucajevi se ne zale cesto.
Postoji procedura privodjenja lica koja pruzaju pasivan otpor, a to nije udaranje (ne kazem da se ne primenjuje). Ja mogu da ga vredjam, on sme da me stisne, stavi ruke iza ledja, stavi lisice, privede, drzi u stanici maksimalno 48 sati, posle 24 sata mora da javi nekom gde sam...ali ne sme da me udara. Zato, izmedju ostalog i postoje kamere po policijskim stanicama, kolima i zato se hapsenja snimaju.

Sto se studiranja tice, ti mozes da diplomiras (moj prijatelj jeste, sa sve pravosnaznom presudom), e sad, da li ces moci da posle polazes pravosudni ispit, koji je neophodan za bavljenje u advokaturi, tuzilastvu, sudstvu, pitanje je (veza, politicke podobnosti, a i vrste dela za koje je neko osudjen, nije isto dva dzointa u dzepu i tesko razbojnistvo). Koliko je meni poznato, samo na vojnoj i policijskoj akademiji traze resenje o neosudjivanosti jos prilikom konkurisanja, znaci ne mozes ni da se upises tamo ako si osudjivan.
Ja nisam na strani svercera (placam kartu). Ali on je radio sve u granicama dozvoljenog (pasivan otpor), da, bezobrazno i nadmeno,znajuci da je sistem los, da mu nikad nece naplatiti kaznu i sl. ali nije nasrnuo ni na koga, samim tim reakcija komunalca je preterana, i mene je podsetila na neka ne tako lepa vremena kada je policija delila samare po ulici, eto tako, jer mu se nisi svideo.

I na kraju, iza svega ovoga prevoz u najbolju ruku ostao isti, cak i ona druga stavka koju su neki isticali za poboljsanje (sms najava) se naplacuje, a karte poskupele (nisam iznenadjen, ni tim potezom ni lazima zvanicnika). Znaci od cele busplus price, jedina korist za coveka koji placa prevoz je mogucnost uplate mesecnih na velikom broju mesta...i NISTA VISE, ali bukvalno NISTA! Slobno taksativno nabrojte ostala poboljsanja...
 
Ako je sve to tacno (a daj boze da nije) oda se sve svodi na ovo:

xseQEGAk
 
Staklena_Wool_nica":2sljyuu7 je napisao(la):
Diplomu pravnika mozes da imas ako si prestupnik? Ako je ti imas, pa znas da je to tacno, onda je to prvi zakon koji treba da se menja u Srbiji. Ovo, prihvatam kao trenutnu cinjenicu samo ako mi pravnik ovo potvrdi.

Sestro, čime se ti još baviš osim što nas ovde „mrestiš“? Da ti pos’o ne počne da trpi? :?
Izgleda da ti je mnogo toga nepoznato, čudno, možda i neshvatljivo kao i ovo što je napisala „11030“ (o diplomi, prestupniku...). Tako je i kod tebe, tu, ali ti ne znaš! Umesto da se informišeš, ili da nešto naučiš - ti iz posta u post neprestano nešto pitaš.
Knjige u šake, bre! :dil:
Videh neki dan da, u nedostatku „municije“, nalaziš manu i forumskom softveru koji ne podržava „rodnu ravnopravnost“ članova („pridružio se“...). To se odnosi na imenicu „član“ a ne na „nick“ člana. Nemoj, kad te molim, da mi otpišeš kako su dame na ovom forumu „članice“ :bash: . Ako već moraš – prvo smisli kako bi oni „koji boluju od te rodne ravnopravnosti“ :?: nazvali ženskog golmana, beka, centarfora..., pošto i žene igraju fudbal, u nekim zemljama čak sasvim solidno.
 
Sme da ga takne, ne sme da ga udara, tu je razlika (istina cesto jako tanka i mutna, u praksi narocito). Ja nisam za anarhiju, ali svakako nisam ni za policijsku drzavu u kojoj ce policajac imati zakonsko pravo da me osamari jer sam ga mrko pogledao (ili mu se samo ucinilo). Ziveo sam u takvom vremenu, neka hvala, ne ponovilo se.
 
Diplomu pravnika mozes da imas ako si prestupnik? Ako je ti imas, pa znas da je to tacno, onda je to prvi zakon koji treba da se menja u Srbiji. Ovo, prihvatam kao trenutnu cinjenicu samo ako mi pravnik ovo potvrdi.

U Srbiji ima precih stvari od ovog veruj mi. Prihvati kao trenutnu i apsolutnu istinu, evo potvrdjuje ti pravnik licno (ne pravnica :mrgreen: ).
 
Sve sami experti, obrazovani, a od muke i kraj sveta ugledase. Jos se inspirativno zovu Danga. Hm. Kao sto vidis, sreca se ne kupuje samo knjigom. Mozda mogu da zahvalim bogu sto nisam u drzavi gde ultimate izaziva i deli pravdu, a kad zene tu postanu uvazene goalkeepers mozda i svratim.

Ej zurim, stigao mi novi iPhone 5 i treba da ga instaliram.

Dakle gosha i ti imas diplomu pravnika?
 
Staklena_Wool_nica":1au775kj je napisao(la):
Kao sto vidis, sreca se ne kupuje samo knjigom.

Него и Ајфоном 5, а? :lool:

Ако живиш у САД или Канади, ако сам добро разумео, шта те брига како је овде? Мислим, зашто се оволико узбуђујеш? Ни мени се не свиђа много (читај 99%) ствари код Амера, па их пуштам да се убијају.

Русо је рекао да се човек рађа слободан, а да је ипак целог живота у ланцима. Е па ти слободно имај илузију да си у САД слободна (а у ствари ће да те ухапсе ако на Фејсу напишеш да је 9/11 исцениран), а нас пусти да пробамо да избегнемо такву врсту слободе која тебе одушевљава.
 
Ne, ja imam diplomu ekonomiste. Druzim se sa gomilnom pravnika i sustretao sam se sa pravom u mnogim situacijama, pa dajem sebi slobodu da komentarisem ovakve stvari (A i profesor trgovinskog prava mi je bio dosta strog, pa hteo ne hteo, ostalo mi mnogo toga u glavi). A i zakoni su dostupni, pa pogledas, pitas, raspitas se...
Ne deli ovde ultimate pravdu, jos uvek...delili su ih devedesetih, sto u uniformi, sto van nje, mene plasi povratak na te stare staze. Vidis, meni je drago sto zivim u drzavi gde policajac zakonski ne sme da saspe nekom 10 metaka u ledja i to posle prodje samo sa disciplinskom opomenom.
 
Staklena,
Ispirativno ili ne, "Danga" je nick prilagođen temi. Ako ne razumeš, neka ti je Google u pomoći!
Što se kraja sveta tiče, na tome najistrajnije rade tvoje sadašnje administracije. Ako ni to ne razumeš, neka nam je svima Bog na pomoć! Ne čuh nešto da njihovi ovdašnji reprezenti pokazuju ni približno intresovanje za manifestaciju "Radost Evrope", kao za neke druge planirane, najavljene u tom periodu, ako me razumeš?
Zbog tebe napisah "OFF", ali neka ti je prosto!

I još samo ovo. Napisala si: "...a sa svima ostalima neka se obracunaju kako moraju..."
Nešto tako preteće i zlokobno ne čuh odavno. "Ultimate" snagatori nemaju istu vrstu odgovornosti kao potencijalne kabadahije u uniformama. Da li uočavaš razliku?

P.S.: Jesi li pročitala kako je skončao veliki Hudini? Razmisli (još) malo!
 
Staklena_Wool_nica":2e24n90s je napisao(la):
Sve sami experti, obrazovani, a od muke i kraj sveta ugledase. Jos se inspirativno zovu Danga. Hm. Kao sto vidis, sreca se ne kupuje samo knjigom. Mozda mogu da zahvalim bogu sto nisam u drzavi gde ultimate izaziva i deli pravdu, a kad zene tu postanu uvazene goalkeepers mozda i svratim.

Ej zurim, stigao mi novi iPhone 5 i treba da ga instaliram.

Dakle gosha i ti imas diplomu pravnika?


E ovo sad vec ima smisla. Kad te Stiv Dzobs dovede u red, nema da zucnes :lool: :lool: :lool:

@ostali

A da vi lepo stavite staklenu na ignore i vratite se na temu? :violina:
 
Slazem se.
Evo, posle ovoliko meseci novog sistema, sta je zapravo novo, bolje, uspesnije? Sam prevoz je ostao isti, ucelastost, kvalitet, postovanje reda voznje. Meni nikako nije bilo jasno od samog pocetka, kako ce GPS,validacije, ulasci na odredjena vrata, sami po sebi poboljsati prevoz u POSTOJECIM uslovima u gradu. I niko se to nije ni trudio da objasni (ne ovde, nego iz grada ili busplusa). Jedino sto je meni lakse sto mesecnu mogu da uplatim na velikom broju mesta.
Kazu da je naplata povecanja (nemamo uvid u to, isto tako moze to da bude statisticka kvaka, posto se dobar deo uplacuje direktno, mislim na zaposlene). Karte su poskupele, a ovamo kao besplatan prevoz za osnovce. Verujem da daleko manji broj osnovaca ima korist od ovoga (koliko je njihovo ucesce uopste?) nego broj zaposlenih kojima je ovo direktan udar na buzet, a njima obezbedjuje veci prihod (vise je zaposlenih, nego osnovaca koji koriste prevoz cije su pare izgubili, u to sam uveren).
Kontrola se vrsi na nacin kojim se remeti red voznje (koji je i onako porecemen zbog mnogih drugih stvari).

Ukratko, nije se NISTA promenilo na bolje u samom prevozu. Dobili smo samo jos jednog posrednika u lancu koji ne dodaje nikakvu vrednost, a stvara trosak, samim tim poskupljuje celu pricu. Evo ponavljam, koje su koristi za obicnog putnika od svega ovoga? Ja i dalje ostajem pri svome da je to uplata mesecnih na velikom broju mesta. Najavu dolaska su poceli da naplacuju, displeje nisu nastavili da postavljaju (procitah da ih je postavljeno samo 10), sajt im nije funkcionalan ni posle godinu dana. Diletantski, neozbiljno i razume se, za velike i sigurne pare.
 
Staklena_Wool_nica":1182d941 je napisao(la):
Diplomu pravnika mozes da imas ako si prestupnik? Ako je ti imas, pa znas da je to tacno, onda je to prvi zakon koji treba da se menja u Srbiji. Ovo, prihvatam kao trenutnu cinjenicu samo ako mi pravnik ovo potvrdi.

I diplomu Bogoslovskog fakulteta moze da ima neko ko je ateista. Pravni fakultet moze da zavrsi svako bez obzira da li ima dosije i bice pravnik dozivotno. Advokaturom i sudstvom ne moze da se bavi covek sa krivicnim delima, a ne prestupima (osim ako je drzava ostecena za neke vece pare) i prekrsajima kojih moze da ima koliko hoce.
 
trialin":29aw6yhw je napisao(la):
Триалин, свака част, плусићћћ, па макар и замишљен.
Заборавио си да "убациш" и Стивена "Стеву" Сигала. Како си бре њега заборавио !
 
I tako... Lagano, mic, po mic se teze izvrcu. Jedna po jedna, na kraju izrunute stvari, umesto da se isprave pravim stvarima, ispravljaju se izvrnutim stvarima. Onda jedni brane jedne izvrnute stvari, a drugi ih osporavaju drugim izvrnutim stvarima i vrlo brzo postane sve tooolikoooo zamrseno da to vise niko ne moze da razmrsi ( takozvani gordijev cvor, na kraju razmrsen macem ). Ne zna se gde je gore, a gde dole. I tako... mic, po mic, postalo je "cool" odsrafljivati srafove, umesto zasrafljivati. Postalo je "cool" biti glup umesto pametan, sedeti po vazdan u kaficima i biti zgubidan, umesto porodican, produktivan. I tako, nekad je jedna cool faca odsrafiljivala sraf, a deset uncool faca usrafljivala deset novih srafova. Sada, deset "cool" faca odsrafi sraf, a onaj jedan "uncool" ode u inostranstvo. I tako... mic. po mic, svi smo uzeli srafciger u ruke i lagano ali sigurno postajemo "cool" face. A milion srafcigera je mnogo, vrlo se brzo vidi ucinak. Medjutim ja ipak ima jednu brigu... A sta cemo rasklapati kad sve bude rasklopljeno? Hocemo li onda mozda otici u penziju?
I tako, mic, po mic, Srbi su se latili velike testere i lagano, ali sigurno seku granu na kojoj sede. Ili prosto receno. Divlji narod, ima divlje zakone, divlje cuvare zakona, divlje politicare, divlje ponasanje. Divlja bu**** je tukla divlju budalu, a treca divlja bu**** ce da se obracuna sa divljastvom na divlji nacin. Ali ne, ne to nisu svemirci, ne, to nisu marsovci, ne to su nasi ortaci, pajtosi, bakiji, kumovi, deca, roditelji, Srbi. To smo mi sami sa po srafcigerom u ruci.
Mene bi licno bilo sramota da me uhvati kontrola bez karte i da mi kaze da izadjem, a ja to da ne uradim. Mene su ucili kao dete od 5 godina da se ne sme svarcovati. Jer svercovanjem odsrafljujem jedan mali, ali vazan sraf. Mene bi bilo sramota, da gledam kako napadaju neduznog, a da ga ne branim. Ako je lik bio stvarno neduzan, onda je ponasanje komunalaca stvarno minimalan problem koj bi par obrazovanih ljudi na licu mesta resilo. Prosto bih ponistio svoju kartu za njega jos jedared i poklonio coveku u problemu jednu voznju, ako treba zaustavio autobus otisao do trafike i kupio coveku novu novcijatu kartu. Mene bi bilo sramota da sam toliko frustriran da preko novina pretim kako cu selektivno leciti svoje frustracije. I ne ( i ja se dugo bavim borilackim vestinama ) to vise nisu rastereceni likovi, to su frustrirani likovi koji u ringu samo usavrsavaju nacin kako da svoju frustraciju efikasno sprovedu na ulici.
I na kraju, citavoj situaciji nisam prisustvovao i ljude ne poznajem da bih tvrdio da su u ovom slucaju bas svi ispali vrlo "cool" i ja im se izvinjavam ako sam ih neduzne nazvao budalom. Ali sam u poslednje vreme prisustvovao vrlo cudnim, zbunjujucim i zabrinjavajucim situacijama. definitivno protiv svoje volje.
Jos jedna sitnica za kraj. U nekim razvijenijim drzavama ( narocito u onim kojima zavidimo na sistemu javnog prevoza ) se za svercovanje moze zavrsiti u trajnom prekrsajnom registru ( sto je vrlo nepovoljno cak i za polaganje vozacke, o zaposlenju da ni ne pricam ) ili cak i u zatvoru! Nas prevoz nije krs bas samo zato sto ga GSB lose odrzava, vec i zato sto ga ni gradjani uopste ne cuvaju. Nije nas, vec pozajmljen od marsovaca...
 
1111":1rbi5na7 je napisao(la):
Staklena_Wool_nica":1rbi5na7 je napisao(la):
Kao sto vidis, sreca se ne kupuje samo knjigom.

Ако живиш у САД или Канади, ако сам добро разумео, шта те брига како је овде? Мислим, зашто се оволико узбуђујеш? Ни мени се не свиђа много (читај 99%) ствари код Амера, па их пуштам да се убијају.

Русо је рекао да се човек рађа слободан, а да је ипак целог живота у ланцима. Е па ти слободно имај илузију да си у САД слободна (а у ствари ће да те ухапсе ако на Фејсу напишеш да је 9/11 исцениран), а нас пусти да пробамо да избегнемо такву врсту слободе која тебе одушевљава.

Pišam na tu našu slobodu kada već dve nedelje nema ulja na rafovima supermarketa, kada nam je prosek plata najmanji u regionu, kada apelacioni sud kao po pravilu ukida presude kriminalcima, huliganima i ubicama, kada je prosečna kazna za silovanje manja od pet godina, kada je kupovina stana vlažan san većine poštenih građana, kada su važnije veze i poznanstva od talenta i obrazovanja,kada vredni i marljivi ljudi umesto reči hvale dobijaju ćušku da uspore malo jer neradnici i džabalebaroši loše izgledaju pored njih, kada zakoni postoje da bi se tražile rupe u njima, kada se bahatost i agresivnost smatra vrlinom a ne manom....mogao bih ja ovako do sutra, ali mislim da si shvatio poentu......

I dok mi uživamo u našoj ''slobodi'' čekajuću u redovima za ulje, prosečan amer svoje slobodno vreme provodi putujući po Evropi, Karibima ili drugim egzotičnim destinacijama. Ali na kraju krajeva ni to nije važno sve dok imamo našu slobodu zar ne?
 
Evo kako sada funkcionise bus plus preko mobilnog telefona.

Ukucate kod stanice i posaljete kod.

Stize vam informativna poruka da ce vam biti naplacena usluga po tarifi operatera i da posaljete ponovo isti kod i dobicete informaciju i bice vam skinut novac.

Koliko izracunah skida 2.88 dinara.
 
Za mts je toliko čini mi se da je za telenor ili vip skuplje. Tu poruku javlja samo prvi put kada ukucaš kod, svaki sledeći put ti ne daje to obaveštenje.
 
Bivis":18c73aas je napisao(la):
1111":18c73aas je napisao(la):
Staklena_Wool_nica":18c73aas je napisao(la):
Kao sto vidis, sreca se ne kupuje samo knjigom.

Ако живиш у САД или Канади, ако сам добро разумео, шта те брига како је овде? Мислим, зашто се оволико узбуђујеш? Ни мени се не свиђа много (читај 99%) ствари код Амера, па их пуштам да се убијају.

Русо је рекао да се човек рађа слободан, а да је ипак целог живота у ланцима. Е па ти слободно имај илузију да си у САД слободна (а у ствари ће да те ухапсе ако на Фејсу напишеш да је 9/11 исцениран), а нас пусти да пробамо да избегнемо такву врсту слободе која тебе одушевљава.

Pišam na tu našu slobodu kada već dve nedelje nema ulja na rafovima supermarketa, kada nam je prosek plata najmanji u regionu, kada apelacioni sud kao po pravilu ukida presude kriminalcima, huliganima i ubicama, kada je prosečna kazna za silovanje manja od pet godina, kada je kupovina stana vlažan san većine poštenih građana, kada su važnije veze i poznanstva od talenta i obrazovanja,kada vredni i marljivi ljudi umesto reči hvale dobijaju ćušku da uspore malo jer neradnici i džabalebaroši loše izgledaju pored njih, kada zakoni postoje da bi se tražile rupe u njima, kada se bahatost i agresivnost smatra vrlinom a ne manom....mogao bih ja ovako do sutra, ali mislim da si shvatio poentu......

I dok mi uživamo u našoj ''slobodi'' čekajuću u redovima za ulje, prosečan amer svoje slobodno vreme provodi putujući po Evropi, Karibima ili drugim egzotičnim destinacijama. Ali na kraju krajeva ni to nije važno sve dok imamo našu slobodu zar ne?

Аман, нисам ни рекао да је овде сјајно. Управо си навео ствари које не ваљају и које морају бити испправљене. Дакле, да се хапсе и заиста осуђују заиста прави криминалци, да вратимо привреду у ову бедну државу, да запошљавамо људе, и слично.

О Америци нећу да расправљам више. Кад тамо мораш да платиш хитној помоћи да дође или ће да те остави да умреш као пас, све ми је јасно.
Тамо су ухапсили човека који је на некој од друштвених мрежа написао како сматра да је 9/11 исцениран од стране самих Амера. То хоћеш и код нас?

И ако треба да бирам између беде (али уз социјалну сигурност) и богатства (где могу да умрем пред болничаром), бирам ово прво.
 
Staklena_Wool_nica":2wmnq041 je napisao(la):
Marcus Lupus,
Je li sam ja tebi rekla da ti lupas?
Bla, bla, bla, nije za neplacenu kaznu vec za izazivanje skoro pa medjunarodnog incidenta (cak je savetovan da ide na medjunarodni sud), izazivanja vlasti i narusavanja mira.
Tako je. I neki moji bliznji u Bgd. zaradjuju po 100 eura mesecno, ali se pridrzavaju zakona. Za sve sto te mori, grupni protesti su resenje, a do tada neka kupi kartu onaj ko hoce da se vozi. Ako te uhvate bez karte, treba da te je sramota i da se kulturno izvinis sto nisi bio u situaciji da platis i lepo napustis objekat.

Наравно да ниси, јер ја и не лупам.
Ако зарађују 100 евра месечно не могу да се придржавају закона, јер то није довољно да се плати све и преживи. Опет нас частиш цвећем из своје менталне баштице.

Живео сам у другопридруженој земљи Европске уније, где на твоју радост, имаш једно једино право - да платиш све све све. А ако они нешто забрљају - ником ништа, теби штета неће бити надокнађена. Ја нећу подржати да се то створи и у Београду.

Да ли ти је пало напамет да се, онако канадски, обратиш Дирекцији за јавни превоз, или ГСП-у, или БусПлусу, градоначелнику, и објасниш њима како се организује превоз "овде у Канади" и шта би све морали да пруже путницима, како да формирају прихватљиве цене итд.? Пробај, можда те буду саслушали :lool: Покушај и јави нам шта си постигла својом хиперцивилизованом новостеченом канадском памећу, па онда настави да солиш пећинску памет по форуму нама који смо за цео овај хаос апсолутно најмање криви. Чекамо твоју акцију и резултате. :dil:
 
Bivis":20fxhuae je napisao(la):
I dok mi uživamo u našoj ''slobodi'' čekajuću u redovima za ulje, prosečan amer svoje slobodno vreme provodi putujući po Evropi, Karibima ili drugim egzotičnim destinacijama. Ali na kraju krajeva ni to nije važno sve dok imamo našu slobodu zar ne?
Која заблуда, вероватно под утицајем Холивудске кинематографије.

Угаси ТВ за твоје добро. :wink:

Просечан Амер је до гуше у кредитима, ради по више послова да би их отплатио, сунца не види 12-16 сати дневно, нема годишње одморе(јер се плаши да изгуби посао), једе ђубре храну (јар за бољу нема новца), плаши се да ће се разболети, јер здравство је само привилегија вишег слоја.....
....имаш ли ти некога у Америци?

Да ли си приметио који Амери обилазе Европу? Пензоси. Тек кад оде у пензију, ако је дочека, Амер може да путује. Додуше, код нас ни пензоси не путују, али ако то треба да је узор, благо нама.

Амерички сан је мртав. Што наравно не значи да нећеш тамо добро проћи, зависи од много фактора.

Елем, нигде није савршено. Моја мука је увек највећа. Исто како ти сматраш да су Амери срећни, тако они сматрају да смо ми срећни.
:)
 
^^ bar pola od ovoga sto si napisao apsolutno nije tacno, mogu ti reci to iz prve ruke.

O detaljima mozemo na PP, da ne gusimo temu offtopicom.
 
Тачно је то што пише СТФ. Погледајте статистику колико који народ троши на путовања у иностранство. Америка је прва економија света, али њени грађани никад по овом основу нису на првом месту. То је ваљда једини народ који нема ни навику летњег одласка "на море". Како би, кад имају укупно две недеље годишњег одмора. Осамдесетих би београдској деци која су ишла на размену у америчке породице, када кажу да су са мамом и татом били у Венецији и у Трсту, говорили да је то "комунистичка пропаганда". А још добар део света верује у њихову...
 
Ujak koji radi u Fordu, par puta je ostajao na listama viska radnika pa je prebacivan sa doobukom na drugo radno mesto (nije da mu je super u zivotu), svake godine je na Havajima, pecanju sabljarki, skijanju, i jednom u dve godine u Srbiji na minimum mesec dana...

Mislim da su i jedni i drugi u zabludi...
 
Vrh