Šta je novo?

Nadvoznjak kod hipodroma

Po onome sto sam ja vidio pruga bi trebala biti travnat jer rade isto kao na okretnici bloka 45 :vops: slika je +1
 
JohnnyLee":38mob5br je napisao(la):
živeo beton. je l' toliko teško da nova tramvajska pruga bude travnata?

btw, super slika
beton, beton, samo beton, beton djeci treba - jer iz trave nonsalantno, ljuta zmija vreba!


beobuild, kao i uvek, sa fantasticnim slikama! Belgrade Eye, nego sta...mogao bi da vam bude moto "samo vas gledamo" :D
 
Jel mogu da pitam kad je predvidjen kraj radova, prvi dan mi je na forumu i nisam jos iscitao sve postove!?
 
doktore krajem ove godine,frljali su se ranije sa oktobrom novembrom,ali kraj godine je realan datum.
 
E hvala, mene su ubedjivali da je okt-nov ali mislim da intenzitet radova nije toliki da moze tom brzinom...:) ici cu da vidim kako napreduje pa cu da bacim fotos ako bude nesto pametno:)
 
ajde d ai ja pitam nesto pa ako neko zna...

sta to znaci kad kazu da ce biti gotovi radovi na ovoj polupetlji (credits to polu-everything in Serbia)?

Da li to znaci da ce se moci autom sa Banovog brda od tog datuma i ka crkvi u Topcideru i ka Sajmu, mislim, da li ce i te saobrajnice biti u funkciji, ili ce da naprave samo raskrsnicu za slikanje?
 
Отприлике ће то изгледати овако:

Део УМП од Кванташа до Тошиног бунара - :p - Мост - :p - Раскрсница код Хиподрома - :p - Топчидер
 
Mislim da tramvajska baštica neće biti travnata. To obično rade kada su šine na sredini nekog bulevara (ili velike površine) kao u bloku 45. Ovde nije takav slučaj, šine su skroz sa strane i nevidim smisao postavljanja travnate podloge
 
Lepe fotke! Nego, kako napreduje ovaj nadvoznjak?
Ima li sanse da bude u roku, tj. do ove Nove godine da krene tuda saobracaj ka Sajmu i Topcideru od Brda?
 
Dovlisa :kk: :gobb:

2007 god - Mart
070319-HJC-03.jpg


2010 god - Septembar
img8361t.jpg


U projekte mosta preko ade i raskrsnice kod hipodorma sam ubacio fotke (koje su iz nekog glupog razloga stajale u arhivi a ne na sajtu) iz marta 2007 god koje pokazuju kako je nekada bilo a kako je sada i kako ce tek biti.

Uzivanje mi je svremena na vreme da pogledam fotke pre i posle :)
 
Vrh