Šta je novo?

Nadvoznjak kod hipodroma

@Ambassador: To jos ne znamo, jer se po ovoj slici vidi da je pripremljena konstrukcija za tu varijantu.
Bocne navozne trake su za ukljucenja i iskljucenja iz Pastroviceve ulice.

sdfheh2gsd.jpg
 
Primetio sam to, ali sam pretpostavio da su to ostavili da se uradi u perspektivi, bio bih više nego srećan ako bi napravili kao što je trebalo po prvom planu, no bojim se da ćemo morati da sačekamo, osim ako neko nema insajderske informacije. :)
 












Ovo sam slikao u subotu sa Ski staze ( jos nije pocelo miniranje ), nadam se da ce naredne biti jos bolje... Ukratko utisak mi je da se radi punom parom, a sa pozicije na kojoj sam se nalazio vec se nalaze i obrisi kako ce izgledati veza sa BVM i novim mostom
 
Danas sam prvi put prosao tramvajem rekonstruisanom trasom ka BB, te sam primetio da su krenuli sa izgradnjom (pretpostavljam) silazne rampe sa trase UMP-a iz smera hipodroma na Bulevar Vojvode Misica i to na otprilike 50-tak metara od tramvajskog nadvoznjaka.
 
Da li ovi jos uvek rade il su odustali? Nista novo nismo culi od Decembra.
 
Rade,al postujemo na temi o ump-u,bas bejah prekjuce,vide se jos od milosevog konaka,rade u petoj brzini :kk:
 
U sekciji projekti kao i na prvoj strani u odeljku "belgrade eye" postavljen je i novi update sa gradilista Nadvoznjaka kod hipodroma

100221-HJC-26.jpg


100221-HJC-02.jpg


Ostale fotografije pogledajte u sekciji projekti
 
Čini mi se da nadvožnjak napreduje dobrim tempom, možda i završe u roku.
 
Hvala na doprinosu dejane i dobrodosao!


Inace kao sto rekoh to nije petlja;)
 
Danas sam bio kod nadvožnjaka ali ne vidih radnika, ili su svi otišli na ručak ili je smanjen intezitet radova?
 
ako ima masina onda su otisli na pauzu a ako nema masina smanjen je intentizet radova.
 
Koliko sam primetio to je novi sistem oplata koji se koristi i na mostu na Adi,zato radovi i napreduju tako brzo..
 
Da li neko zna za kad je planirano spajanje ove nove petlje sa pozeskom ulicom
 
Naravno ovo poslednje je upuceno viliju koji vodi borbu sa terminologijom oko ovog projekta na forumu u cemu ga podrzavam jel ovo stvarno nije petlja vec denivelisana raskrsnica. E sad sa ovim "nikad" se ne bih slozio iz vise razloga. Prvo zato sto je po detaljnom planu regulacije koji je pre dve godine usvojen predvidjeno spajanje pozeske sa ukrstanjem kod hipodroma. Takodje nekoliko postova ranije jasno se vidi na fotografiji da su ostavili i prakticno na terenu tu mogucnost da se naknadno uradi. A kada ce to biti to niko ne zna pa cak ni 2012 :p
 
Nedavno su iz grada najavili da će 2011 početi radovi između Požeške i nadvožnjaka kod Hipodroma. Samo nije rečeno šta to podrazumeva. Da li je to verzija 2+2 ili samo presvlačenje stare trase novim asfaltom ne znam.
 
Današnja aktivnost na gradilištu. Prepuno radnika, ne bih smeo da procenim koliko ih je bilo :)




I za kraj jedna nesupela panorama jer se na levom delu slike nije dobro ocrtao plavi kamion :p

 
Леле, колку убави мегаструктури!!! :laugh: :gobb:
 
Vrh