Šta je novo?

Most Gazela i Mostarska petlja

Izvinite ako sam previše radoznao, ali zašto mažu put ovom žutom bojom?

I da li je u projekat rekonstrukcije Gazele uključen onaj plato kod petlje, stepenište i ostalo?

Unapred zahvaljujem na odgovorima.
 
vucko":29lztzgt je napisao(la):
Lepe vesti.Piglet ako mozes pojasni mi to senilo i kako se onemogucava gledanje vozila iz suprotnog smera?
glare4-screen.jpg


oVAKO to izgleda, ima ih dosta po hrvatskim autoputevima, ne verujem da je skupo jer od PVC-a, jedna od uloga je sprečavanje sekundarnih incidenata. Osnovna uloga je zaštita od zaslepeljivanja u vangradskim uslovima.
Engleski naziv je anti glare screen.
 
100929-GZL-38.jpg


Protekla su tri meseca od početka radova na revitalizaciji najprometnijeg mosta u Beogradu . U dosadašnjem periodu od starta rekonstrukcije, na ulaznim i izlaznim rampama kao i konstrukciji mosta mahom su bili izvođeni radovi na gornjem delu konstrukcije, dok će se u narednim fazama izvoditi značajnije intervencije ispod kolovozne konstrukcije.


http://www.beobuild.rs/read.php/439.html
Popodne pustena vest za one koji nisu posetili prvu stranu sajta

u okviru vesti mozete videti veliku foto galeriju i video zapis sa gazele ;)
 
VAUUUU !!! :shok: Reportaza za 10,svaka cast za Beobuilt.Slike su odlicne,al sam ukapirao da je ono stanje gazele imalo jedu prednost a to je da grafiteri nisu nista mogli da nazvrljaju,biloje garavo do bola .... kada se ovoga dovate
 
Izgleda kao novo da je:) Toliko je gazela bila jadna i siva da je ovo osecaj kao da se stvarno gradi novo nesto! Tek sad vidimo koliko je to dobar i vredan objekat sa petljama
 
Bravo!Svaka im cast sto zamenise ograde i za kola i ove sa spoljne strane,izgledace kao nov mostic :vops:
 
RockerSVK":2g4vikx3 je napisao(la):
Ех, кад би се само сетили да ставе комплет видео-надзор :rolleyes:
Ako pogledaš dva video klipa (relativno lošeg kvaliteta) koje sam postavio juče, videćeš na portalima kamere za nadzor... :)
 
Фантастично. Одличне слике, а и Газела ће по свему до сада виђеном бити подмлађена и лепа.
Само нека раде, све ће да се истрпи.
@archangel
То је изгледа некаква изолација.
 
Inače, vrlo lepo izgleda ovo što je do sada urađeno. Samo mi je eto čudno i žao što asfaltiranje koje realno može da se uradi za nedelju dana nije urađeno. Ali dobro, bolje išta...
 
Ја не знам да ли ће само да се асфалтира, цела конструкција је (или је то само оптичка варка) мало грбава, па ће можда то прво сређивати?
 
nenad78":3w55hd3w je napisao(la):
RockerSVK":3w55hd3w je napisao(la):
Ех, кад би се само сетили да ставе комплет видео-надзор :rolleyes:
Ako pogledaš dva video klipa (relativno lošeg kvaliteta) koje sam postavio juče, videćeš na portalima kamere za nadzor... :)
Погледао сам и веома ме радује чињеница да ће бити ипак камера :kk:
 
napravih jednu zanimljivu slicicu ;)

srele.gif
 
Nadam se da će na Gazeli da vrate ove putokaze kad završe :)
 
Ne znam da li ste prevideli moje pitanje, ali mene zaista interesuje da li neko zna nešto o tome da li će se rekonstruisati onaj plato na Mostarskoj petlji?
 
Vrh